FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Kavárenský povaleč.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Sluníčkář.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows Tento článek nemá nic společného s článkem Důchodce obecný.

To je dobře, můžeš založit další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Network

Tento ilustrační obrázek stvořil jeden z lidí 21. století, uvařit si sice nedokáže, ale životně důležitá práce s grafickými programy mu jde jedna báseň

Člověk 21. století je teoreticky dalším vývojovým stupněm člověka (homo sapiens sapiens), prakticky je tomu však naopak. Vybaven moderní technologií, stává se jejím otrokem a tím pádem otrokem megakorporací, které jej začínají ovládat, zahrnujíc veškeré aspekty jeho lidského života.

Popis Editovat

Báječné znalosti ze světa kultůry a nejnovějších nových novinek ze světa tabletů a smártfounů jsou kompenzovány chabým tělesným zdravím a naprostou bezradností v oblasti sportu a zejména v oblasti každodenního života.

Chování Editovat

Fra brambory

Ještě maličkost, než se začne jíst…

Fotí. Všechno! Od nových ponožek po starou večeři. Sdílí. Všude! Sociální sítě jako Twitter, Facebook, Snapchat anebo Instagram jsou tu přímo pro něj. Nezapomíná nikdy na tzv. hashtagy, které před každým slovem prostě napsat musí. Především pak takové, které mu zajistí hodně, více, nejvíce lajků (anglicky: likes), jako ku příkladu: #like4like #sfs #followme … zkrátka čím víc sledujících anebo odběratelů (anglicky: flowers), tím je lepším člověkem. Jestli máte dojem, že může navštívit restauraci, nevyfotit si své jídlo a následně se o něj – samozřejmě jen vizuálně – nepodělit se svými přáteli, jste na omylu. Prožít svatbu, pohřeb nebo jen návštěvu u známých bez selfíčka (anglicky: selfie)? Co prosím? No to opravdu ne.

Výskyt Editovat

Vyvinul se na Západě, ale svižně začíná okupovat i státy druhého sledu, třetího světa, Čtvrté říše a páté kolony. Hledat v přírodě postrádá smysl. Nenajdete ho tam.

Zájmy a záliby Editovat

Socialni site
Youtube logo
aplikace
jiné
  • stahování aplikací
  • konverzace o aplikacích a jejich stahování, ale jen při jejich stahování

Orientace Editovat

Povstan proti homofobii

Sexuální orientace, správně řečeno „orientace“, je od roku 2018 dělena do sedmi schválených oficiálních podtypů, další čtyři na stvrzení čekají. Podtypy slouží výhradně vzdělávacím účelům a úřadům. Není povoleno se na veřejnosti ptát ani nijak konverzačně narážet na orientaci jedince, každý jedinec je individuální, některé by mohla taková otázka zaskočit či se jich dotknout. Výraz „sexuální orientace“ je pak zcela nesprávný a zastaralý, touha může mít charakter bez sexuálního podtextu a docházelo by tak k diskriminaci těchto osob.

oficiální
neoficiální
  • Pedosexualita
  • Nekrosexualita
  • Negrosexualita
  • Unisexualita

Jakmile uvidíte, že jsou naši spoluobčané utlačováni krajní ultrapravicí, sdílejte na sociálních sítích, nahlašujte jim příspěvky, zakládejte neziskovky.

Necyklopedie 21. století Editovat

Pokud jste nerozuměli alespoň polovině výrazů v tomto článku, nesplňujete definici člověka 21. století a můžete nadále a v klidu žít svůj reálný život. Pokud jste rozuměli, sdílejte s hashtagem! #necyklopediejede

Pokud jste nerozuměli alespoň polovině výrazů v tomto článku, věřte, nejste sami! #budsamsebou

Podobní pacienti Editovat

Image069

Fotka bandy vošoustů 21. století v pro ně nehostiném prostředí

Související Editovat


Vývoj člověka
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutka • (neznámýpsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid