Bl8

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Blb.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Bl8 je psychický stav, kdy je člověk alergický na pravopis a kvalitu stylistiky. Pokud není text, který bl8ý lidé čtou podle jejich představ, bez milosti se jej pokusí smazat.

[editovat] První stádium

Zdravý člověk napíše svůj první příspěvek na Wikipedii aniž by mu jej smazal jiný Bl8. Tento člověk (dále jen postižený) se dá ještě snadno vyléčit.

[editovat] Druhé stádium

Postižený vytvoří několik příspěvků, aniž by mu je smazali. Postižený se dostává do stavu euforie a jeho léčba se značně zkomplikuje. Následuje (velmi rychle) třetí stádium. Nebezpečí spočívá v tom, že zachytit chorobu právě v tomto stádiu je velmi obtížné.

[editovat] Třetí stádium

Postižený se stane Wikipedistou. Toto stádium je již neléčitelné. Úchylka mazáni se začíná silně projevovat.

[editovat] Poslední stádium

Pokud postiženému ukážete jakýkoli závadný text, pokusí se jej smazat. Obvykle se takový člověk pozná podle toho, že s sebou nosí několik gum, čistících prostředků, hub a hadrů a samozřejmě také tlačítko Delete (vyrvané z klávesnice pro nejhorší případy).

[editovat] Výskyt

Nejčastěji se tito postižení jedinci vyskytují přímo u zdroje této nemoci, Wikipedie

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobilu

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti

uncyclopedia