Dana Kuchtová

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
250px
Snímek z tažení proti neplodným mužům
Dana Kuchtová
Biografické informace
Pohlaví

žena

Barva očí smyslná
Vlasy

v boji rozevláté

Narození

18. června 1961

Rodina

Otec : Major Milda
matka neznámá

Národnost

česká
indická

Tituly

předsedkyně jihočeských matek

Přezdívka

Xenica

Povolání

bývalá ministryně školství a budoucí ministryně plodnosti

Zajímavosti
1

bojovnice proti antikoncepci

2

bojovnice za práva žen

3

bojovnice za vybití neplodných mužů

Dana Kuchtová původním jménem Dana Kundová se narodila 18. června 1961 v Brně-Žiguljovsku jako nemanželské dítě Majora Mildy a neznámé matky.

Je dlouholetou předsedkyní sdružení Jihočeské matky, vládkyní indického státu Bihár (बिहार) a horkou kandidátkou na nejvyšší post Ministerstva plodnosti, jehož založení navrhuje Strana zelených.

[editovat] Bojovnice

Dana je bojovnice za právo žen na spravedlivé početí a zároveň nekompromisní vybíječka neplodných mužů. Svými speciálními zbraněmi, vyrobenými na zakázku ve zbrojovce Uherský Brod, na svých výpravách neplodným mužům usekává nepotřebné orgány. Její slova při tom jsou:

  1. zavři oči brouku
  2. astalavista bejby

Její první krvavou obětí se stal předseda konkurenčního sdruženi Severomoravské šrouby Ross Hedvíček.

Dana Kuchtová je rovněž hlavní protagonistkou Jihočeských matek v jejich nekompromisnímu tažení proti menstruaci.

[editovat] Zelená epizoda

Společně s přítelkyní z mládí Danou Drábovou se vydaly na hon rakouských protijaderných aktivistů. Poblíž Vídně, u zakonzervované jaderné elektrárny Zwentendorf přišly do styku s vzácným a nevyzpytatelným prvkem bursík. Přítelkyně Drábová již byla proti bursíku imunní, avšak pro Danu Kuchtovou měla příhoda zhoubný vliv. Dostala neukojitelnou touhu pít zelenou.

Díky svému bojovému umění se brzy vyšvihla na přední posty ve straně a byla nominována na funkci „ministryně hmotného přírodního světa, flory a fauny“. A kdyby nebylo úředníků Evropské unie, byla by nejlepší ministryní v dějinách země.

[editovat] Evropská unie

Dnešní globalizovaný svět je malý, EU je jedna velká dědina. Bruselští ouřadové se brzy dozvěděli, kdo že to v Česku sedí na ministerském křesle. Když se v bruselských kancelářích roznesla informace co Dana provádí neplodným mužům, panika a hrůza ochromila EU na celý měsíc. Jedinou plodností tamních úředníků je totiž vyrábět nepotřebná lejstra a držet se na svých místech zuby nehty. Navíc jsou vesměs impotentní.

Když Dana ohlásila svou návštěvu v Bruselu, byl vyhlášen červený poplach. Tajné služby pracovaly ve dne i v noci, než bylo nalezeno řešení. Heuréka, zvolal jednoho osudového večera José Manuel Durão Barroso. Podvrženému lejstru Češi určitě uvěří. A tak byla Dana odstavena pro nečerpání jakýchsi dotací.


Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldVáclav HavelGustáv HusákKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekMiroslav NovákJan KavanVáclav KlausKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátStanda LokotkaPetr NečasTonny NewotneyTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník Aleš

zahraniční: Donald TrumpJásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovLeninDmitrij MedveděvBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinAdolf HitlerBenito Masolíný

Politici-animace.gif
uncyclopedia