Úpravy fotbalových pravidel

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Suarez nahubek.jpg

Mají upíři stejné právo hrát fotbal jako lidé?

„Dášo, Romane, mějte rozhoči na pozoru.“

- Miroslav Pelta


Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.

Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. Jejich cílem je vydělat co nejvíc peněz za co nejméně námahy. Hraje se hlavně nohama, ale hráči mohou k hraní míčem používat libovolné části těla kromě rukou a paží. Fotbal hrají i ženy. Podle pravidel FIFA nemohou ženy dávat góly penisem. Pouze brankář (tzn. jeden z hráčů, odlišený barvou dresu) může v blízkosti vlastní branky hrát i rukama.

[editovat] Pravidla

Fédération Internationale de Football Association známá pod zkratkou FIFA je hlavní řídící organizace světového fotbalu. Je celosvětově známá rozsáhlou korupcí a naprostou neschopností. Pozitivní diskriminace je celosvětově kvitována, jelikož do řídících orgánů se dostanou pouze Muži nad 70 let.

[editovat] Návrh

Nafukovaci mic.jpg

FIFA nabyla věhlasu a reputace inovativními přístupy ke sportu obecně

Sportovní sekce vědeckého týmu Necyklopedie se začala úpravou fotbalových pravidel zabývat až během MS v Brazílii. Vedoucí sekce Nytra se zatím k pochybení nevyjádřil. Návrh na úpravu fotbalových pravidel je definován a motivován záchranou lidských životů hlavně v EU. Méně fanoušků dostane mozkovou mrtvici, a rovněž méně lidí klepne Pepka nad výkony hráčů a hlavně rozhodčích.

  • Náhubek
    • Nejenom Luís Suárez kouše
  • Uvázat hráčům ruce za zády
    • prakticky v každém souboji se hráči i v běhu snaží chytit soupeře za všechny dostupné orgány. Dostupným řešením by mohlo být umožnit start pouze Heterosexuálům.
  • (třeba doplnit)

[editovat] Fotbal v ČR

Žralok 01.jpg

Miroslav Pelta – malý anebo velký kapr v poněkud zatuchlém českém rybníčku?

Vlasta Vlasek profil 01.jpg

Vlastimil Vlášek vše bedlivě sleduje a píše si poznámky, aby nezůstal znalostmi pozadu

Úpravy fotbalových pravidel nevyhly se ani našim končinám a ani Moravstánu. Podle legendy převzal Svatý Pelta, stojíc nahoře, desatero od znebesnazemisestoupivšího Boha fotbalové desatero a zavázal se plnit jej do peltíku. Nejistota panuje v souvislosti se jménem údajného Boha – Nový Zákon tvrdí, že Bůh nesl jméno Gianni Infantino, Starý Zákon naopak tvrdí, že nesl jméno Sepp Blatter. Později se ukázalo, že ani jeden nebyli bohové, byli to podvodníci.

[editovat] 10ero české fotbalové 1igy

(indeksujeme od nuly)
Sport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCyklistikaDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáLukostřelbaObžerstvíPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojŠachyVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýRoger FedererDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno Bystrc
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020
uncyclopedia