FANDOM


„Když se hovno dostane na polici, začne si myslet, že je k jídlu“

- Moravské přísloví
Supes10

Průměrný správce Necyklopedie

Supes10green

Správce Necyklopedie postižený adminitidou. Chorobná zeleň se plně projeví pouze při nasvícení správce pod ultrafialovou lampou o půlnoci.

V psychologii a psychoanalýze je adminitida laický výraz popisující druh komplexu méněcennosti, kterým trpí správci českopedie nadaní nedostižnou mocí nad běžnými českopedisty. Tento termín se používá také obecně pro lidi, kteří si svůj hendikep kompenzují v ostatních oblastech života.

Alfred Adler se jako jeden z prvních zabýval komplexy adminů českopedie o nichž se domníval, že jsou hnáni do extrémů psychologickou potřebou kompenzovat si to, co považují za svůj hendikep. Tedy svou neschopnost vyrovnat se s právy umožňujícími jim blokovat ostatní českopedisty a mazat jejich články.

Kompenzační chování jedinců s adminským komplexem může zahrnovat agresivní a hádavé chování a potřebu dosáhnout lepších výsledků než druzí, což těmto jedincům dodává pocit větší sebehodnoty. Příkladem jedince s adminským komplexem je postava Curleyho ve Steinbeckově díle O myších a lidech, kde si Curley svůj komplex vybíjí bitkami s vyššími muži (Lenny). Běžné jsou i případy politiků, u nichž se objevuje časté agresivní a hádavé chování a pocit nadřazenosti.

V poslední době byly zaznamenány lehké příznaky adminitidy i na Necyklopedii, kde je ovšem naštěstí tato psychická úchylka velmi vzácná.

Léčba Editovat

Jedna zelená

Ambulantní léčba adminitika.

Léčba adminitidy je poměrně jednoduchá a téměř vždy účinná. Postiženému jedinci stačí odebrat správcovská práva.

V první fázi léčby je nezbytná hospitalizace, protože pacienti po odstranění správcovských práv mají silné tendence k sebepoškozování, dochází i k pokusům o sebevraždy. Tato drastická etapa léčby naštěstí trvá jen několik málo dní.

Následuje několikatýdenní ambulantní léčba, která se ve zcela vyjímečných případech může protahnout až na několik měsíců. Obvykle se pacientům předepisuje rehabilitace v klubech anonymních adminitiků, osvědčeným medikamentem je slivovice, u obzvláště težkých případů pak doplňována Starobrnem (v takovém případě je nutný lékařský dohled). Názory na použití Aktronovice při léčbě se rozcházejí.

Po absolvování léčebné kůry se pacienti (bývalí admini) vrací do běžného života. Občasné stavy trudnomyslnosti jsou vzácné, nemají nikdy dlouhého trvání, a časem vždy zcela pominou. Všichni vyléčení pacienti se dokáží opět integrovat do společnosti a naprostá většina z nich nakonec opět začne psát články a přispívat ku větší slávě Necyklopedie.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti