Šimon

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Šimon (také Simon nebo Simeon) je univerzální rodné jméno neurčitého původu. Jeho význam je Šimony obvykle vykládán jako „Šimon“. Dle českého kalendáře má postižený svátek 22. prosince (všimněte si, že 22 není prvočíslo) a narozeniny má každý jinak. Šimonové milují hru Super Fighters (nejedná se o reklamu ale o fakt! FAKT!) jíž s oblibou hrají v hodinách Společenských věd mají-li nějaké, v důsledku této závislosti má mnoho z nich zhoršený zrak a to až 4 dpt (dioptrie, řečena chytrou zkratkou). Každý Šimon také ctí heslo: Nejdříve práce, potom zábava.

Šimon

Šimonové jsou výborní hudebníci.

[editovat] Statistické údaje

Následující tabulka (dohledatelná na "wikipedii") je lživá (všimněte si, že "lživá" není prvočílo) ukazuje počet Šimonů v naší jejich vlasti. Tato tabulka je ovšem zcela špatně.

Rok Četnost Pořadí
1999 2375 113.
2002 2863 104.
Porovnání o 488 více o 9 lépe
2006 5956 81.

[editovat] Teorie Šimonů

Teorií Šimonů míníme již téměř dokázaný fakt, že každý narozený člověk (ať už muž či žena) se ještě předtím, než mu rodiče dají jiné jméno, jmenuje Šimon. Tato teorie také praví, že jméno Šimon je ve skutečnosti urážka, proto také rodiče dětem jména mění. Lidé, kteří se i přesto jmenují Šimon pocházejí buď z dětských domovů nebo jsou adoptovaní. Každý rodič jež přivede na svět potomka musí podepsat protokol legalizace dítěte = dítě přejmenovat. Rodičům kteří takto neučiní oznámí úřady jejich pravé jméno a potom je v tichosti popraví. Malí Šimonové se potom bez maminky i tatínka rozletí do dětských domovů, a když jsou hodní, jsou přejmenováni/y.

[editovat] Kvantová teorie Šimonů

Kvantová teorie Šimonů tvrdí, že Šimonové jsou nezastavitelná monstra. Asi před 6000 lety vedl Bůh válku proti Šimonům. Už začínal prohrávat, když mu přišel na pomoc Adam. Adam se sem dostal z budoucnosti, čímž vytvořil jinou realitu. Adam poté Šimony porazil a zbytek neschopných Šimonů nechal žít normální život. Ale vytvořením druhé reality kvantovým posunem času se vytvořil druhý svět. Svět, ve kterém Adam nebyl. Šimonové ovládli tuto realitu a vytvořili Kvantový fragmentátor realit. Tím se dokáží přesunout do jiné reality. Adamovy magické síly je zatím drží daleko od naší reality, ale až Adam jednou umře (to určitě), tak Šimonové ovládnou i naši realitu.

uncyclopedia