FANDOM


12 houses of heaven

Pozdější fáze nemoci se projevuje blouzněním, při kterém postižený najednou ovládá neznámé jazyky a kreslí podivné obrazce (pozor, společný příznak s nemocí geometrie!)

Astrologové (a jim příbuzní Senzi de Billové) jsou jedinci, kteří se nakazili zákeřným astrovirem. Tento virus se snadněji přenáší na ženy, napadá ale i muže. Virus se přenáší pohlavním stykem, dotekem, vzduchem, ženskými časopisy, televizí Nova, internetem a slunečním zářením.

Příznaky Editovat

Postižení jedinci zírají dlouhé hodiny dalekohledem na oblohu (a to i ve dne a to i na Slunce, což si někteří vědci spojují s vyšším výskytem slepoty mezi astrology), aniž by tušili, co to je Mléčná dráha, počítají dráhu Venuše vzhledem k Zemi za účelem zjištění charakteru svého budoucího partnera, podporují romskou komunitu (vyklápěním svých měsíčních příjmů za ošahávání dlaně), zakládají stránky o své nemoci nebo o ní spamují na těch stávajících. Před každým zatměním slunce se schovávají do atomového krytu a občas uspořádají sebevražedný útok na schůze Klubu Sysifos.

Léčba a zmírnění důsledků Editovat

Nemoc je v podstatě neléčitelná, neboť virus napadající mozkové buňky dlouhodobě odolává i vyšším dávkám racionalismu i vzdělání. Léčit tuto chorobu umí pouze Chuck Norris, ten ji však ponechává, protože mu usnadňuje práci s likvidací lidské populace. Další možností je komunistický puč, ten byl ovšem zavrhnut jako řešení drastické, drahé a nepříliš elegantní. Je tedy možné pouze zmírnit důsledky, které nemoc zanechává na postiženém i na jeho okolí. Je především nutné ho izolovat od zdravé populace, za kterýmž účelem byla zřízená karanténní zařízení, jako například Hollywood. Doporučuje se nemocnému vydávat kapesné ve formě poukázek, jinak by podporoval šiřitele nemoci (viz výše).

Rozšíření a ochrana Editovat

Zdravotnické organizace bijí na poplach. Zákeřnou nemocí jsou nakaženy stamilióny lidí a šíří se velmi rychle. Proti nemoci lze uplatnit očkování základním vzděláním, toto se bohužel musí podávat každý den po dobu devíti let a mnoho očkovaných je nakaženo již před dokončením očkování.

Známí astrologové Editovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaDominaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec