FANDOM


Čechomor je po Čapkově slovu "robot" a varietním účinkování Vladimíra Špidly v Evropském parlamentu nejvýznamějším darem České republiky světu. Jedná se o virovo-bakteriální infekci, šířenou prostřednictvím televize a jiných masových sdělovacích prostředků, prostředků městské hromadné dopravy a myšlenů.

VýskytEditovat

Tato choroba se vyskytuje endemicky v jižním Moravistánu, s drobným přesahem do Asie a pár ohnisky v Čechách. Nejčastěji je možné nakažené spatřiti u táborových ohňů, v ohradách s koňmi a v nákupních centrech.

Choroba zákeřně napadá jedince slabé, převážně duchem, proto je nejvíce nakažených mezi mládeží, důchodci a fanatickými odmítači luštěnin.

PříznakyEditovat

Narozdíl od světových a kultivovaných chorob, jakožto například španělské chřipky, nemoci šílených krav, ptačí chřipky, dýmějového moru či menstruace, je nejčastějším příznakem čechomoru pobrukování. Zní to nevinně, víme, ale když si při tom člověk z vesela točí síťovkou a chvátá na nákup do nejmenovaného obchodního řetězce s červeným písmenem K ve znaku, co se jmenuje Kaufland, přičemž má nutkání všem vyprávět, že housle jsou príma nástroj - dochází k poruše osobnosti, které v naprosté většině případů končí smrtí. Dříve či později. Většinou dříve.

Mám čechomor? - jednoduchý testEditovat

Tak určitě. Určitě máte, protože víme, že články medicinského charakteru hledají převážně jedinci s popisovanými příznaky. A pak taky hypochondři, protože ty mají lautr všechno.

Jste-li na pochybách, zkuste si brouknout (sopránem, čili vysokým hlasem) následující veršík:

A já sa udělám malů veveričků,
a já Ti uskočím z dubu na jedličku,
přece Tvoja nebudu, ani jednu hodinu!

Zdá-li se vám verš povědomý, patrně vás tato choroba minimálně lízla. Trefil-li jste správně i intonaci, máme pro vás špatnou zprávu. Na druhou stranu, pokud jste se zamysleli nad vhodností masturbace ženy pomocí chlupatého hlodavce a následným hopkáním po stromech - jste zcela zdrávi.

LéčbaEditovat

Léčba je individuální a medikamenty jsou dávkovány zpravidla lékařem. V závislosti na věku volíme domácí léčbu za pomocí lyrické hudby u mladistvých, u osob dříve narozených přikládáme chladivé zábaly a dvakrát denně podáváme sedativa. Je-li pacient i po měsíci kůry stále přesvědčen o tom, že ve stavení s lípou za plotem je doma a tady je jeho zem, či že z hospody hraje pěkná písníčka - podáváme jedno balení aspirinu ráže 9 mm ambulantně.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti