Debilit

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Debilla.

To je dobře, můžeš založit další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Google uncyc.jpg Debilit na googleTohle je nejlepší článek na téma „Debilit“ na celým internetu.

Díky mravenčí píli a neutuchajícímu úsilí zanícených vědců Necyklopedie byl konečně popsán další z řady klouzavých prvků Meresjevovy periodické soustavy, prvek debilit, chemická značka Db. O jeho existenci se vedly dlouhé spory, byl pouze tušen a předpovídán, nyní potvrzen.

[editovat] Vlastnosti

Jedná se o kov-nekov. Je krystalické struktury, barvy oranžové až červené, snadno rozpustný ve vodě. Jeho orientace je levotočivá. Snadno se slučuje s tvrdíkem, paroubkiem a arogantinem, čímž vznikají velmi odolné sloučeniny, se kterými si neumí poradit skoro ani Chuck Norris. Tyto sloučeniny se velmi těžko neutralizují, je doporučena jejich silná a důsledná chlorizace. Často na ně platí obyčejný selský rozum. Debilit se šíří i potravním řetězcem, na čemž mají zásluhu i výrobci potravin, nahrazující původní suroviny, např. maso v masných výrobcích sojou a drůbežím separátem. Při požití v množství větším než malém debilit silně zatemňuje lidskou mysl, je tedy pro člověka toxický. Jeho toxicita je nepřímo úměrná míře dosaženého vzdělání, ovšem i zde existují výjimky.

[editovat] Výskyt

Vyskytuje se po celém světě. Největší naleziště jsou na území bývalého SSSR, dále pak v KLDR, Venezuele, na Kubě a v dalších zemích, ušetřeny nejsou ani USA, u nás potom na Ústecku, Ostravsku, na Malé straně , v Lihovém domě a v menší míře i v jiných oblastech.

[editovat] Využití

Nejvyšší možné míry využití debilitu bylo dosaženo v politice a barvířském průmyslu, jeho spotřeba stoupá periodicky vždy před volbami, pro někoho se stává drogou. Jiného praktického využití nemá.

[editovat] Závěr

Je nesporné, že proti účinkům debilitu je nutno bojovat všemi prostředky, které má lidstvo k dispozici. Zde se otevírá široké pole pro Necykloverzitu, semestrální kurzy, přednášky a samozřejmě osvěta a osvěta, která může eliminovat jeho vliv na lidskou mysl. Je to velká výzva a titánská práce, ale zanícení nositelé pochodně pokroku to jistě zvládnou. Lidstvo zvládlo morové rány, choleru a prasečí chřipku, tak co by nezvládlo účinky debilitu.

Chemistry.png Prvky
hliník
Al
arogantin
An
zlato
Au
bursík
Bs
uhlík
C
měď
Cu
debilit
Db
drtík
Dq
gentellur
Gn
vodík
H
hoaxium
Hx
chrastík
Chk
paroubkium
Pk
polonium
Pl
prdík
Pd

prudík

smrdík
Sd
stalinium
St
tvrdík
Tu
vakuum
Va
womanium
Wo
noobium
No
potěmkinium
Pn
imbecilit
Im
dusík
N
kyslík
O
selen
Se
rozvodík
ROH
zemanium
Ze
transprdan
Tp
světlan
Lm
Bortlium
B
Ununpolium
Uup
Euran
Eu
Random
Rn
Praseodym-Hafnium
Pr-Hf
Úchylík
Bdsm
Olovo
Pb
Pneumonium
Pneu
Smajlík
:)
Uran
U

plutonium
Pl

uncyclopedia