ČESCO

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Google uncyc ČESCO na googleTohle je nejlepší článek na téma „ČESCO“ na celým internetu.
Česco

Provokativní nápis už se stal celosvětově známým.

Poslední přání

Proč si přeji být rozptýlena v obchodním domě Česco?
Budu mít jistotu, že za mnou děti přijdou aspoň jednou za týden.


„Do téhož podelaného Česca už nepújdem, majů tam moc drahé kondome.“

- Rozhořčený moravstánský hanáko-domorodec

ČESCO patří mezi nejznámější obchodní řetězy, je to původně provokace pragocentrických Čechů proti bohabojným Moravistáncům, z které se vyklubal docela dobrý šolích.

Jistá nejmenovaná skupina Čechů sympatizující s Hradem si chtěla upevnit ideologicko-mocenské pozice a vymyslela hanebnou protimoravskou nacionalistickou kampaň. Jak už to v našich zemích chodí, něco pozitivního může vzniknout jenom z úplné, kardinální kraviny. Název ČESCO se ujal a ironií osudu je, že první filiálky měla firma v Moravistánu. V obchodě se nenachází žádné zkažené maso ani podezřele levné připeklé donuty. Halogenová světla na střechách obchodů mají účel provokovat domorodce Moravistánu.

[editovat] Současnost

Po úspěchu na náročném moravském trhu skupina expandovala do dalších zemí. V roce 2006 spolkla české hypermarkety francouzského Carrefouru a síť pultovek Juldy Meinla.

[editovat] Přehled zemí kde je síť hypermarketů ČESCO

Česco2 Česco2 Česco2 Česco2 Česco2

Evropa:

Asie:

Amerika:

Afrika:

Austrálie a Oceánie:


Holt, prodávat se musí umět.

„Firma Polák v Dlouhé třídě byla opravdu firma agilní. Nepustila žádného kupce, aby neuspokojila jeho přání. Chtěl-li balzám kopajvu, nalili mu terpentýn a bylo taky dobře. Když Švejk přišel a přál si za 10 korun olej posvěcený od biskupa, řekl šéf příručímu: Nalejou mu pane Tauchen deset deka konopného oleje číslo tři.“

- Jaroslav Hašek
Žena za pultem edit Bird hand obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand
Aktron TelekomBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCODebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPaládijumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník   
uncyclopedia
V jiných jazycích