Andrejs Bahnoš Blejvik

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Anders Behring Breivik.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Andrejs Bahnoš Blejvik je norský hrdina, proslavil se svým hrdinným činem, při kterém postřílel samopalem 69 neozbrojených lidí a znamí svým milosrdenstvím, že raněné dobíjel. krom toho zabil hromadou petard pro děti dalších 8 lidí.

[editovat] Život

Narodil se prostitutce, která si dalal vyhledat jeho otca aby mu ho mohla strčit, táta uznal že když si odmít navléct kondom, je to jeho odpovědnost postarat o Blejvika a tak si ho vzal k sobě, ale jeho manželka řekl, ať ho hodí do popelnice, ale Blejvika mu bylo líto a tak ho odved ase té prostitutce, s kterou ho udělal a ta se nakonec rozhodla se o něj postarat.

Blejvik se stal brzo chuligán, protože matka na něj srala a místo aby se o něj starala,tak furt s někim mrdala, přestože byla prachatá a vše co chtěl mu koupila a od mala ho ro=pazlovala, on se cítil sám a tak s kámošema běhal po městě a dělal bordel.

Když dospěl, střední školu neukončil, protože propad a tak se rozhodl, že se bude živit jako politik, protože ten dostane skvělý plat a jedno že je to bebil nebo flákač, vstoupil teda do NSDAP (podobnost s fašistickou stranou Německa je jen náhoda) - což je zkratka jména znamenajícího v Norštině Strana Lemplů Chrápajících Ve Vládě, protože však Blejvik příliš zbožňoval Hitlera a to natolik že masturboval nad jeho obrazem, radši ho vyhodili a tak šel na místní pracák, a přestože byly sociální dávky natolik vysoké aby se mohl vydat na výcvik do Běloruska, tak se za to že ho vyhodili z jeho strany chtěl společnosti pomstít a ten šílenec se tam fakt vydal.

Po výcviku, předčasně završeném, protože jeho trenér se ho chtěl zbavit dřív, než se mu milí, heterosexuální Blejvik pokusí zastrčit penis do řitě, a proto se rozhodl dát mu diplom že má vojenský výcvik dřív než začal, vydat mu diplom stihl, utéct však před jeho ztopořenym penisem nestihl.

Poté se vrátil dom, přijel k bábě, kde se zabydlel, a navíc, ke svoji bábě se choval jak kdyby byla desetiletá, když platil její kreditkou, ospravedlňoval to tím, že je její pravá držitelka ještě moc malá na to aby s ní platila. Právě tady se chystal na svůj dobrý skutek.

[editovat] Hrdinské činy Blejvika

Nejdřív si koupil rohlik, hodil ho po bábě, a když místo toho aby spadla následkem zásahu do prsou na zem, popadla koště a Blejvikovi ho omlátila po hlavě, tak si Blejvik sehnal koště a vydal se před Norský parlament, demonstrativně někoho zabít, když začal házet po lidech koštětem, tak ho akorát jeden kolemjdoucí politik nakopl do řitě a Blejvik se rozbrečel a běžel dom, tam promyslel další plán a vydal se pro petardy, mnoho petard, udělal z nich krychli o velikosti 10 cm a položil ji před parlament, a když se kolem ní seběhli udivení lidé, tak ji odpálil a 8 jich tim zabil. Jako správný hrdina zacpal uši, a odpálil to z daleka. Vedle zrovna stála prodejna se zbraněma, a tlaková vlna rozbila výlohu a tak to využil a vzal si samopal s nábojema a vydal se na ostrov Utøya.

Když tam dorazil šel na pahorek a začal hrdinně střílet do bezbranných, zděšených dětí a dokonce si troufl i na pár dospělých. A jako správný dobrosrdečný člověk, jim ještě dovolil na tomto světě strávit ještě pár minut navíc, protože nejdřív jim rozstřílel nohy a pak aby je moc netrápil, je dodělal. Za tento akt milosrdenství je oslavován po celém světě, a to natolik, že se zvažovalo i jeho prohlášení svatým.

[editovat] Soud

Před soudem se snažil prokázat že není šílenec, no nakonec je třaba poznamenta, že to dokázal, a tak dostal zcela neadekvátních, nezasloužených a nespravedlivých 21 let, správně měl totiž hza trest dostat sekyrou do palice, jak navrhoval státní zástupce a nebo pokud by se mu to zdálo moc kruté, skončit doživotně jako tento ve stejně vybavené cele, se stejným oděvem a s možností ho 24 hodin denně online sledovat přes internet.

[editovat] Nelidské zacházení

Blejvik si častoo stěžuje, že je s ním jednáno špatně, v jeho novém domově ce věznici Halden. Například si stěžuje na to, že v jeho vířivce je málo bublinek, nebo na to, že mu vězeňské zdi brání jít projít se do lesa. A nejen to, přál by si i to, aby se nezamykaly žádné dveře a mohl volně chodit ven z věznice. Další jeho stížnost je ohledně možnosti držení zbraní, Blejvik si totiž stěžuje, že smí mít na cele samopal, ale dozorci mu nedovolí si zajistit náboje. Soud jeho námitkám vyhověl a plánuje se, že jeho přání se prosadí v rámci zlepšování podmíněk pro vězně a samozřejmě to bude dobré pro celou společnost, protože pak bude moct každý vraždit a krást aniž se mu může něco stát.

uncyclopedia