Antigravitační deformátor

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

[editovat] Popis

Portalgun

Antigravitančí deformátor - prototyp

Tento palbomet měří na délku něco okolo 42 cm a vypadá krutopřísně. Aplikuje se nasazením na loket méně používané ruky, neboť se často stávalo, že si majitelé ustřelili hlavu při škrábání na nose, nebo docházelo k poškození análního čípku při vytírání řiti.

[editovat] Historie vzniku

Tento stroj byl vynalezen roku 2001 neznámým vynálezcem v budovách Vulva Corporation a šlo o nezdar při vynalézáni Portal Gunu. Jeho vynálezce následně spáchal sebevraždu, neboť si myslel, že skokem z okna se dokáže opět ocitnout v místnosti, ve které stál. Zbraň byla nalezena v hroudě sraček toho, co zbylo z vědce a následně byla darována Sdružení bezcitných, cynických a zlých individuí, jako předmět k pozorování. Výzkumníci SBaCZI v dalších dnech zjistili, že stroj samozřejmě nevytváří portály, jak si jeho konstruktér původně myslel (samozřejmě na to přišli až po hodinách zábavy s pokusnými prasopsy), ale vytváří v lidech dojem, že se vznáší, zatímco míří trojnásobnou rychlostí k zemi. Přístroj tedy pojmenovali Antigravitační deformátor, neboť upravuje jak pohled člověka na svět, tak rychlost gravitačního zrychlení.

[editovat] Využití a kontakty se světovými velmocemi

George

schůze Bush George W. Bushe a Usámy Bin Ládina v White Castelu

Letadylko

Letadlo zantigravitodeformované ve Virginii

Brzy poté, co byl vynalezen opravdový Portal gun, byl antigravitační deformátor určen k demolici, jako nezdařilý shit. Mozky SBaCZI však napadlo, že by se přístroj dal využít například k manipulování s vesmírnými tělesy (v případě že chcete udělat dojem na dívku a nechat pro ni spadnout hvězdu), či sestřelování letounů z oblohy a tak byl nakonec patentován jako samostatný bojový kanón. To přineslo mírné neshody do vztahů mezi USA a dálným východem, neboť bylo zřejmé, že Antigravitační deformátor může narušit jejich misionářské akce plánované mírumilovným a pacifistickým vůdcem Usáma Bin Ládinem na den 11. září. Americká vláda se tedy pod tlakem rozhodla, že v zájmu zachování dobrých vztahů, nebude Antigravitační deformátor nikdy použit. V tichosti a na odlehlém místě již však jistý investor z Virginie podepsal kupní smlouvu a Antigravitančí deformátor začal ihned používat na sestřelování kuřat nad sousedním Kentucky (11. září nad Virginií proletělo také jedno z letadel misionáře Usýmy Bin Ládina, ale ocitlo se na mušce antigravitančího deformátoru a skončilo v polích marihuany).

uncyclopedia