Das Hajzl

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledáníGerman soldier from ww2.jpg
Das Hajzl a mnozí jeho druhové sloužili Adolfu Hitlerovi.
Das Hajzl
Biografické informace
Pohlaví

těžko posoudit

Vlasy

Klasické nezajímavé

Úmrtí

NEZEMŘEL

Rodina

Otec: Srosťa Porost Matka: Gertruda Štrůdlová

Děti

Naštěstí žádné

Národnost

Německo

Náboženství

Feroista

Sexuální
orientace

Neznámá

Povolání

Fero ve službách státu

Spáchané hříchy
Happysatan.jpg

Narodil se

Zajímavosti

Das Hajzl byl známý Feroista a pomocník Adolfa Hitlera. Ve válce sloužil u speciálních jednotek DHAFN (Das Hajzl a Fero nadavším).


Když válka skončila převlékl se za Hitlera a vzdal se Rudé armádě. Ta s ním chtěla udělat krátký proces, ale Das Hajzl měl už připravený plán. Když se dostal ze zajetí (pomocí Adamovy posvátné sračky), utekl do Sýrie, kde se podílel na dopadení Fejára Zhulsada. Poté se vrátil zpět do Evropy a začal nový život jako kněz ve Feroistickém kostele pod vedením Papefera Polaka Fera Negramota II.


[editovat] Mládí

Když si vzpomeneme na to, že se narodil v roce 1944 a bojoval ve válce, už je to dost divné; ale to, že se narodil 32 prosince, je ještě divnější.


[editovat] Ve službách církve

Pod vedením Papefera Polaka Fera Negramota II. se stal Das Hajzl jedním z nejmocnějších lidí v českém městě Teplice na celých 5697 sekund! Poté, co dny jeho slávy pominuly, odjel do Německa, kde kázal Feroizmus. O pár měsíců později na Vánoce ho našli poněkud zdrceného na chodníku)


Po této aféře už se nikdy v církvi neukázal. A však nikdy nepřestal věřit ve všemohoucího Fera a obrovský kus železa na který se po smrti dostane.


[editovat] Jeho život po práci u církve

Jeho život se po odchodu z církve významně změnil. Jeho život šel od deseti k pěti, a on sám už neměl chuť žít. Bohužel se mu jeho sebevražda nepovedla, a tak musel žít dál. Pár let ho nikdo neviděl, až nakonec ho našli v jednom domě na severu Ruska. Naneštěstí stále dýchal....

uncyclopedia