FANDOM


Arriva and Deutsche Bahn company je ryze český dopravce, provozující po celém křivočesku spoustu vraků autobusů.

Dopravce Editovat

Velké procento (%) zaměstnanců Arrivy se za svého zaměstnavatele stydí, a proto některé vrakobusy nemají arrivácký jednotný nátěr (celé barevné spektrum) a nápis Arriva, nýbrž se vydávají za fiktivní dopravce. Jsou jimi:

  • Complex
  • Šrotliner - Poslední pojízdný vůz shořel při zatahování do garáže
  • Vrakobus - Všechny autobusy rozebrány na náhradní díly
  • TransBuz - U všech vozidel je od posledního pochodu hrdosti postrádán výfuk
  • ČSAD MHD Kladno - I zde se rozpadá vozový park
  • PRDO BUS - Výhradně plynové autobusy
  • Veolia transport (ano, správně, tato firma způsobila tzv. Dejvický průjem)

Mimo to provozuje Arriva trolejbusy v Teplicích, nevyužitelné vlaky z Prahy na Benešov, během povodní ponorky, několik koněk a v zimě při namrzlých tramvajových trolejích půjčuje boby.

Média Editovat

Do médií se Arriva dostala při oceňování dopravce tisíciletí (1.místo), nebo při teroristickém útoku na Arrivu na Silvestra 2014, kdy došlo k odpálení petardy a následné explozi autobusu značky SER. Z terorismu byla usvědčena skupina TV Snickers.

Arrivabum

Teroristu ze skupiny TV Snickers zachytila bezpečnostní kamera spoluútočníka.

Vozový park Editovat

Hlavním tahákem Arrivy je Vrakosa, výjimku tvoří několik málo venkovských vozidel SOR, původem odcizených z vršovických garáží DP Praha. Vzhledem k pojízdnosti a komfortu vozidel byla vyhlášena Arriva nejlepším světovým dopravce 3. tisíciletí.

Úklid Editovat

Úklid je prováděn nepravidelně, přesto se však plánuje na týden dopředu, přesně podle předpovědi počasí. Úklid karoserie se totiž automaticky spouští při dešti, a funguje na principu myčky z dešťové vody. Interiéry vozů však zatím nikdo bohužel nevyčistil.

Konkurence Editovat

Největším konkurentem radikální zradikalizované extrémistické xenofobní fašistické rasistické neonacistické německé Arrivy je umírněný muslim Zradim Al-Jan Chura.

Arrivahori

Interiér nového autobusu.

Jednotný nátěr Editovat

Jednotným nátěrem všech vozidel je celé barevné spektrum. A to se nelíbí tříbarevnému Ropidu

Arriva Praha Editovat

Je to klon Arrivy, jenž provozuje mnoho linek, převážně v Praze.

Nejdůležitější linkou o které má cenu něco vůbec psát je 165ka. Mnoho místních se však modlilo pro to, aby 165 převzal DP Praha a ze 165ky udělal metrolinku, a jak známe velké bohy všech autobusů, boha Karosela a boha Ropida, byla tato prosba vyslyšena.

Arriva vidlákov Editovat

Dalším klonem je Arriva vidlákovv. I na venkově jezdí Arriva, kde má téměř 100% monopol. A to slovo „téměř“ tu je jen díky Al-Jan Churovi a jeho Student Central Intelligence Agency, které tvoří Arrivě zlé sny.

Arriva Vlaky Editovat

Arriva se také pokouší o provozování motoráčků (šukafonů) na hlavních elektrifikovaných tratích (koridorech). Je jisté, kam tím Arriva míří.

šde  
ROPID
Bus jede jinam Dopravci

ArrivaČeské dráhyČSADČSAD KladnoDP PrahaICOMRopid

JirkaPar Krtek

D (linka metra v Praze)Depo HostivařDolínkoidaChalupoidaJulča z metraLetňany (stanice metra v Praze)Metro do každé domácnostiMetrolinkaMetrem do BohnicPoslanecké metroPražské metroŠkoda 6MtWaldorfská škola (stanice metra v Praze)Zámky (stanice metra v Praze)

Zastavkalhotka praha Autobusy

X-AX-BX-22150174177200666Karosa C 954EIrskýbusSORVrakosa

Nehoda-tramvaj Električky

Automatizace tramvajové dopravyPorschetra1791214182241

BabaZMetra Ostatní

Blíž PražanůmDoprava v PrazeEsko PrahaFordCityJízdenka pražské hromadné dopravyLítačkaNejdůležitější trať v PrazeNádraží Praha-HolyněNízkopodlažní tramvajOpencardPohlavní nádražíPrázdninový provozSeznamka v pražské MHDUbliž PražanůmVertikální chrlič intelektuálůZastávka na znameníŽabotlamA380L1

Šotoušov hl.n.
Casu dost logo Dopravci a údržba

ArrivaČerná díraLEO ExpressRegioJetSŽDCUNŽC

Zastavovaci sloup zeleznicni zesileny Infrastruktura

Bajkalsko-amurská magistrálaBrněnské hlavní nádražíDopravní podnik města BrnaDvoupatrové nádražíLampárnaLehkokolejná dráhaNádraží Františka Josefa I.Nové brněnské nádražíPražský SemmeringNádraží Praha-HolyněNádraží SmíchovPohlavní nádražíTěžkokolejná dráhaRak-Uh koridoryVršovické nádraží

Motorovy vuz po modernizaci "Přidělené" řady

380451452471680809810811830831844

Bezdratova zarovka Technologie

AndulaBezdrátový přenos energieNaklápění jednotkyDvoupatrové nádražíKritická rychlostLáhev na zalévání kolejí
NajbrtProtihlukové stěnyVáclav Knop

Wintonovasocha Kuriozity

AsiaCityIveta BartošováCity ElefantCestující do Tel Avivu bez šátku na kufruHomeless RallyeJízdní řádKategorie vlakůKultura cestování
Standa LokotkaTeologický výklad jízdního řáduTerminál 3: Vzpoura strojů