FANDOM


Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.
Angry-womannnnn

ilustrační obrázek

Ženský postargumentační dovětek je slovo, sousloví či celá holá věta, která je vyřčena zpravidla diskuzní protistranou (žena), pro nastolení domnělé argumentační rovnováhy vůči protistraně (muž). Ženský postargumentační dovětek nemusí dávat vždy smysl a je zpravidla velmi emočně zabarvený. Nemusí mít faktický základ ani spadat do sféry racionálních argumentů na dané téma. Funguje jen jako berlička, vzpruha protistrany. Dodává jí domnělou sílu a právo, na cokoliv.

Problematická je situace v lesbickém páru nebo skupině – kvůli absenci mužského jedince se tato pře dostane do nekonečné smyčky.

Příklady dobrých argumentůEditovat


Fat Martini Woman
Ženské věci
BlondýnaDámskoHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětek