FANDOM


Lidské dívadlo

lidské dívadlo

Tetování v dívadle

Tetování v dívadle [1]

Dívadlo je kus hlavy. Nachází se mezi čelem a bradou. U lidí jsou obvykle dvě (všimněte si, že dvojka je prvočíslo), ale jsou i výjimky, např. kyklopové mají jen jedno (viz Jan Žižka, Jan Lucemburský - než přišel i o druhé dívadlo apod.) (Jsou vůbec kyklopové lidi? Pokud ne, tak žádná výjimka neni.). Kuli němu se dá i vidět, což někteří lidé používají k různým prospěšným věcem, jako je třeba čtení tohoto článku. Původně ho stvořil všemohoucí a milosrdný Bůh na dívání; od toho se tomu říká dívadlo, ale třeba i voko (čti: uoko) - 7. pád množného čísla - vočmama, ale to jen tam, kde přestalo plnit svůj původní účel - dívání. Smysl zabývající se díváním se nazývá zrak. Více informací o něm se nedozvíš, protože článek zrak ještě nikdo nenapsal.

Poruchy a nemoci dívadel Editovat

Slepota Editovat

Slepota je dosud nevyléčitelná nemoc dívadel. Vyznačuje se tím, že slepý člověk vidí jen tmu. Je doživotní.

Příčiny slepoty: Editovat

  1. vypíchnutí nebo vypálení prvního i druhého dívadla
  2. genetické abnormality - těm se snažil Hitler zabránit (asi víte jak), ale nepovedlo se mu to
  3. nemoci - nejzákeřnější z nich je škytavka
  4. vypití metylalkoholu

Slepotou trpěli různí lidé, například tito:

Bystrozrakost Editovat

Tím trpěl Bystrozraký z jedné známé pohádky, málokdo však ví, že vychází ze skutečného události. [2] Ta česká verze tak jak ji znám já je ale tak neuvěřitelná, že by to do ní nikdo neřek. (zaškrtnutá místa na mapě z odkazu značí místa, která Bystrozraký viděl; hvězdička je tam, odkud pocházel; Antarktida tam chybí, protože ji lidé v té době už neznali)

Dalekozrakost Editovat

Tato vada je velice nepříjemná, zvláště pro výrobce dalekohledů. Dalekozraký člověk totiž vidí daleko i bez dalekohledu a proto ho nepotřebuje a chudáci výrobci dalekohledů tak příjdou o kšeft.

Krátkozrakost Editovat

Krátkozraký člověk vidí jen na krátkou vzdálenost. Pozná se tak, že krátkozraký člověk nedohlédne ani na svou bradu. Měl by nosit brejle.

Nos

Takhle to vypadá, když se do dívadla dostane prst

Několik krátkozrakých lidí:

Bordel v dívadle

Bordel v dívadle (radši si ho tam nikdy nedělejte)

Šeroslepost Editovat

Šeroslepost se vyznačuje tím, že šeroslepý člověk vidí tmu, když je šero, a chová se tak, jako kdyby byl slepý.

Poranění dívadel Editovat

K poranění dívadel může dojít při špatné manipulaci s nimi. Je několik základních typů. Vedou až ke slepotě (viz výše).

Povrchová zranění nastávají docela snadno a běžně. Nejsnadnější cesta k tomu je vniknutí cizího tělíska do dívadla při neopatrném zacházení. Může to být cokoliv, třeba trám, tříska, hřebík, špendlík, kus skla, prst, dva prsty, pilina, poleno, strom, vlakové nádraží, jak je ctěná libost.
Například o trámu a třísce v dívadle mluvil už Pán Ježíš. [3]

Poranění chemickými látkami působí všeljaká chemie, kterou si nalejete do dívadla. Bolí to, takže to radši nezkoušejte. Jste-li masochista, neváhejte.

Zdravotnictví
150 0 129023 Anatomie

BradaviceČakraErekceG-BodJazykKadidloKouleKoulenoKrevní plazmaMyšlenDívadloPenisPlešPlícePrsPrstySrdceStydké pyskyUherVaginaVlasyZuby

Prášky Léky na choroby

BukakeMočPlaceboVšemženPoloniumWobenzym

Krevred4 Léčebné metody

Domácí léčeníJak získat správnou liniiKardiostimulátorMasážNarkózaNeurologické vyšetřeníOperacePorodRH faktorTotální endoprotézaUrinoterapieVodková pumpaZdravíZimním spánkem proti obezitě

Doktorka Zdravotníci

LékařRadim UzelLeoš HegerMirek Oplzlák

Zelený kříž Zdravotní zařízení

Ministerstvo zdravotnictvíNemocnice na kraji městaParacelsus (lékárna a poliklinika)Pobyt v nemocniciStomatologická ambulanceVšeobecná zdravotní pojišťovna