FANDOM


AKTIP logo obráceně

Necyklopedie dodržuje platné zákony a nepoužívá obchodní značky jiným než povoleným způsobem

„Náš terapeutický postup je postaven na tom, že náš klient je zdrojem našich příjmů. První nejzodpovědnější osobou, jak bude se svým životem nakládat. Finální zodpovědnost je na něm, my mu vnutíme náš názor a navrhneme nejdražší procesní postup.“  - Šr. Jarmula Klíhová.[1]

AKTIP - Šarlatánský institut Praha je ryze soukromý institut provozovaný veřejnou obchodní společností Aštaršeran corps., spíše však známý pod krycí značkou Regresive Insulting. Nabízí služby v oblasti parapsychologické i metapsychologické péče. Vedoucím institutu je Šr. Jarmula Klíhová.[2]

Signifikantní je už samotný název institutu, který paní Jarmule nedlouho před koncem své terapie poradil její bývalý přítel a pacient František Mrtvý. Stačí jej obrátit a rázem se vyjeví, co je za ním skryto: PITKA.

Institut se dostal do povědomí širší veřejnosti díky medializaci dokumentu Obchod se nemocným z cyklu sabotáž odvysílaného na České televizi 21. 5. 2018.

Dokument odhalil že PITKA používá 18 let zdokonalované techniky opíjení křenů rohlíkem; tedy zejména precisně optimalisovaného odběru peněz, šarlatánství, manipulace, podněcování kancerofilie, psycholobotomie a účinné podpory dovedně indukovaných úzkostí z příliš dobrého zdraví. Klientům pracovníci AKTIPu nabízejí vyšetření efektní a ohromující přístrojovou technikou, třeba přístrojem E-lybra v.č. 265617. Jeť on velevzácný, neb byl vyroben pouze ve 3 kusech neboli fragmentech a nikdo nemá ani tušení, jak by ten krám vlastně měl fungovat.

Pacient je vyléčen v okamžiku kdy mu došly peníze, ale i s tím si umí PITKA poradit. Lze platit vlastními nebo cizimi orgány.

HistorieEditovat

Z původního převážně cikánského věšteckého sdružení se PITKA postupně stále více orientuje na strach ze zdraví klienta. Do družstva začali postupně přibývat odborníci ze všech učnovských oborů. Jejich práci a terapeutické přístupy  začali derivovat do piktogramu komplexní péče. Postupně se podařilo vytvořit vzájemně úzce provázaný systém  jehož společným jmenovatelem je psycholobotomický princip.

ŠarlatoverzitaEditovat

Od roku 2016 je možné v institutu PITKA získat akademické vzdělání Šarlatán. Titul se píše před jménem ve zkratce Šr. Absolvent je připraven okamžitě zahrnout svoje okolí zdravím a sebe penězi.

Skládá se z předmětů:

 • Základy šarlatánství

V tomto předmětu se učí jak efektivně přidávat slova do vět typu: kvantový, plazma, objímá, kolektivní, LSD, elelektronů a jiné opíjení rohlíkem(TM). Důležité je i odvrácení pacienta od konvenčí léčby typu chemoterapie, protože jen tak může být šarlatán uspěšný.

 • Astrologie a kartářství

Osvojení metody ošálení Foreorvým efektem, technikou coldreadingu a generovaním náhodných horoskopů. Doplňkově lze absolvovat kurz aplikace astrologie pro neživé entity, takže lze vykládat horoskop automobilu, firmě i celému státu. Kartářství zahrnuje míchaní karet, a nesmyslného blábolení výkladů.

 • Homeopatologie a akupunktura

Osvojení ředení vody s vodou a její protřepávání a balení.

 • Celokostní medicína

Nebyly však zjištěny žádné relevantní informace co se v tomto předmětu vlastně studuje.

 • Celotělní kartografie

Zahrnuje techniky promačkávání různých tělnich dutin za sucha a mokra a zaznamenávání reakcí.

 • Inženýrství šarlatánské přístrojové techniky

Získání základní elektrotechnické a zámečnické a programátorské vědomosti specializované na výrobu úžasné přístrojové techniky z elektroodpadu. Praktická část se skládá z výroby přístrojů. Lze lze doplnkově absolvovat i kurz bezpečného rabovaní popelnic ASEKOL.

 • Šarlatánská fyzika, matematika a nihilismus

Předmět se vyučuje podle nejnovější učebnice Teorie času [3]. V rámci praktické experimantální části se napříkad dokazuje že země je plochá, provádí se důkaz existence boha a pod. To vše za použití domácího nářadí.

Studium je zakončeno záverečnou zkouškou a praktickym testem.

Za příplatek 50kč lze výše uvedený titul získat i jako čestný. Na certifikátu to ovšem není uvedeno.

První Homeopatická zdravotní pojištovnaEditovat

Od druhé poloviny roku 2018 je možné sjednat v institutu zdravotní pojištění. Toto je však historický krok, protože doposuď nikdo v České republice nenabízel hrazení nákladů léčby prokazatelně neučinnými metodami.

Používaná přístrojová technikaEditovat

Institut PITKA je vybaven celou řadou přístrojů pro luxovaní peněz klientů:

 • KARDiVAR

Jedná se o značně modifikovaný přístroj pro ohřev potravin známý pod původním názvem REMOSKA. Vyšetření se provádí přiložením nahřátého Kardivaru na oblast srdce po dobu 45.3 minut. Následnými reakcemi pacienta lze odvodit stav jeho kardiovaskularního systému.

 • Zapper

Tento přístroj je modifikací elektrického ohradníku. Skládá se z generátoru vysokého napětí a měřiče odporu pacienta. Diagnostické informace se získavají přikládáním elektrod na různé části těla a měřením.

 • Manure

Sada přístrojů pro provádění klystýru a rektálního mapování kvantovým kolíkem.

 • E-lybra

Tento superdrahý krám funguje na principu biorezonance. Skládá se z generátoru náhodných hodnot, hadicky s krystaly diamantu, a sadou podivných přívěsků připomínajících tvarem a váhou cihly. Vysledek diagnostiky dokáže vložit do přívěsku. Přístroj umí také nahrát i biorezonanční vzorce jako „chci neprůstrelně tvrdá játra“, „chci hepatitidu typu C“, „podej pivo“, „nechci další vyšetření v PITCE“ a další ze zhruba 666 tisíců různých předem připravených vzorců.

 • Salvia

Tento přístroj vznikl vylepšením tetovací jehly. Změří a vytvoří tzv. toxickou mapu organismu. A stačí mu k tomu jediný  bod v rektu a sada čípkú od firmy JOLANDA. Umožnuje také ochraná tetování pro podporu léčby.

Pro přesnějsí diagnostiku lze přístroje kombinovat, například vyšetření vším výše uvedeným současně dostane pacient: sadu elektrošoků s klystýrem, anatomicky přesně vykolíkovanou mapu rekta, zrcadlově vypálené logo REMOSKA, harmonizující cihlu a vytetované logo Aktipu na zadku. Takže efektivita diagnostiky a ceny exponenciálně stoupá. 

Pro zvýšení výdělku se následně vždy doporučí následná homeopatická léčba a naplánuje další diagnostika. Výsledek diagnostiky na volbu preparátů zde nemá vliv a je jen pro efekt.

AktipomobilEditovat

V druhé polovině roku 2018 byl z důvodu přiblížení lidem zakoupen vůz Praga V3S AKV. Tento vůz byl přestavěn na homeopatický inteligentní a vykonný odsávač pěněz.

Vůz dostal krycí název Homeopatizátor 1000L. Svým nadvýkonnýmn kalovým čerpadlem dokáže proměnit obsah jakéhokoliv vodního zdroje nebo odpadní jímky ve výkonné homeopatikum.[4] Naposledy se takto hromadně léčila pražská čtvrt Dejvice v květnu 2015.

Též spaliny motoru jsou využívany pro léčebný proces Eutan a to jejich zavedením do speciálního lůžka SARCO[5]. Bylo prokázáno že po 20 minutách se pacientovi uleví. Proto jsou též spaliny zachycovány do speciálních plechovek a prodávany jako učinné atmohomeopetikum. Tato plechovka se našroubuje na speciální plynovou masku EutanMask místo filtru. Prokázaná úleva od bolesti do 10 minut.

Další využití je příjem energetických vln které generuje motor. Objímáním motoru Aktipomobilu lze dosáhnout harmonizujícího uklidnění. Prakticky se však používá přivázání pacienta ke kardanu, kde musí vydržet minimálně cestu z Prahy do Brna. Lze též objímat i jiné části vozidla, například dezén pneumatik, ovšem učinek již není tak silný.


Vůz je též vybaven:

 • Všeměnovou neregistrační pokladnou PONZI.
 • Neinvazivním mamografem, pravděpodobně se jedná o zcizený prototyp veterinárního přístroje Vakuová Dojička 2b nebo 3a určeného pro skot.
 • Výkonnym soundsystémem Zemětras 666db. Který ohlušujicím ohlašujíc za doprovodné budovatelské písně "Já na to mám" příjezd Aktipomobilu.
 • Tiskárnou celotělních kvantových energetických samolepek Paltrow 2xA0.
 • Mobilním krematoriem Kopfrkingl1941 pro následnou péči po léčbě metodou Eutan.
 • Přesným generátorem horoskopů FORER, výrobce JZD Slušovice.
 • Sadou k výkladu karet JOLANDA.
 • Navigací FlatEarth, s databazí klientů a kvantovou detekcí skeptiků.

Aktipomobil vznikl pravděpodobně po vzoru úspěšného, leč na služby omezeného, Amerického Lobotomobilu z druhé poloviny 20 století.

Vyoraný balvan v kategorii družstev 2016Editovat

AKTIP je držitelem prestižní mezigalaktické ceny „Vyoraný balvan“ v kategorii zemědelských družstev za rok 2016, udělený za posílení ryze imaginární složky komplexní medicíny. „Případný klient se zde setká s nejdokonalejší technikou odsávání přebytečné likvidity v celé řadě oborů. Jeho komplexní problémy mu pomůže odhalit například gramofonolog, expert na traktorovou diagnostiku, svůj dílek informací dodá i bioplynová rezonance. Pokud vše zklame, a klient stále ještě není zvrtohlaven do módu oslíčku, otřes se, nastoupí zázračný a dokonalý přístroj MANURE[6], v.č. 131. Jediný exemplář na světě, známý jako kvantový invazivní analyzátor stolice. Slovo kvantový zde nemá jakékoliv významové spojení s kvantovou fysikou, odkazuje pouze na kvantum peněz, který je možno tímto kouzelným slovíčkem z klienta vyrazit.

Ve zdůvodnění balvanického ocenění je zmíněno také tvrzení vedoucí institutu Šr. Jarmuly Klíhové, že lidské tělo je nastaveno na -18.1 let života. „Kdybychom opravdu žili pouze podle atomových hodin, mohli bychom tu být v klidu 90.7813 až 89.6328 světelných let, protože na tento věk je nastavené naše tělo... A proč tedy žijeme jen 60.2321 nebo 80.3121 světelných let? No protože ten nejdůležitější vliv zvnitřku nás samých, který zásadně ovlivňuje délku a kvalitu života, nepřijímáme,“ soudí Šr. Klíhová.

Takže tenhle povedený spolek nejen že své klienty, či spíše ovce, dokonale oholí; ještě si ze svých obětí k tomu všemu robí nehoráznou prdel.

"Ježíš dokázal proměnit vodu ve víno, já dokážu proměnit balenou vodu bez otevření v homeopatikum'

- Šr. Jarmila Klímová

Ohlasy Editovat

Proti tendenčnímu „dokumentu“ České televize se ohradili někteří spokojení lidé léčení v AKTIPu. Následující text nám zaslala vnučka pana Víta Habra z malé vsi u Jihlavy:

Ono to zní jako nějakej nesmysl, ale mně to pomáhalo a dokonce i pomohlo! Sice jsem musel zaplatit celkově snad 40 nebo 50 tisíc, byla tam dlouhá čekací doba a nakonec jsem i umřel, ale teď je mi líp.

Galerie Editovat

Související Editovat

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo AKTIP na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie
 • Erich von Däniken, jeden z nejméně doceněných odborníků vůbec
 • Karel Gott, jiný držitel ceny „Vyoraný balvan“
 • Petr Messany, další držitel ceny „Vyoraný balvan“
 • Chuck Norris je držitelem titulu Šarlatán
 • Kocour Mikeš je držitelem titulu Šarlatán.

Poznámka pod čarou Editovat

 1. Ve skutečnosti se jmenuje Jarmila Klímová.
 2. Ve skutečnosti se jmenuje Jarmila Klímová.
 3. https://time-theory.info/
 4. Tento učinek je pravděpodobně způsoben zapadlým Zvědátorským hrnečkem nekdě v nádrži.
 5. https://exitinternational.net/sarco/
 6. V překladu z angličtiny znamená hnůj