FANDOM


„Všechny choroby pocházejí z nervozity, pouze syfilis z příjemného“

- Lenin
Svaz syfilitiků

Rada českého svazu syfilitiků

Český svaz syfilitiků sdružuje postižené syfilitidou (příjicí, lues), jejich rodinné příslušníky, odborníky, zástupce farmaceutických firem vyrábějících léčebné preparáty, přátele a sponzory.

Dobrovolné členství je ze zákona povinné, počátkem r. 2009 svaz zastupuje necelých 17 000 syfilitiků z České republiky a jejich počet neustále povážlivě klesá. V jeho čele stojí Rada, která vykonává řídicí činnost v době mezi valnými hromadami. Svaz je členem „Světové syfilitické federace“ se sídlem v kanadském Quebecu, „Evropského syfilitického konsorcia“ se sídlem ve Vídni, „Eurosyf“ se sídlem v Paříži a organizace sdružující evropské pacientské organizace zastupující nemocné vzácnými, tzv. orchidejovými chorobami.

Čestní předsedové in memoriamEditovat

SR-zvrchovanost

Slovenští kolegové

Partnerské organizaceEditovat

Nejbližšími partnery Českého svazu syfilitiků jsou jejich syfilitičtí přátelé na Slovensku.

Vnější odkazy Editovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti