Apple

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
„Tři jablka změnila svět. První svedlo Evu, druhé spadlo Newtonovi na hlavu a třetí napustil jedem a kousl do něj Alan Turing, pak ho Steve Jobs podal světu“
- Vlastík Petřek
Apple africa.jpg

Plagiát počítače společnosti Apple, vyrobený v Nigérii

Apple je původní americké sadařství, které začínalo v Silicon Valley. Jelikož se ale všechny ostatní společnosti se sídlem tamtéž rozhodly dělat do počítačů, zděsil se zakladatel společnosti Steve Jobs (lze přeložit jako „Jste v práci“), že by zůstal mimo, a tudíž i oni se přidali k počítačovému byznysu.

Bylo to dobré rozhodnutí, protože jejich první počítací stroj – AppleSčot, který vedle práce s jablky zvládal neméně výkonně i hrušky, byl zakrátko hitem. Stojí za zmínku, že jedním z prvních akcionářů byl prý i Forrest Gump.

[editovat] Portfolio

Apple mini.jpg

Pracovníci předváděcího centra společnosti Apple ukazují pokrok v technologiích. Povšimněte si velikosti nejmodernějšího typu Apple Mini.

Výrobky společnosti Apple se vyznačují zejména tím, že jejich názvy začínaji na i, jmenujme zejména iMac, iPrd, iDiot, iDOS, iTunes, iBrator, iMigrant s iGelitkou, iHned.cz, iRán, iZolační hmota, iOntové nápoje, iZrael, iSlam, iLumináti, iČo, iIi.iNterní klinika a iVanHoe. Výrobky většinou nemají valnou hodnotu, ale jsou kůl, in a vypadají stajlyš. Proto jsou oblíbeny zejména mezi frikulíny.

[editovat] Věděli jste, že ... ?

  • Společnost Apple sídlí na následující adrese: 1 Infinite Loop, Cupertino, CA 95014 ? Prosím povšimněte si, jak se zakladatel společnosti snaží přiblížit vládci všehomíra, který tuto adresu objevil.
  • Nakousnuté jablko odkazuje k prvotnímu hříchu a jde tudíž o veřejné, byť skryté příznání důvodu šibalského kukuče zakladatele?
  • Jedno z nejznámějších příslušenství počítačemyš, byla poprvé uvedena práve společností Apple? Jmenovala se iRat a měla pouze jedno tlačítko, protože to přece stačí. Protože si Steve Jobs myslí, že je neomylný, zůstalo to tak dodnes.
  • Apple hodlá v dohledné době uvést na trh kromě iPod a iPadu také iPrd?
  • Apple je také virus, který způsobuje Applepsii?
  • iPad měl být původně prvním krokem ve výrobě tablet. Apple totiž plánoval expanzi do pharmaceutického průmyslu.
  • Apple vynalezl obdélník?
  • Apple vynalezl zaoblený čtverec?
  • Apple ve skutečnosti vymyslel písmeno I a jeho malou verzi i?


Počítače
Ělěktronika 666

Počítače: AcerAppleBarbie PCCMEUDetektor lžiElektronika 666LenovoNový JeruzalémRačunik-RTuringův strojUral 2
Hardware: Caps LockCD-RWDěrná páskaF13iPrdKompresorScroll lockŠkoda 1000MBŠkvorPaměť WOM
Software: BSODEmacsKVGЛинуксMicrosoft WordMooreův zákonPoznámkový blokPřekladSvatý TučňákVálka s švábyWindowsVista
Programování: LispOSTRAJavaPočítačová lingvistika
Aplikace: AhE-mailEndInternetKomprese datRodné čísloTrabant AussichtDOSBoxDvě minuty nenávisti

uncyclopedia