FANDOM


6Mt

Krátce po přivezení do Práglu

Skoda 6Mt v depu Kacerov zezadu

Druhá strana vozu, taky posprejovaná

Škoda 6Mt je podzemní šalina, která má jezdit v pražském metru. Hned dvě minuty po přivezení z Plzně ji počmárali jacísi buchlábci a nikdo se neměl k tomu ji vyčistit, a když podělali i čelní sklo, jednoduše ji odvezli zpátky. (Viz obrázek). Druhá strana vozu měla namísto žlutých červené pruhy, ale teď nejsou vidět pruhy ani na jedné straně. Byly pod střechou a pod okny.

Výroba Editovat

Trvala 2 (všimněte si že je to prvočíslo) roky. Bylo použito plastu, rozčvahňaného papundeklu a dalších věcí. I přesto však 6Mtčko jezdí rychlostí nejméně 80 (není to prvočíslo) km/h, tedy 0,0666 glompů za mnult. Vyráběla se v Plzni, proto je oplzlá. (Hlavně těma stupidníma malůvkama.) Zajímavostí je, že tato šalina nevyrostla na šalinovníku jako ostatní šaliny a Bojové šaliny, ale pracně ji vyrobili pracovníci Škodovky za použití vraků šalin z roku 1942. Proto také neuvolňuje prdík jako šalinovník a jeho plody, ale uvolňuje oxid uhličitý a vodík.

Současnost a nedávná minulost Editovat

V Práglu byla šalina chvíli testována, vzápětí dělali zkoušku zátěže (s kusy železa a ne s lidma, prosím !) Poté ještě zkusili brzdnou dráhu a následně jim to grafiťáci počmárali tak, že nebylo z kabiny vidět. Souprava se musela vrátit do Plzně, po cestě ještě zkoušela couvat, ale to jí moc nešlo. Dojela jen do Krče, kde byla napojena za lokotraktor a ten ji dovezl až do Plzně. Teď tam hnije a čmárají po ní veseele dál. Naděje, že se někdy do Práglu vrátí, je naprosto nulová (Ještě že tak..)

Budoucnost Editovat

O nákupu šaliny uvažuje Praha 666 v rámci projektu Metro do každé domácnosti. Jsou ale vyžadovány některé modifikace, například změna označení na Škoda 666Mt. Druhá verze budoucnosti této šaliny pod zemó je ta, že bude rozebrána a prodána na Ukrajina. Beztak to ale nebude žádná škoda !!!

Ovšem jestliže tató šalína půde do podzémka, tak ji všichni posprejujou.. protože taký hnus neviděl nikdo z nás !!!!

Nehrňte krkem taky na Editovat

Další fotky 6Mtčka


šde  
Šaliny
Koňská tramvaj

Automatizace tramvajové dopravyBojová šalinaBojová šalina T3XFordCityLokalka v OstravěNízkopodlažní tramvajObrněná šalina Š-24PorschetraRebešovický nadsvětelný koridorŠalinŠalinaŠalina NecyklopedieŠalinovníkŠalinkartaŠalinokoptéraŠalandaŠkoda 6MtŠkoda 13TTramvajová doprava v Novoperdelkinskotěrkenskaněvskoje-NevyslovitelnojeTrolejbantVozovna PisárkyX-AX-B1791214182291

šde  
ROPID
Bus jede jinam Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMRopid

JirkaPar Krtek

D (linka metra v Praze)Depo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha Autobusy

X-AX-BX-22150174177200666Karosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj Električky

Automatizace tramvajové dopravyPorschetra1791214182241

BabaZMetra Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeEsko PrahaFordCityJízdenka pražské hromadné dopravyLítačkaNejdůležitější trať v PrazeNádraží Praha-HolyněNízkopodlažní tramvajOpencardPohlavní nádražíPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znameníŽabotlamA380L1