Dejvický průjem 2015

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
Dejvickyprujem gasmask

Autentický výrok obyvatelky Dejvic v květnu 2015.

Pozadiprujem

Zdroj všech problémů.

Soubor:Zbytek.jpg
Posrana oblast

Mapa posrané oblasti ukazuje, že kromě Dejvic byl zasažen i Bubeneč.

Dejvický průjem (Hra o Trůny) byla společenská událost v květnu 2015, kdy se zesrala část Prahy a reálně hrozilo, že se zesere i zbytek. Průjem vyvolala americká ambasáda v reakci na českého prezidenta Miloše Zemana skrze CIA. Pro prvotní rozšíření běhavky použila vodovodní řad, následně šířila tekutou stolici skrze rozmístěné cisterny s vodou, které záměrně označovala jako cisterny s vodou pitnou. Jiné teorie hovoří o tom, že pracovník Pražských vodáren a kanalizací (PVK) omylem propojil vodovod a kanalizaci.

O události bylo v mezinárodních médiích referováno jako o „hnědém dešti v srdci Evropy“ (New York Times), „české fontáně“ (Guardian), „výrazu bratrství vůči Rusku“ (Russia Today) či „koridě bez býků“ (El País). Celkově byla chápána jako snaha České republiky opustit evropské a transatlantické struktury a připojit se k Indii.

V českých mediích bylo o události referováno jako o „fekální lapálii[1], ne-li dokonce „lapální fekálii“.

[editovat] Pozadí události

Veškerý průjem vytekl z pozadí.

[editovat] Průběh

Průběh byl velmi rychlý až nekontrolovatelný. Byly zaznamenány případy, kdy osoby létaly ze židlí dva metry do vzduchu jako rakety. Opravy škod na stropech vyšly celkem cca na 666 mil. korun českých.

[editovat] Dopady

Stolice dopadala nejčastěji na dno záchodové mísy. Při rychlejším průběhu průjmu však i leckam jinam.

[editovat] Závěr

Všichni srali jak nezavření.

[editovat] Následky

Následky jsou především ve zraněných duších Pražáků. I když v následujících dnech po události několik občanů utržilo drobné pohmožděniny a oděrky před úřadovnou PVK kvůli podmínečně vyplácenému bolestnému, při šarvátkách o to, kdo se podělal více.

„Nechápu, proč odškodníte jen ty, co mají potvrzení od doktora. Ti na tom asi nebyli tak špatně, když k němu došli, já jsem sotva doběhl na WC.“

- neznámý sráč

[editovat] Politické souvislosti

Odsrali si to i politici.

[editovat] Průjem a celebrity

Průjem se nevyhnul ani celebritám. Pochlubil se jím i Jiří X. Doležal.[2]

[editovat] Investiční příležitosti

Známá česká herečka Nikol Štíbrová si na průjmu postavila výnosný business, naivním dívkám prodávala kontaminovanou vodu, za účelem jejich zhubnutí. Dívky vysraly veškerou svou tělesnou hmotnost.

[editovat] Pointa

Ukázalo se, že Pražáci jsou velmi otevření.
Poučení pro pouštní národy: Hovno hoří..., ale i hasí.

[editovat] Výzvy pro budoucnost

Brňákům se pravděpodobně ozvou jejich mindráky z toho, že jsou pořád ve všem druzí a pokusí se pražský průjem troufnout něčím výrazně lepším. Pravděpodobně v tom bude hrát roli burčák.

[editovat] Doporučení pro výzkumníky

Nejlepším doporučením pro výzkumníky reflektující událost je nepatlat se s tím víc, než je nezbytně nutné.

Hovnocuc edit Hovnocuc s.r.o.
    Adult Baby storyAdult BabyCařihradDejvický průjem 2015Doktor HnůjDveře vod hajzluExkrementismusExkrementologieFekalismusEurestFekete-VodérádHnědá magieHovnoHovno se staloHod hovnemJaderný výprdJak správně srátKadíš jak hrom!KakofonieKočičí záchodekLepíkLepíkismusNasranáNávštěvní řád kadibudkyNápisy na WCPisoárkyPrdíkPrdíkyProjímadloPrůjemRybenkaŘiťoviceSběr psích hoven v Praze 666SprcnutíSvatá stoliceTeorie vsání prduToaletova kružniceToaletní papírVelký kulovýVyšná Diera pod SráčomWC (organizace)ZácpaZáchodZóna placeného sraní   
uncyclopedia