Astrologové

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
12 houses of heaven

Pozdější fáze nemoci se projevuje blouzněním, při kterém postižený najednou ovládá neznámé jazyky a kreslí podivné obrazce (pozor, společný příznak s nemocí geometrie!)

Astrologové (a jim příbuzní Senzi de Billové) jsou jedinci, kteří se nakazili zákeřným astrovirem. Tento virus se snadněji přenáší na ženy, napadá ale i muže. Virus se přenáší pohlavním stykem, dotekem, vzduchem, ženskými časopisy, televizí Nova, internetem a slunečním zářením.

[editovat] Příznaky

Postižení jedinci zírají dlouhé hodiny dalekohledem na oblohu (a to i ve dne a to i na Slunce, což si někteří vědci spojují s vyšším výskytem slepoty mezi astrology), aniž by tušili, co to je Mléčná dráha, počítají dráhu Venuše vzhledem k Zemi za účelem zjištění charakteru svého budoucího partnera, podporují romskou komunitu (vyklápěním svých měsíčních příjmů za ošahávání dlaně), zakládají stránky o své nemoci nebo o ní spamují na těch stávajících. Před každým zatměním slunce se schovávají do atomového krytu a občas uspořádají sebevražedný útok na schůze Klubu Sysifos.

[editovat] Léčba a zmírnění důsledků

Nemoc je v podstatě neléčitelná, neboť virus napadající mozkové buňky dlouhodobě odolává i vyšším dávkám racionalismu i vzdělání. Léčit tuto chorobu umí pouze Chuck Norris, ten ji však ponechává, protože mu usnadňuje práci s likvidací lidské populace. Další možností je komunistický puč, ten byl ovšem zavrhnut jako řešení drastické, drahé a nepříliš elegantní. Je tedy možné pouze zmírnit důsledky, které nemoc zanechává na postiženém i na jeho okolí. Je především nutné ho izolovat od zdravé populace, za kterýmž účelem byla zřízená karanténní zařízení, jako například Hollywood. Doporučuje se nemocnému vydávat kapesné ve formě poukázek, jinak by podporoval šiřitele nemoci (viz výše).

[editovat] Rozšíření a ochrana

Zdravotnické organizace bijí na poplach. Zákeřnou nemocí jsou nakaženy stamilióny lidí a šíří se velmi rychle. Proti nemoci lze uplatnit očkování základním vzděláním, toto se bohužel musí podávat každý den po dobu devíti let a mnoho očkovaných je nakaženo již před dokončením očkování.

[editovat] Známí astrologové

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia