Benito Masolíný

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Edvard Beneš.

To je dobře, můžeš založit další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Benito-mussolini.jpg

Benito v době svého kuchařského vyvrcholení

Benito Masolíný byl známý italský řezník, kuchař, nedopatřením diktátor a dobrý hráč na schovávanou.

[editovat] Život

Narodil se v rodině italských obézních lidí, takže musel od mala hodně vařit. Postupem času zjistil, že je výborný řezník ale také labužník. Poté byl vyhlášený po celé vesnici a v pěti letech si otevřel restauraci La Merda. V deseti letech už byl světoznámým a začal dovážet jídlo až do vedlejší vesnice. Ale když přistoupil k moci největší řezník všech dob Stalin, byl tak vytočený, že málem spáchal sebevraždu (chtěl skočit do Etny). Zabránil mu v tom jeho blízký přítel Adolf Hitler.

[editovat] Diktátorem

Jednou mu přišla zpráva, že byl pozván do Říma, aby italskému králi (jiné zdroje uvádí papeže) uvařil oběd. Když přišel, rozbil velice cennou vázu. Měla velkou hodnotu, takže místo toho aby vařil pro krále (papeže), jej Benito Masolíný de facto nahradil, aby si to odpracoval. Diktátorem měl být jen dokud nezaplatí rozbitou vázu. Jenže být diktátorem se mu zalíbilo, tak utrácel jak jen mohl, aby vázu nikdy nezaplatil (např.: koupil 50 tun dynamitu a odpálil celé koloseum v ruiny).

[editovat] Hra na schovávanou

Jednou musel zase utratit vydělané peníze. Tentokrát si koupil tvrdý alkohol a s Adolfem se tak ožrali, že je napadlo zahrát si s Amíky a Brity na schovávanou. První kolo se hrálo v severní Africe. Když Němci s Italy našli Břity, Angličani ihned utíkali až do El Alameinu a tam Italy a Němce zapikali. Druhé kolo se hrálo už v Itálii. Jakmile byli spatřeni Amíci ihned Italové prchali do Milána kde se pikalo, ovšem amíci byli rychlejší. Benito ponížený z porážky se snažil uprchnout do Německa, ale Amíci ho našli a za podvádění popravili v nějaké vesnici v horách.

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekMiroslav NovákJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr NečasTonny NewotneyTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Donald TrumpJásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinAdolf HitlerBenito Masolíný

Politici-animace.gif
uncyclopedia