Alčert

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Alčert.png

Alčert tu je prý pro nás


Alčert je v dnešní době nejpopulárnější obchodní řetěz, který drží spolu s Interkašparem kvalitu potravin nahoře a ceny dole. Alčerty patří do nadnárodního holdingu AssHold. Hlava celého kolosu je Holanďan Nizozemec Alčert Heinj.

[editovat] Supermarkety

V supermarketech Alčert pobíhají podivně maskovaní chovanci z psychiatrických léčeben, vyslaní doktorem Karlem Nešporem. Nejčastěji je můžete potkat obléknuté do žlutých neoprénů. Jejich cílem je sebrat co nejvíce bílých cenovek, kterými se platí v ústavních kantýnách.

Alcert komando.jpg

Tento chovanec se snaží znehodnotit velikonoční vajíčka plivnutím

[editovat] Zaměstnanci

Albertzahr.jpg

Obsazená pokladna

Snem snad každého ekonoma je po vystudování pracovat za pokladnou v Alčertu. Tím pádem nás den co den za pokladnou (pokud náhodou narazíte na někoho jiného než jsou žlutí cvoci) obsluhují milé a kyselé důchodkyně s ukrajinsko-krakozijským přízvukem.

Hypernova.jpg

Předchůdcem Alčertů bývala Hipíknova

Kampfland logo.png

Další dodavatel hodnotných potravin

[editovat] Sortiment

Albert zvejky.jpg

Vybraný sortiment je zdarma

Hlavním tahákem Alčertů jsou podobně jako u ostatních řetězů polské potraviny.

Přestože regály věčně zejí prázdnotou, některé výrobky jsou k dostání vždy. Jsou to:

Braník 2l, cena 32, 90

• Červený krabicák, jen za 19, 90

• Barevné zrající maso, různé druhy, 100g jen za 20  Kč. Složení: Bílkoviny, vápník, botulín, salmonela, vepřová, ptačí i (dle slov Ládi Hrušky) španělská chřipka.

[editovat] Hypermarkety

FB IMG 14852089983892087.jpg

Součástí koncernu Asshold jsou i prodejny Adolf

Vynikly spojením Pronta Plus (kdysi dávno), Hipíknovy a Juldy Hajzla XXXXXL (před pár lety) a Interkašparu (teď někdy). I zde pobíhají žlutě maskovaní blázni, avšak kromě nich na prodejnách na nikoho jiného nenarazíte. Několik zaměstnanců můžete zahlédnout na rampě za obchodem, kde se schovávají před touto žlutou invazí.

Satanus.jpg Čertoviny
666AlčertĎáblova bibleExistencialismusMatematický ďábelSatanSatan KlausSatanský kříž    
Žena za pultem.gif edit Bird hand.png obchod - business - geschäft - commerce - abarrotería - affare - торговля Bird hand.png
AgroprdAktron TelekomAlčertBhuptgBillboardBojovníci od Al-LidluCall of KauflandCastrolCentrální šroubCikay ElektrospotřebičeČESCOČeská poštaDebillaHorst FuchsCharitaIKEAInzerátKaufmumulandKobloLidem (obchod)ObchodOchrana osobních údajůPlutoniumPodnikatelPojištěníProblientMakroprocesorMasokombinátNákupní vozíkNecyklokrámReklamaReklamy GoogleRobin OilSkálaSlevový kupónŠestsetšedesátšestkaUruguayský pytelVečerkaVietnamské bistroZájezdy last yearZbožíZákazník   
uncyclopedia