FANDOMNešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Ukradenyobrazek

Ředitel zeměkoule titulovaný Kradousek

Ředitel zeměkoule je člověk, který si o sobě myslí, že má právo do všeho kecat a vše musí být podle něj. Sám ruku k dílu přiloží málo kdy, ale rozkazovačných keců má vždy nadbytek.

Šéf Editovat

Nejobvyklejším příkladem je šéf v práci, který toho udělá zpravidla tolik, jako když knížepán vařil polévku pro chudá pakáž. Přitom ale sebe dává za vzor a svými čerstvými silami ukazuje zdrchaným zaměstnancům, kteří na rozdíl od něj musí vražedné pracovní tempo zachovávat od začátku až do konce pracovní doby, jak se to má správně dělat. Po zbytek dne však jen vysedává v kanceláři s nohama na stole obskakován pohlednou sekretářkou v minisukni a nebo se prochází po pracovišti, naparuje se jako kohout na dvoře a spílá zaměstnancům, že makají pomalu a špatně.

Učitel tělocviku Editovat

Podrobnější údaje naleznete v článku Typy učitelů.
Dalším exemplářem ředitele zeměkoule je autoritativní učitel tělocviku. Nejlépe takový, který ještě nepochopil, že už dávno není na vojně a polovojenský styl komandování uplatňuje i ve škole. Píšťalka je zpravidla jeho nejlepší kamarád. S její pomocí staví všechny žáky do latě. Neváhá napařit žákovi, kterému příroda do vínku mnoho pohybového nadání nedala, do žákovské pětku jen proto, že prostě nedokáže udělat stoj na hlavě ani kdyby se na hlavu stavěl.

Fotr Editovat

Když se fotr chová jako despota a ředitel zeměkoule, má to asi takový dopad, jako že pořád doma slyšíš, že nic neděláš, jenom se válíš (co na tom, že v hromadách učení), zatímco nebohej táta na tebe od rána do noci vydělává. K tomu skoro nic nesmíš, vlastně ani se učit, co na tom, že se na tebe valí písemky horem dolem, důležitější je napřed vygruntovat a až potom teprve všechno ostatní. Nejdřív práce, potom zábava. Učení nás baví!

Politik Editovat

Úplně nejhorším ředitelem zeměkoule je však arogantní nadutý politik, který nepokrytě dává občanům najevo, že se o ně zajímá jen těsně před volbami. Jinak ho zajímá jen to, aby si pokud možno pořádně nakradl a aby neodstupoval ani když jeho přičiněním zkrachuje celá ČR.

Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec