FANDOM


Autofilie
Eutofilia
Auto zamini
Pro autofila jasná výzva
výskyt:Na celém světě
příznaky:Podezřele mnoho pokažených výfuků
diagnostika:kamarádství s auty
napadené orgány:penis, vagina
prevence:poslat postiženého do pralesa (pěšky)
léčba:útěk do přírody
léky:neobjeveny
očkování:není
přenos infekce:dědičné

Autofilie je relativně neškodná úchylka, která se vyznačuje touhou ošukat auto do výfuku (některé ženy dávají přednost řadicí páce nebo ruční brzdě).
Je rozšířená po celém světě, nejvíce ale ve východní Evropě. Většinou jí trpí muži, ale ženy nejsou ušetřeny.

Odborná definice Editovat

Autofilie je v odborném pojetí trvalá nebo dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem převážně nebo výlučně vůči autům (nejčastěji SUV a Offroadům). Člověk, u něhož je taková náklonnost rozeznána, bývá nazýván autofil. Označení pochází z řeckého slova eutfilia (ειοτφιλια) = láska k povozům, složeného ze slov eut (ειοτ) = povoz, kočár a filia (φιλια) = láska, přátelství.

Prodejny Editovat

Popular

Tajný sen každého autofila - Škoda Popular

Sdružení autofilů prodávají své použité vozy, aby měli peníze na nová auta. Zakládají proto prodejny ojetých aut, ve kterých jejich miláčky prodávají nic netušícím obětem. Taková auta mívají špatný výfuk, ve výjimečných případech i podezřele křivou řadicí páku. Za povšimnutí stojí, že takové prodejny dnes najdete téměř na každém rohu.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti