FANDOM


„Pustím si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si:
Sakra, k čemu jsou mi dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval.“

- Bill Gates
Oh shit

Ah je běžný výkřik běžného českopedisty při jeho běžné práci na běžných článcích, když běžně zjistí, že někdo běžný zase udělal jako běžně nějakou běžnou úpravu a on tedy se tedy musí vyrovnávat s běžným editačním konfliktem. Neobyčejní necyklopedisté při své neobyčejné práci na opravdu neobyčejných při podobných situacích preferují upalování na špičatých kůlech neobyčejného záškodníka.

Poznámka - pochybnostEditovat

Silně si dovolím pochybovat, že Ah by byl výkřik zoufalého českopedisty, nebo Necyklopedisty. Oběma při jejich náročné tvorbě jistě tu a tam unikne nějaké to slůvko nespokojenosti a nevůle, ale dá se s úspěchem pochybovat, že by to bylo zrovna ah. Vyberou si dozajista slova jiná, jadrná, daleko lépe vystihující situaci a daleko lépe přinášející úlevu. Co si budeme nalhávat, takové jadrné zasakrování přinese úlevu téměř dokonalou a hlavně rychlou. Samosebou se rozumí, že to budou i další libozvučná slova, bohužel velmi často v textech vytečkovávaná, snad aby neurazila estéty a jemné dušinky křehkých intelektuálů.

Ah by řekl možná Mirek Dušín a další hoši z Rychlých šípů, možná také rozmazlená slečinka z dívčího románku. To jsou ovšem osoby zcela nereálné. Noblesa první republiky, Foglar s Rikitanem, jsou dávno po smrti. Tak zvaná sprostá slova však mají své opodstatnění, samozřejmě na správném místě a ve správném čase. Ani takový veřejný činitel se na předvolební schůzi nemůže urazit, když ho někdo pošle do prdele, to patří k věci. Často nelze dosáhnout lepšího a výstižnějšího popisu stavu jinak, nežli tzv. sprostým slovem, a zde je tedy jeho použití plně na místě. Ovšem je třeba si uvědomit, že časté používání až nadužívání jadrných slov v řeči vede k jejich devalvaci a skutečně se stávají sprostými.

TerminologieEditovat

Vědecký tým Necyklopedie praví, že Ah je elektrotechnická jednotka (ampérhodina) a ne povzdech či výkřik, sakra už do prdele!

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Počítače
El666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPIntelLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: C SharpLispnOTHINGOpenOSTRAJavaPočítačová lingvistikaVánočková architektura
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti