FANDOM


1 Kc zlamana Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo
Avast je český antivirový software, tedy něco, cosi, co nemá rádo nic a nikoho až na OS Windows (či Google), sebe samo, a seznam výjimek, které se aktualizují (tedy smazávají) denně.

Avast je zaměřen na hloupé uživatele s chytrými počítači, takže s chytrým uživatelem slábne a s hloupým počítačem neběží vůbec, spíš se plazivě plíží. Avast nedělá skeny, prostě jen kontroluje a kontroluje a kontroluje a kontroluje a kontro… a hlídá vše, co se změní, nakopíruje, stáhne, uploadne, kontroluje, přejmenuje, zobrazí, smaže, nezobrazí, aktualizuje, byť je to jeden jediný byte dat. Avast proto celý počítač sice vyčistí, ale zaneřádí jej natolik, že trvá kolem 8 sekund než se načte ikona programů a dvojnásob než se načte start obrazovka nebo panel nástrojů pro rychlý přístup.

Odlišnosti od jiných antivirůEditovat

Avast needs restart

Abyste to pochopili, musíte umět trochu anglicky.

Oproti AVG se liší i tím, že více seká počítač. A běží neustále. AVG je totiž jako zubní pasta. Vše se vyčistí, když ji použijete, ale když v ústech není, tak se nečistoty začnou hromadit. Oproti McAfee se liší tím, že není agresivní ani proti lidem, co nepředplatili na 13 (prvočíslo) let, i když je škodlivý. Prostě ty viry monitoruje a vrací všechny změny. Oproti jiným antivirům je horší, ovšem s výjimkou Norton, který v čistém počítači najde přibližně 2581 (prvočíslo) virů a chyb, ale po stisku tlačítka opravit buďto spadne počítač, nebo se zobrazí hlášení chyby a „kupte si Norton blablabla“.

AnomálieEditovat

Avast antivir podrobně vysvětluje uživateli, co má dělat. Například jak si nainstalovat Avast na telefon:

  1. Zapněte WiFi.
  2. Zapněte Google Play nebo jiný phone store.
  3. Ťukněte na ikonu vyhledávání.
  4. Vyhledejte Avast antivir.
  5. Klikněte na položku Avast! antivirus.
  6. Klikněte na stáhnout.
  7. Potvrďte všechny nabídky.
  8. Počkejte, až se stáhne.
  9. Užijte si ochrany zdarma.

Tímto se návod na koupi ochrany plus vyšplhal až na 47 (prvočíslo!) kroků a návod, jak odstranit Avast nebo jiný vir na 2011 (prvokčíslo) kroků. To je přesně tolik kroků, jako když obejdete Brno!

HistorieEditovat

Avast má už 15 383 (není náhoda, že i zde jde o prvočíslo) aktualizací, takže nikdo neví, co se kdy stalo. Avast na to totiž nikdy nevydal návod, jelikož by obsahoval asi

$ \sqrt{25*8^{82}} $ kroků. To jediné, co víme je, že Avast založili tři (zase prvočíslo?!) orangutani, když jim do klece spadl notebook s filmem Piráti z Karibiku 4, tedy film používaný na výrobu jedu na krysy. Byl založen roku 1919, v pravé poledne v 8:29 ráno 30. února při zatmění slunce, den po úplňku. Roku 1927 infikoval první PC, když se z původního notebooku dostal do sítě, protože jej Microsoft ve srovnání se sebou nepočítal jako infekci.

UživateléEditovat

Avast si dosud (2018) stáhlo FauxCounter lidí, ale je registrováno pouze 389 409 (není prvočíslo) zařízení.

OdkazyEditovat


TECH WARS
Think different hitler Impérium

AcerAmazonAppleAvastAVGBoschDellFacebookGoogleHewlett-PackardHPIntel
Kaspersky LabLenovoMicrosoftNokiaSamsungSamsung ElectronicsSymantecTencentVerbatimWikipedie
Bill GatesGordon MooreGiacomo Vista
iPhoneIPhone 7iPrdNoPhoneuPhoneSamsung Galaxy Note 7Google Marx

Rebelové

AnonymousMozilla FirefoxLinux
Elon MuskLinus Torvalds

Piráti

PirateBay

ostatní

Aktron TelekomCETINIG FarbenKult AmpérmetruMatrixNASA