FANDOM


Split-arrows Tento článek nemá nic společného s článkem Debilla.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Google uncyc Debilit na googleTohle je nejlepší článek na téma „Debilit“ na celým internetu.

Díky mravenčí píli a neutuchajícímu úsilí zanícených vědců Necyklopedie byl konečně popsán další z řady klouzavých prvků Meresjevovy periodické soustavy, prvek debilit, chemická značka Db. Stejné označení sdílí i s decibelem zcela zákonitě, protože jedním z jeho účinků je za každou cenu přeřvat vše kolem. O jeho existenci se vedly dlouhé spory, byl pouze tušen a předpovídán, nyní potvrzen.

Vlastnosti Editovat

Jedná se o nekovový kov. Je krystalické struktury, barvy oranžové až červené, snadno rozpustný ve vodě. Jeho orientace je levotočivá. Jeho pravotočivý isomer má barvu modrou, přecházející občas do zelena i do nespektrální hnědi. Snadno se slučuje s tvrdíkem, paroubkiem, bolševiem a arogantinem, dokonce i hoaxiem, čímž vznikají velmi odolné, teratogenní sloučeniny, se kterými si neumí poradit skoro ani Chuck Norris, natož pak průměrný chemik. Tyto sloučeniny se velmi těžko neutralizují, je doporučena jejich silná a důsledná chlorizace. Často na ně platí obyčejný selský rozum. Debilit se šíří i potravním řetězcem, na čemž mají zásluhu i výrobci potravin, nahrazující původní suroviny, např. maso v masných výrobcích sojou a drůbežím separátem. Při požití v množství větším než malém debilit silně zatemňuje lidskou mysl, je tedy pro člověka toxický. Jeho toxicita je nepřímo úměrná míře dosaženého vzdělání, ovšem i zde existují zářné výjimky.

Výskyt Editovat

Vyskytuje se po celém světě. Největší naleziště jsou na území bývalého SSSR, dále pak v KLDR, Venezuele, na Kubě a v dalších zemích, ušetřeny nejsou ani USA, u nás potom na Ústecku, Ostravsku, na Malé straně, v Lihovém domě, v ulici Politických vězňů, a v menší míře i v jiných oblastech.

Využití Editovat

Nejvyšší možné míry využití debilitu bylo dosaženo v politice a barvířském průmyslu, jeho spotřeba stoupá periodicky vždy před volbami, pro někoho se stává drogou. Jiného praktického využití nemá.

Závěr Editovat

Je nesporné, že proti účinkům debilitu je nutno bojovat všemi prostředky, které má lidstvo k dispozici. Zde se otevírá široké pole pro Necykloverzitu, semestrální kurzy, přednášky a samozřejmě osvěta a osvěta, která může eliminovat jeho vliv na lidskou mysl. Je to velká výzva a titánská práce, ale zanícení nositelé pochodně pokroku to jistě zvládnou. Lidstvo zvládlo morové rány, choleru a prasečí chřipku, tak co by nezvládlo účinky debilitu.

Chemistry Prvky
bolševikum
Bo
hliník
Al
arogantin
An
zlato
Au
bursík
Bs
uhlík
C
měď
Cu
debilit
Db
drtík
Dq
gentellur
Gn
vodík
H
hoaxium
Hx
chrastík
Chk
paroubkium
Pk
polonium
Po
prdík
Fu
prudík
smrdík
Sd
stalinium
St
tvrdík
Tu
vakuum
Va
womanium
Wo
noobium
No
potěmkinium
Pn
imbecilit
Im
dusík
N
kyslík
O
selen
Se
rozvodík
ROH
zemanium
Ze
transprdan
Tp
světlan
Lm
Bortlium
B
Ununpolium
Uup
Euran
Eu
Random
Rn
Praseodym-Hafnium
Pr-Hf
Úchylík
Bdsm
Olovo
Pb
Pneumonium
Pneu
Smajlík
:)
Uran
U
Plutonium
Pu
Lithium
Li
Éter
Ae