ČT Péčko

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
PÉČKO

Oficiální logo ČT :P

Péčko - logo -vysvětlení

Vysvětlení loga ČT :P
Logo této televize má znázorňovat soudek s lihovinou (vlevo) a Vyplazený jazyk Miloše Zemana, který slintá nad donesenými lihovinami (vpravo). Ačkoliv je již logo televize kvůli změněnému účelu zastaralé, stále zůstalo. Nejsou totiž peníze na nové.

„Na ČT Péčko koukám rád, Miloš je hned kamarád.“

- Běžný divák

„Ne mami, nefetuju. Koukám na televizi“

- Běžný divák

„Nazdar Libore, co takhle dát do tý televize ještě něco blbějšího?“

- Tonda Blaník

„Nejlepší je Péčko sledovat sám doma. To se rovnou pošleš do koma“

- Řezník Krkovička

ČT Péčko je veřejnoprávní televizní stanice, jejímž ředitelem je, byl a bude vlivný lobista Tonda Blaník. Celý kanál byl původně určen pro děti. Ty se masovou propagandou na tomto kanále zfanatizovaně hlásily do mládežnické organizace Zemanjugend. Cílem této organizace je zásobovat velkého vůdce Miloše Becherovkou, Slivovicí, Okenou ... Nicméně kanál působil i na dospělé. Ti sice nosili soudky s lihovinami, problém ale byl, že vždy bylo alkoholu mnoho upito. Nakonec se vedení televize rozhodlo využít tento kanál k programu, kerý vede k psychickým problémům jeho divákům. Po půl hodině sledování ČT Péčko můžete cítit pnutí v hlavě, začnete pokašlávat. Po ani ne hodině na 5 minut ztratíte vědomí. Po hodině a tři čtvrtě se vám začne nelidsky potit prostřední noha (A jo, vlivem této stanice jste zapomněli, že vám hodině a půl sledování narostla třetí noha) Po dvou hodinách sledování této televizní stanice sebou začnete cukat, jako hopeři. (nekontrolovatelně a nebezpečně pro vás i okolí) A po dvou a půl hodinách zírání, začnete sami od sebe platit koncesionářské poplatky... (To je váš konec)

Ačkoliv po 150 minutách začnete platit koncesionářské poplatky, financuje tuto televizi Pražský hrad. 

Velký problém je, že tento způsob oblbování občanů ČR je tak dovedně schován, že ani Malajsijský Boeing se neumí schovat lépe. Proto se na černém trhu prodávají BLBOMETRY.

Škodlivost této televize se ještě zvětšuje (jako u většiny českých televizí) vysokým obsahem SVEN faktoru. Proto je zdraví nebezpečné sledovat tuto televizi, ať už jste jakýkoliv živočich, rostlina, nebo i kámen.


[editovat] Běžný program ČT Péčko

(Tento program vysledoval tým zkušených profesioanálů. Pro amatéry může být tento koníček životu nebezpečný)

 1. 0:00 - 6:00 - NIC - Působení tohoto (k)análu začíná až v 6 hodin. Před šestou hodinou je sledování televize zakázané.
 2. 6:00 - 6:05 -Sraníček - Není nad to, se ráno v klidu nasnídat. A pustit si k tomu sraníčka.
 3. 6:05 - 6:40 - Atlas Zvířat - Kozy, bobr, sýkorka. To všechno uvidíte jen v Atlasu zvířat.
 4. 6:40 - 7:00 - Malý Řiťíř Bang - Zbytek propagandy. Tento seriál má ukázat, že i malé děti se dokážou v převleku řiťíře dostat k alkoholu a donést ho Milošovi.
 5. 7:00 - 7:30 - Malý princ - Seriál o lékařských prohlídkách chlapeckého pyje.
 6. 7:30 - 9:00 - Studio Kamarath - Jak proměnit vodu ve víno ví Ježíš, jak proměnit víno v peníze ví David Rath. Hergot, ti dva spolu, to je továrna na peníze. Stačí trocha vody...
 7. 9:00 - 9:20 - Draci v hrnci - Vaříme s narkomanem Jarkem. Dneska smaženice z neoznačených hub. A pervitinová polévka. Mlask!
 8. 9:20 - 10:30 - Poplach v oblacích - Jak a kam zmizel Malajsijský Boeing? Dokument 2014 HU/PL/SVK/RU/UKR
 9. 10:30 - 11:00 - Leon v zimě - Další díl automobilistického pořadu o autech. Tentokrát se dozvíme, proč je Seat Leon na sněhu neovladatelný.
 10. 11:00 - 11:30 - Šikulové - Rekordy ze světa nošení lihovin. Ty naše děti jsou ale šikulové.
 11. 11:30 - 12:00 - U6 - Úžasný svět techniky - Dneska si ukážeme, jak se destiluje alkohol. TECHNOLOGICKY!
 12. 12:00 - 12:30 - Pé Pětka - Jak se staví polské dálnice? Odpověď naleznete v tomto pořadu.
 13. 12:30 - 12:31 - Pan Sračička
 14. 12:31 - 12:33 - Z Tepla štěstí 2. - Pohádka Zdeňka Trošky o tom jak se princ Teplajzník oženil s druhým princem
 15. 12:34 - 12:50 - Dobrodružství Shirley Houmlesové - Dokument o životě jedné bezdomovkyně.
 16. 12:50 - 13:05 - Vesmírní troubové - Zvláštní kriplovina se zvláštním obsahem. Prý. Kdo ví. Sledování tohoto pořadu dosud nikdo nepřežil.
 17. 13:05 - Od této chvíle je program ČT Péčko neznámý. Nikdo nedokázal přežít sledovat ČT Péčko delší dobu, než 13 hodin...

Českofilm
Kopřanská televize (KTV)
Potravinový inspektor TV Hovna
Televizija Moravija
Televize Vysočina
Česká televize
ČT24
TV Hovna
TV Plivna
ČT :D
ČT Péčko
TV Frnda

• • • •  
uncyclopedia