FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Bakchalář.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

SchodyYoga

Titul Bc. je záruka inteligentního pracovníka.

Bc. je zkratka pro akademický titul, nezkráceně jde o titul Blbec, někdy se však nesprávně používá i název Popelář, zřejmě protože mnoho lidí s titulem Bc. skutečně pracuje v této profesi. Tento titul automaticky získává každý, kdo má maximálně dokončené základní vzdělání. Ten kdo nedokončil ani první třídu základní nebo pomocné školy má však právo chlubit se titulem Inženír. Z vrozené skromnosti jej tito lidé zpravidla neuvádějí.

Podmínky získání Editovat

  • Nejvyšší dokončené vzdělání je maximálně úspěšně zakončená 9. třída ZŠ.
  • Minimálním požadavkem je dokončená 1. třída ZŠ.

Uplatnění majitelů titulu Editovat

Majitelé titulu Bc. se obvykle pracovně uplatní jako popeláři, metaři, Uklízečka|uklízeči, horizontální pracovnice, prostituti, wikipedisté, atd.. Protože je to práce málo placená, tak se na ni radši často vyserou a místo toho žijí na sociálních dávkách. Pokud se ucházejí o kvalifikovanější práci, nejčastější věta kterou slyší je: "Blbce, jako jste vy, tady nechceme."

Zajímavé kauzy Editovat

  • 13. 13. 3013 se skončil dlouholetý soud mezi Bc. Kredencí S Tlustou Prdelí a společností WC manager s.r.o, provozující veřejné hajzly po celé České Republice. Bc. Kredenc S Tlustou Prdelí se ucházela o práci hajzlbáby v této firmě a nebyla přijata, protože prý u ní nebyla zaručena schopnost spočítat vybrané peníze, a když přišla podruhé, byla z náborového centra vyhozena oknem, přičemž si natrhla prdel a byla 7 dní v pracovní neschopnosti (její prací bylo navštěvování úřadu a žádání o sociální dávky). Soud rozhodl ve prospěch paní Bc. Kredence S Tlustou Prdelí a firmě WC Manager s.r.o. nařídil vyplatit ji odškodné za dobu strávenou v pracovní neschopnosti ve výši 7 korun a její přijetí na místo o které se ucházela, protože předložila soudu vysvědčení z 1. třídy se závěrem, uspěla s odřenou prdelí a tím potvrdila svůj nárok na titul.
  • 1. 30. 2010 se soudně domáhal titulu Bc. Šmoula Magor, argumentoval tím, že přestože dokončil pouze Mateřskou školu, tak umí psát, číst a počítat, což byl schopen doložit svojí činností na Wikipedii jako Toma646. Soudkyně žádost zamítla s tím, že nedokončil 1. třídu ZŠ a že pro získání titulu je nutno být člověkem, případ byl mediálně zajímavý a odpověď Šmouly Magora alias Toma646 byla dobře zdokumentována, obohatila Český jazyk o nové sousloví a stala se přímo hitem internetu a vzniklo na ni několik remixů hraných po diskotékách, ta věta zněla: Drž pyču! Ještě víc se potom uchytila jeho věta To je diskriminace. Od té doby je jméno Toma646 známé celému Česku, a jeho majitel se stal hudební hvězdou a jeho písně jako: Kudla v piči, Motorovkou do prdele, Čůráci správci čůráci, Zkurvená Wikipedie, Zkurvená soudkyně, Naboural jsem s hovnocucem atd. ho proslavily po celém světě, po kterém cestuje svým soukromým A380. Soudkyně závist neunesla a po pokusu o sebevraždu rohlíkem skončila v blázinci. Nyní ho můžete potkat nejen na Wikipedii ale také Necyklopedii. Toto je ukázka toho jak se může stát úspěšným i někdo s MŠ.
Povolání
Znak samec Ryze mužská

BodyguardBůhDiktátorHasičHorníkKnězKovbojPapežPirátTatrman

Znak samice Ryze ženská

AndulaHajzlbábaPaníčitelkaProstitutka

Znak levna-pracovni Levná pracovní síla

BarmanBezdomovecDítěKulakPotřebný

Znak draha-sila Drahá pracovní síla

FrikulínMagistrPodnikatelVědec Necyklopedie

Znak politika Politici

KlaunPolitikPrezidentŘeditel zeměkoule

Znak ostatni-statni Ostatní státní zaměstnanci

AgentAktivistaDůchodceMeteorologNovinářOdborníkPapírový policistaPedagogPolicistaSmrtkaUčitelÚředník

Znak delnicka Dělnická třída

KloboučníkKominíkLékařOpilecRobotSkýrníkStarý pecařVodič mulyZedníkZemědělec

Znak zbytecna Zbytečná povolání

AstrologBakchalářBc.EkoteroristaFilosofInženýrNadpisářStudentŠéfVědecWC kreativec