FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Prs.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

„Mmmmmmmmmm“

- Eden Mor

Ženská prsa je z hlediska anatomie nedílná součást normální ženy. Patří mezi časté důvody vstupu do manželství, rozvodu či válek. Pohled na ženská prsa uklidňuje. Tak se pojďme pěkně uklidnit. Nebo rozrušit? A nebojte se, nakonec je ukáže.

Casus belliEditovat

V minulosti muži vedli mnoho válek kvůli ženskému poprsí. Od občanské války v Sadistánu až po 2. světovou zemřely miliony mužů kvůli čemusi, co vydrží jenom několik málo let.


Řecko-perské válkyEditovat

Skutečným důvodem válek byl vztek Dareiose I. Ten byl rozzuřený králem Leonidasem, který se při jejich setkání ani jednou nepodíval na prsa Dareiovy dcery.


Trójská válkaEditovat

Helenina ňadra hrála centrální úlohu v celém konfliktu. Agamemnón věděl, proč nasazuje tak velkou armádu. Měla totiž naducané zvony.


Dívčí válkaEditovat

O kozy šlo také během Vlastiny vzpoury proti mužům. Vlasta měla obrovská prsa, ale mužům se nelíbila a tak se Vlasta stala feministkou.


SouvisejícíEditovat


Fat Martini Woman
Ženské věci
BlondýnaDámskoHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětek