FANDOM


Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Blb.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Bl8 je psychický stav, kdy je člověk alergický na pravopis a kvalitu stylistiky. Pokud není text, který bl8ý lidé čtou podle jejich představ, bez milosti se jej pokusí smazat.

První stádiumEditovat

Zdravý člověk napíše svůj první příspěvek na Wikipedii aniž by mu jej smazal jiný Bl8. Tento člověk (dále jen postižený) se dá ještě snadno vyléčit.

Druhé stádiumEditovat

Postižený vytvoří několik příspěvků, aniž by mu je smazali. Postižený se dostává do stavu euforie a jeho léčba se značně zkomplikuje. Následuje (velmi rychle) třetí stádium. Nebezpečí spočívá v tom, že zachytit chorobu právě v tomto stádiu je velmi obtížné.

Třetí stádiumEditovat

Postižený se stane Wikipedistou. Toto stádium je již neléčitelné. Úchylka mazáni se začíná silně projevovat.

Poslední stádiumEditovat

Pokud postiženému ukážete jakýkoli závadný text, pokusí se jej smazat. Obvykle se takový člověk pozná podle toho, že s sebou nosí několik gum, čistících prostředků, hub a hadrů a samozřejmě také tlačítko Delete (vyrvané z klávesnice pro nejhorší případy).

VýskytEditovat

Nejčastěji se tito postižení jedinci vyskytují přímo u zdroje této nemoci, Wikipedie

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti