FANDOM


Al-Kulajda

Vlajka Al-Kulajdy

Al-Kulajda(arabsky الشبت مع البيض, pandžábsky ਅੰਡੇ ਦੇ ਨਾਲ ਕਿਸੇ ਚੀਜ਼ ਨੂੰ) je arabská teroristická skupina operující na pomezí Komunistánu a Saudské Arábie, která se soustředí na únosy, vraždy, atentáty, sebevražedné útoky a mnoho další vůči českým gastronomickým činitelům.

Byla založena v roce 666 arabským šejkem Musafou-Al-Vývarem, když našel ve své gulášovce našel vlas děda Vševěda na kterém bylo napsáno Made in Bohemia. Musafa přísahal pomstu všem, kteří mu zkazili gurmánský zážitek. První obětí byl v roce 1415 (všimněte si, že toto není prvočíslo) šéfkuchař Jan Hus, který byl rituálně upálen.

Trenink

Tvrdý výcvik příslušníků Al-Kulajdy

Jednotky Editovat

Pokud si myslíte, že se jedná neorganizovanou tlupu barbarů, která útočí podle toho, jestli má jejich vůdce chuť nebo ne, tak jste na omylu! Al-Kulajda je velice organizovaná armáda, která se skládá z mnoha jednotek, mezi největší patří:

Al-kulajd

Motorizovaná jednotka Al-Kulajdy.

Operace "Broken UHO" Editovat

Operace "BROKEN UHO" se stala nejslavnější úspěšně provedenou operací Al-Kulajdy. Cílem této akce se stal proslulý gastronomický guru Láďa Šuška.

Průběh operace

Útok

Jednotka pronásledující Láďu Šušku

30.února 2015 23:15 - Rozvědka Al-Kulajdy (vedená plukovníkem J. Vyskočilem juniorem) zjistila , že na území Komunistánu natáčí Láďa Šuška pro TV Hovna další epizodu potravinového inspektora.

31.února 00:00 - je vyhlášena bojová pohotovost všech jednotek Al-Kulajdy.

31.února 6:15 - malá jednotka vyrazila na nejnovější generaci babet (Babeta XR-6) aby dostihla Láďu Šušku a zajmula ho.

31.února 7:00 - Láďa Šuška byl spatřen poblíž komunistánského města Kekel(podobnost s jídlem je čistě náhodná), kde pracoval na případu ztraceného rohlíku.Jelikož se nehodlal vzdát dobrovolně, došlo k boji.

31.února 7:02 - Po dlouhém boji při , kterém jednotka ztratila 2 muže (1ního muže ubil Láďa Šuška remoskou a na 2hého muže spadla babeta) byl Láďa Hruška omráčen cepem a zajat.

31.února 9:28 - Svět se dozvídá o únosu.

31.února 9:35 - TV Hovna nabízí únoscům výkupné v hodnotě 4 500 000 dongů za Láďu (nemohli přece přijít o jejich nejlepšího reportéra). Mezitím Karel Gott v Lucerně zpívá na památku Láďi Šušky.

31.února 13:00 - speciální komando tvořené Jirkou Prasicou, Zdendou Pohlreichem a "kluky v akci" se pokusilo osvobodit Láďu , ale neúspěšně.

31.února 14:30 - Vedení Al-Kulajdy odmítá nabídku výkupného.

31.února 16:00-Podle prohlášení Al-Kulajdy bude přesně v 20:00 Láďa Šuška vypuštěn na oběžnou dráhu planety Země.

31.února 20:00 - A je tomu opravdu TAK ! Z benešovského kosmodromu odstartoval zapůjčený rakousko-uherský raketoplán "Herausforderer" a vypustil na oběžné dráze Láďu. Jaká to tragédie pro světovou gastronomii i astronomii!

Diplomacie Editovat

Prostrevo

Tento pořad má i svoji temnou stránku

Al-Kulajda je napojena na celosvětovou teroristickou síť Prostřevo a proto spolupracuje s organizacemi jako je asijská Sushiza, ruský убийственной борщ. Dobré vztahy taky udržuje s M.O.A. a SAS. Jako největší nepřátelé jsou považováni: "Gastronomický svaz Číňanů žijících v České republice" a nechvalně proslulá UHO.

Financování Editovat

Babeta

Nová generace babety-Babeta XR-6

  • těžba Drtíku
  • výroba a prodej nové generace babet
  • chov pouštních prasopsů
  • výkupné z únosů

Jak se přidat k Al-Kulajdě Editovat

Je to celkem jednoduché. Není nutno Al-Kulajdu hledat ona si najde vás. Stačí o půlnoci uprostřed kruhu z kokainu rozmlátit plechovku UHA.Poté stačí pozřít tuto ropě podobnou látku , jako symbol oddanosti vůči Al-Kulajdě. Pokud přežijte halucinace, bezvědomí a případnou ztrátu některých končetin, tak se probudíte na tajné centrále Al-Kulajdy. Zde podniknete náročný 3 týdenní výcvik, po kterém se z vás stane nefalšovaný bojovník Al-Kulajdy.


Exploze bomb
Terorismus
Al-GebraAl-KáidaAl-LidlEtaHamasIslámský státIslámský stát v TeplicíchMOAOSATálibánUsámova říšeUsama bin LadinKarel LobotómJásir ArafatAnders BreivikEliášův oheňJánošíkVojislav KalašnjikovJesuis CharlieRovnost, volnost, brněnstvíKOPRAN.Š.L.Camper-StrikeSASZákon o terorismu