Apple

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
„Tři jablka změnila svět. První svedlo Evu, druhé spadlo Newtonovi na hlavu a třetí napustil jedem a kousl do něj Alan Turing, pak ho Steve Jobs podal světu“
- Vlastík Petřek
Apple africa.jpg

Plagiát počítače společnosti Apple, vyrobený v Nigérii

Apple je původní americké sadařství, které začínalo v Silicon Valley. Jelikož se ale všechny ostatní společnosti se sídlem tamtéž rozhodly dělat do počítačů, zděsil se zakladatel společnosti Steve Jobs (lze přeložit jako „Jste v práci“), že by zůstal mimo, a tudíž i oni se přidali k počítačovému byznysu.

Bylo to dobré rozhodnutí, protože jejich první počítací stroj – AppleSčot, který vedle práce s jablky zvládal neméně výkonně i hrušky, byl zakrátko hitem. Stojí za zmínku, že jedním z prvních akcionářů byl prý i Forrest Gump.

[editovat] Portfolio

Apple mini.jpg

Pracovníci předváděcího centra společnosti Apple ukazují pokrok v technologiích. Povšimněte si velikosti nejmodernějšího typu Apple Mini.

Think different hitler.jpg

Vždy je důležité být odlišný..

Výrobky společnosti Apple se vyznačují zejména tím, že jejich názvy začínaji na i, jmenujme zejména iMac, iPrd, iDiot, iDOS, iTunes, iBrator, iMigrant s iGelitkou, iHned.cz, iRán, iZolační hmota, iOntové nápoje, iZrael, iSlam, iLumináti, iČo, iIi.iNterní klinika a iVanHoe. Výrobky většinou nemají valnou hodnotu, ale jsou kůl, in a vypadají stajlyš. Proto jsou oblíbeny zejména mezi frikulíny.

[editovat] Věděli jste, že ... ?

  • Společnost Apple sídlí na následující adrese: 1 Infinite Loop, Cupertino, CA 95014 ? Prosím povšimněte si, jak se zakladatel společnosti snaží přiblížit vládci všehomíra, který tuto adresu objevil.
  • Nakousnuté jablko odkazuje k prvotnímu hříchu a jde tudíž o veřejné, byť skryté příznání důvodu šibalského kukuče zakladatele?
  • Jedno z nejznámějších příslušenství počítačemyš, byla poprvé uvedena práve společností Apple? Jmenovala se iRat a měla pouze jedno tlačítko, protože to přece stačí. Protože si Steve Jobs myslí, že je neomylný, zůstalo to tak dodnes.
  • Apple hodlá v dohledné době uvést na trh kromě iPod a iPadu také iPrd?
  • Apple je také virus, který způsobuje Applepsii?
  • iPad měl být původně prvním krokem ve výrobě tablet. Apple totiž plánoval expanzi do pharmaceutického průmyslu.
  • Apple vynalezl obdélník?
  • Apple vynalezl zaoblený čtverec?
  • Apple ve skutečnosti vymyslel písmeno I a jeho malou verzi i?


Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDellDetektor lžiElektronika 666HPLenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: LispOSTRAJavaPočítačová lingvistika
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti

uncyclopedia