Žvýkačka co neztrácí chuť

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Bouncypotato
Necyklopedizovat!
Odkazy, styl - Jak na to?
Logo Necyklopedizovat


Thomas Wonka

Wonka

Zatím pro svět málo známý Anglický vědec Thomas Wonka se nechal inspirovat známým filmem Karlík a továrna na čokoládu a vymyslel zbrusu nový druh žvýkačky. Jde o žvýkačku, co neztrácí nikdy chuť. Tímto objevem chce splnit sen všem dětem na světě. Zasloužilo se o to také jeho příjmení Wonka, jako hlavní hrdina filmu Willy Wonka a také jeho dcera Rosalie, která miluje žvýkačky. Thomas ještě před tím, než se stal vědcem pracoval jako cukrář, což mu dalo jistou výhodu.

ImagesEJ0VL27K

Narodil se 20.1.1985 v Anglii na venkově. Vyrůstal v chudobě se sedmi sourozenci. Když byl starší, našel si práci jako cukrář a přestěhoval se se svou rodinou do středu Londýna. V roce 1995 měl první příležitost přičichnout k vědě, velice ho to zaujalo, a tak sestavil tým vědců, kteří začali pracovat na projektu žvýkačka, co neztrácí chuť.Tajemství žvýkaček

Tajemství chuťneztrácejících žvýkaček je pro veřejnost neznámá, a nejspíš bude navždy kvůli konkurenci. jediné, co víme, je to, že žvýkačka je sestavena z řady neškodných prvků, které při reakci se slinami obnoví svoji chuť. Prozatím se žvýkačky vyrábějí jen s ovocnými příchutěmi, ale do budoucna by se měla vyrábět celá řada chutí z celého světa, aby si přišel na chuť každý. Za několik let by měly žvýkačky nahradit veškeré jídlo. Snídani by nehradila žvýkačka s míchanými vajíčky, oběd příchuť řízku atd. Každému by stačila jedna žvýkačka na celý život. Díky těmto žvýkačkám už nikdy nebudeme vědět, co je to hladomor.


Úvedení žvýkaček do prodeje

K uvedení na trh by mělo dojít 1.1 2016 v Anglii, později by se měly dostat do celého světa. Žvýkačky už si zamluvilo dopředu několik firem a zájem stále nabývá. Ze začátku nebudou žvýkačky vůbec levná záležitost, ale do roka už si ji budou moci dovolit všichni. Žvýkačky budou uvedeny pod jménem Wonka a vzniknou i samostatné obchody pouze s těmito žvýkačkami. Vzhled žvýkaček zatím není známý, ale za pár měsíců už by měly vyjít první reklamy, kterými se zjistí názory lidí na tento výrobek. Pokud bude výsledek příznivý, žvýkačky by se mohly dostat na trh už v létě tohoto roku.


Konkurenční značky

Do začátku prodeje žvýkaček musejí být zničeny všechny konkurenční značky, protože s uvedením žvýkaček, co nikdy neztratí chuť, by všechny firmy zkrachovaly, proto můžete v tomto roce čekat obrovské výprodeje zboží. Hovoří se především o značce Orbit. Pokud budou žvýkačky ve velké oblibě, později vymizí i ostatní sladkosti, a místo nich se začnou prodávat žvýkačky s příchutí sladkostí. ŽvejkyVýhody chuťnestrácejících žvýkaček oproti klasickému jídlu

 • Vydrží navždy
 • Nezkazí se
 • Kvalitnější chuť
  • Lepší nasycení
  • jednodušší skladování
  • Netřeba ohřívat nebo mrazit
 • Nepotřebujeme příbor
 • Léčí závislost na kouření
 • Jsou levnější


Inspirace z filmu Karlík a továrna na čokoládu

Images9W1FB72V

Malý Karlík Bucket pocházející z velice chudé rodiny, se doslechne v televizi o zlatých kupónech, které Willy Wonka umístil do pěti čokolád. Ty pak nechal rozvézt do celého světa. Všechny kupóny se rychle najdou, ale ukáže se, že kupón nalezený v Rusku je padělek. Malý Karlík Bucket dostává čokoládu jednou ročně, a to k narozeninám, protože jeho rodina je chudá. Měl narozeniny a dostal Wonkovu čokoládu, ale kupón v ní nebyl a Karlík byl zklamaný. Jednoho dne mu dědeček dá penízek a řekne, že je to jeho tajná rezerva. Pošle ho do obchodu koupit Wonkovu čokoládu. Za chvíli se s ní Karlík vrátí a společně ji rozbalí. Zlatý kupón v ní zase není, malý Karlík opět prožívá zklamání. Později objeví na zemi desetidolarovou bankovku a koupí si za ni čokoládu, ve které najde poslední z pěti zlatých kupónů, který zajišťuje těm, kteří ho najdou, exkurzi do gigantické továrny na čokoládu podivína Willyho Wonky (Johnny Depp). Během prohlídky se čtyři z dětí, nenažraný Augustus Kdoule, namyšlená Fialka Garderóbová, přechytralý Mikey Televykuk a rozmazlená Veruka Saltini, stanou obětmi své chamtivosti a nafoukanosti a zůstane jen skromný Karlík Bucket, který je Willymu sympatický už od začátku, stejně, jako Willy Karlikovi. Jenže Willy pak Karlíka zklame díky své nevyřešené minulosti a Karlík jeho nabídku, aby se stal dědicem jeho továrny, odmítne. Willyho to překvapí a zdrtí, ale nakonec mu to nedá a schválně jde do míst, kde se může s Karlíkem setkat. Nakonec se usmíří a Karlík pomůže Willymu srovnat vztah s jeho otcem zubařem, který Willyho v dětství uzurpoval a se kterým Willy od chvíle, kdy odešel z domova, nepromluvil. Karlík pak začne Willymu pomáhat a Willy se spřátelí i s jeho rodinou.

uncyclopedia