Atlas houb

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.

Atlas hub je pradávná věc. Je to seznam jedovatých hub na území pohoří Atlas, ležící v tzv. Africe. Původ jména je takový: jelikož lidí žijící v severoafrických horách mají spoustu hub, rozhodly se proto používat název Atlas hub. Ten zachycuje především jedovaté houby, které se používají denně a dnes, shodou náhod se všechny vyskytujía používají i v ČR

[editovat] Obsah

Obsahuje především jedovaté houby, jak už se říkalo. Místní obyvatelé totiž otráví každého, co je alespoň trochu otravuje, aby zpomalily populační explozi, která se mění na populační implozi (bohužel jen v pondělí odpoledne). Dále obsahuje většinou pár nejedovatých hub, většinou nejedlých, aby se neřeklo.

[editovat] Jiné významy sousloví

Poslední dobou se začíná používat výraz Atlas hub když afričaň uloví velké množství jedovatých hub na malém místě, tedy když našel velké houby. V tomto případě předkládáme jako "plný traktor hub" nebo jako "OMG ty máš ale hodně na otrávenou!" apod.

uncyclopedia