Žlutá zimnice

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Žlutá zimnice
yellowensis Jackus
{{{název}}} – znak
{{{název}}} – vlajka
Kagurazakaoda.jpg
V tomto případě je preventivně lepší, budou-li při léčebné kopulaci přítomny oba subjekty.
výskyt:Evropa
Severní Amerika
příznaky:husí kůže
zimnice
slintání
diagnostika:pohledem
napadené orgány:celý organismus
prevence:pravidelná soulož,
při chronických potížích izolace od okolního světa
léčba:pohlavní styk, nebo okamžitá masturbace
léky:brom
přenos infekce:pohledem
st. nebezpečí:střední až vysoký
Morisita33.jpg

K vyvolání záchvatu postačí pouhé zadívání-se na podobný obrázek. Proto doporučujeme nedívat se na něj.

Žlutá zimnice je civilizační choroba, pocházející z Asie.

[editovat] Výskyt

Žlutá zimnice se vyskytuje u mužské části populace pocházející ze slovanských a anglosaských zemí severní polokoule. Příčinou záchvatů žluté zimnice je spatření odhaleného (nebo polo-odhaleného) ženského těla příslušnice asijských národů. Většinou postačuje pouze fotografie, což v dnešním, globalizovaném světě způsobilo značné rozšíření s příznaky pandemie.

[editovat] Příznaky

Aktuálními vedlejšími příznaky jsou husí kůže, zimnice, slintání, červenání aj. Hlavním příznakem je masivní erekce, dosahující vysokého stupně tělesné i společenské nebezpečnosti.

Mezi dlouhodobé vedlejší příznaky patří používání bambusových hůlek místo příboru, nahrazení brambor a knedlíků ve stravě rýží, pojídání ryb zasyrova, sezení na zemi místo na židli a další výstřednické zvyklosti.

[editovat] Léčba

Když pomineme preventivní užívání koňských dávek bromu, lze záchvat léčit jen dvěma způsoby. Léčba musí přijít co nejrychleji, aby nedošlo k úplnému odkrvení mozku.

  • Kopulace s osobou, jež záchvat způsobila
  • Masturbace za přítomnosti fotografie, která záchvat způsobila

Ovšem obdobně jako v případě léčby malárie je léčba účinná pouze dočasně. Nemoc se tudíž v nepravidelných invervalech vrací s intenzitou vyšší než dříve.

[editovat] Slovo závěrem

Pokud ses vůbec pustil do čtení tohoto článku a došel až do konce, máme pro tebe špatné zprávy.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Žlutá zimnice na české Wikipedii.
Hopsající Wikipedie.gif
Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVegetariánstvíVPDSPZávislost na mobilu

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrtiWindows

uncyclopedia
V jiných jazycích