FANDOM


Tento článek pojednává o šachistovi. O chorvatském počítačovém červu si můžete přečíst na stránce Cinik (Chorvatsko)

Výbušnina žlutě
Výbušnina žlutě
POZOR!

ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
Tento článek pojednává o velmi kontroverz/sním tématu. Jakékoliv editace budou sledovány a autoři, kteří se budou pokoušet o vandaliz/smus či jinou formu z/shouby, budou bez milosti blokováni/aní.

Hořlavina
Hořlavina
Nejméně 5 471 332 uživatelů již bylo zablokováno na Českopedii a jiných projektech z důvodu vandalismu v souvislosti s tímto tématem
Cynikovo rozestavení

Cinikovo postavení znají lidé na celém světě

Cinik je fenomenální šachista, který zásadním způsobem ovlivnil šachovou hru. O jeho převratných změnách se dočtete v článku šachy.

Narodil se v Olomouci, ale kvůli své genialitě musel z Moravstánu brzy emigrovat do Čech. Jeho dalšími zálibami je blogování, čtení knih a procházky po přírodě.

ČeskopedistaEditovat

Cinik je (v některých obdobích platí, že je, v některých, že byl) také vášnivý Českopedista. Dokud nebyla smazána, mohli jsme se přesvědčit na jeho osobní stránce Českopedista:Cinik, že napsal celou řadu velmi kvalitních článků. Na druhou stranu je třeba podotknout, že má také neřesti.

  • Prakticky neexistuje diskusní, nebo hlasovací stránka, ve které nemá Cinik hlavní slovo. V Českopedických diskusích napsal už 4 miliony slov. Vždy musí mít poslední slovo. Jeho zlé dvojče Cynyk trpí také touto nemocí. Celá Českopedie se bojí okamžiku, kdy se Cynyk pustí do sporu s Cinikem a společně začnou plnit diskuze nekonečným přívalem argumentů smíchaných s hrozbami odchodů, který v konečném důsledku vyústí v neodvratitelný pád všech serverů Českopedie.
  • Je katolický fundamentalista se záporným názorem na potrat, odborník na porodnictví a pravicový radikál. Jakékoliv editace, které jen lehce zavadí o neposkvrněné početí Panny Marie, nebo i méně závažná témata, okamžitě a nekompromisně maže. Nejraději edituje v tzv. revertačních válkách.

Demonstrativní odchodEditovat

Dne 6. září 2005, 17. listopadu 2005, 2. února 2006, 29. července 2006, 1. září 2006, 23. prosince 2006, 3. ledna 2007, 11. března 2007, 30. října 2008, 14. srpna 2009 a 8. května 2010 však Cinik znenadání své působení na Českopedii ukončil. Panika, která ve všechny tyto momenty zachvátila Českopedii neznala mezí. Dle Cinikových vyjádření jako "Polibte mi všichni prdel!" mnozí nováčci usuzovali, že odchází nadobro. Staří mazáci však vědí, že nadobro v Cinikově podání znamená na velmi krátkou dobu. Někteří nezodpovědní z nich se dokonce na IRC stoce pravidelně při každém jeho odchodu sázejí, za jak dlouho nastane Cinikův comeback. Co se týče důvodů Cinikova tzv. trvalého odchodu, lze jen spekulovat. Někteří podezírají vrbo - klan, jiní zbytek správcovské kliky. Tak či onak, pravý důvod se nejspíš nikdy nedozvíme. Jedno je však jisté. Měsíční zablokování a dobrá rada: Je nutno jednat jen s opravdovou vrbou.

Cinikův definitivní a neodvolatelný odchod trval v této etapě do 21. září 2008, což je rekord. Svůj návrat zdůvodnil cítěním podpory významné části celé komunity, což zahrnuje jeho a … no, vlastně jen jeho (a jeho loutkové účty, při jejichž zakládání projevil značnou míru kreativity). S vervou se pustil do práce a hned 22. září 2008 vyvolal další konflikt (na Českopedii eufemisticky označovaný jako ŽOK nebo také MĚCH či VAK).

Cinikovo loutkaření, ŽOK a následující arbitráž obohatily Českopedii o nové pravidlo: kterýkoliv přispěvatel může být kdykoliv vyzván, aby komunitě dokázal, že není Cinik. [1] Odejde-li pak dotyčný z Českopedie (jsou citlivky, které to považují za buzeraci), byl to Cinik. Rozhodne-li se zůstat, musí neprodleně podstoupit rituál obnovení důvěry, jehož forma není striktně předepsána (komunita fascinovaná Cinikem je jinak docela liberální - účast o půlnoci v kryptě serverovny se nevyžaduje, lze využít i pivo).[2]

ChristNetistaEditovat

Rovněž spolupráci s magazínem ChristNet, kterou zahájil v létě 2008 a ukončil 8. 11. 2008 a zahájil 1. února 2009 již 30. 7. 2009 ukončil.[3]

KatopedistaEditovat

Cinik je „zakladatel, byrokrat, správceKatopedie, což je encyklopedie „psaná katy především pro katy katolíky především pro katolíky“, která „odmítá relativistický přístup a pohled Wikipedie a ke světu se má stavět ve světle katolických hodnot a dogmat“ a na které ještě donedávna chybělo heslo Ježíš Kristus.

PodobnéEditovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti