FANDOM


Cervenakrychle

Červená krychle - Mezinárodní znak cukrovkářů.

Cukrovka je extrémní závislost na cukru, která se projevuje především u západních civilizací a pomalu proniká i k nám. Naopak na východě se vůbec nevyskytuje.

Vznik Editovat

Bombony

Bonbóny, aneb jak vybudovat závislost u dětí.

Závislost na cukru vzniká už v raném dětství, kdy je dětem podáván často v jiné podobě než sypké, v jiných barvách, s různými příchutěmi a tak si ho brzy oblíbí a vzniká závislost. Cukrovka propuká od okamžiku, kdy dávky cukru, které se neustále zvyšují, dosáhnou hranice, kdy člověk nekonzumuje nic jiného než cukr nebo výrobky, které ho obsahují.

Příznaky Editovat

Sugar

Pytlík cukru - Cukrovkáři jich mají plné kapsy.

Why fat people01

V parných dnech se cukr v těle roztéká a způsobuje vážné problémy.

Cukrovka se projevuje nabýváním objemu těla - často se zaměňuje s obezitou (která je ale způsobena žraním všeho), černáním a vypadáváním zubů, slintáním, cucáním prstů a celkovou ulepeností. Lidé trpící cukrovkou místo normálních potravin konzumují jen potraviny a nápoje s vysokým obsahem cukru, nejčastěji 100%. Sladkosti si nosí všude s sebou, pokud je náhodou nemají, většinou dostanou záchvat, který může skončit i smrtí a to jejich nebo někoho jiného, např. cukráře.

Zdravotní komplikace Editovat

Pokud není závislost včas léčena, může dojít k vážným zdravotním komplikacím nebo až ke smrti, velice častou a vážnou zdravotní kompliací je tzv. "Syndrom úzkých futer", kdy se na cukru závislý člověk do žádných futer nevejde a narozdíl od ostaních komplikací trvá i po smrti.

Léčba Editovat

Fatdog

Pes s cukrovkou

Je jen několik málo možností jak s cukrovkou bojovat.

  • Abstinence - Velice účinou metodou, jak se zbavit cukrovky je nekonzumovat ani jinak neužívat žádný cukr. Jedinou nevýhodou je, že často končí smrtí.
  • Alkohol - Metoda vyvinutá sovětskými vědci, spočívá ve vytvoření závislosti na alkoholu. Nejpoužívanější je vodka. O udržovaní správné hladiny alkoholu v krvi se pak stará vodková pumpa. Jako u předchozí metody jedinou nevýhodou je, že často končí smrtí.
  • Smrt - Zemřít se dá jen jednou, takže nemá žádné nevýhody. Zemřít vícekrat dokáže jen Chuck Norris, který ovšem nikdy neumírá.

Prevence Editovat

Způsobů jak se vyhnout cukrovce je hned několik:

  • Alkohol - Důvod proč na východě cukrovku nemají, mají totiž vodku. Dejte si pivo, vodku, rum, becherovku, slivovici, víno nebo něco jiného
  • Kouření - U kávy si místo slazení zapalte cigaretu, nebo cokoliv jiného.
  • Solení - Do cukřenky nasypte místo cukru sůl, která je nad zlato tedy i nad cukr.
  • A další - vše u čeho neni potřeba cukr.
  • Přiměřeně užívat Porkan.

Využití Editovat

I lidé s cukrovou najdou své uplatnění, jejich moč se plní do lahví a prodává jako žlutá sladká limonáda např. Fanta, nebo jako náhražka piva pod různými názvy.

Viz takéEditovat

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti