ŘPK

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Retez

Typický zástupce řetězů užívaných ŘPK Bossem

ŘPK (celým názvem Řetězem Přes Kule) je nemorální a nelidská sexuální praktika, kterou využívá ŘPK Boss k trestání běžných lidí na základě svého osobního zvážení. ŘPK Boss tudíž nepotřebuje speciálních důvodů k aplikování ŘPK na kohokoli.

[editovat] Historie ŘPK

Datum vzniku ŘPK samotným ŘPK Bossem se datuje k 8. listopadu 2009 v hlavním městem Švédska, Stockholmu. Nápad vznikl okamžitě při shlédnutí řetězu, který obklopoval cestu u Stockholmského královského paláce. Řetěz mu vnukl ideu ŘPK a takto nadšen ŘPK Boss ihned zkušebně praktikoval tuto techniku na náhodných chodcích, kteří mu byli nejblíže. V tento moment se datuje i vznik ŘPK Bosse.

[editovat] ŘPK Boss

Rpkboss

Ztělesnění ŘPK Bosse

ŘPK Boss je osoba reálná (nejedná se tudíž o fiktivní postavu jak se mnoho lidí domnívá). Jeho bydliště a aktuální lokace je známa pouze pár vyvoleným lidem z jeho nejbližšího okolí (neoficiální informace hovoří o hlavním městě Moravstánu (Pro pražáky: Brno)). Avšak tito lidé podléhají ŘPK nejčastěji. Je to daň za osobní znalost ŘPK Bosse. Dokonce existují i spekulace, že ŘPK Boss je samotný Chuck Norris nebo si jsou s Chuckem Norrisem velice blízcí. Nicméně jsou tyto spekulace nepotvrzené a nedoporučuje se je šířit, neboť šiřiteli hrozí, že jej stihne trest ŘPK Bosse i Chucka Norrise.

[editovat] Aplikace ŘPK

ŘPK Boss nad hlavou roztočí řetěz a po dosažení požadované rychlosti rotace přesně mířenou ranou zasáhne rozkrok předem vybrané osoby. Z názvu techniky by se mohlo mylně vyvozovat, že je určena pouze pro mužské pohlaví. Opak je pravdou. ŘPK Boss tuto techniku hojně využívá i u našich něžných protějšků.

[editovat] Řetěz

Spicaty retez

Drastičtější varianta řetězu

Články řetězu, který využívá ŘPK Boss mají vždy minimální průměr kovu 2 centimetry a délka článku je 10 centimetrů. Celková délka řetězu z takto poskládaných článků obvykle dosahuje 5 metrů pro pohodlnější roztáčení. Díky delším řetězům může ŘPK Boss dosahovat technik i na delší vzdálenosti. Variant řetězů je několik. Od špičatých až po gumové (pro slečny zejména), či klobásové. Aktuálně je ve vývoji verze řetězu na dálkové ovládání.

[editovat] Facebook

Stránka, kde ŘPK Boss zveřejňuje nekteré své úlovky: http://www.facebook.com/pages/RPK/281584555015?ref=ts

ŘPK Bosse si můžete přidat do přátel: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000999919552&ref=ts


Google uncyc ŘPK na googleTohle je nejlepší článek na téma „ŘPK“ na celým internetu.
uncyclopedia