Ženské poprsí

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Nešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Prs.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Pohled na ženská prsa uklidňuje. Tak se pojďme pěkně uklidnit. Nebo rozrušit? A nebojte se, nakonec je ukáže. Zvětšující se poprsí Průměrná žena nosí podle zjištění maloobchodního prodejce spodního prádla Intimacy v současnosti velikost podprsenky 75D, což je značný nárůst „objemu” z velikosti 75B před dvaceti lety.

Špatná velikost Dříve nebyl rozhodně takový výběr, jaký mají ženy nyní, ale přesto si neumějí správně vybrat. Celých 85 % nosí nepadnoucí velikost podprsenky, která jim zbytečně dělá špatnou postavu nebo ničí záda.

Věčná nespokojenost Ženy jsou často s něčím nespokojené, jejich poprsí patří mezi ožehavá témata, která se často probírají. Přes 70 % dam hodnotí své tvary jako nevyhovující, muži s tím ale problém nemají. Co s tím? Zapojte trochu fantazie a pohrajte si se svým dekoltem, zvýrazněte tvary či velikost ňader, možností je nespočet.

Prsa jako symbol vzrušivosti Nejen v mužských představách hrají tyto ženské vnady významnou roli. Podle průzkumů je pro 82 % žen jejich poprsí místem, jehož stimulací dosahují slastných prožitků.

Neskutečné velikosti Řada žen má pocit, že jejich poprsí je menší než malé, a jejich rozměry je trápí. Na druhé straně jsou ale také dámy, které tíží vskutku nadměrná ňadra. V roce 1999 byla do knihy rekordů zapsána žena, jejíž obvod přes prsa činil neuvěřitelných 177 centimetrů.

Neidentická dvojčata Jakkoli se mohou zdát na první pohled oba prsy stejné, většina žen má jeden o trochu větší.

Nejžádanější zákrok Co se týče plastické chirurgie, zvětšení či jiná úprava prsů se během posledních několika let drží s přehledem na špičce nejžádanějších tělesných úprav.

uncyclopedia