Diskuse:Lekvarifikátor

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Nemaje klasického vzdělání, nestydím se přiznat, že netuším, sakra, o co jde. Nikdy jsem neměl rád filmy s otevřenými konci, ať si každý představí, co chce. Pokud je tématem ta foukací harmonika, kterou drží Lausselská Venuše v rukou, vyrobte detail snímku a dejte kat:tajemství, hudba... --Ervín 18. 9. 2009, 22:54 (UTC)

Rekonstrukce Zákonů XII desek se dají najít na netu, ale moc se jim rozumět nedá. O to je cennější autorova snaha je vyložit, škoda, že zmizel.--Karkos 18. 9. 2009, 23:07 (UTC)
Já jsem samozřejmě, ale jen velmi lehce, pátral. K Zákonům XII desek jsem se nedopátral, ale to by snad mělo být součástí závěrečných - odkazujících - statí samotného článku, tak jako je to běžné nejen u naší parodické verze - českopedie. Alespoň tohoto záhadného článku. Pokud ovšem není chvályhodným záměrem udělat z nás blbce, kterýžto záměr bych kvitoval, jelikož většinou blbci jsme. --Ervín 18. 9. 2009, 23:32 (UTC)
Naopak dokázat autorovi, že je to blbost by vyžadovalo větší intelektuální výkon, než jsem teď schopen. Myslím ale, že to nějak moc řešíš, takovéhle věci na Necyklopedii byly a budou. --Karkos 19. 9. 2009, 09:24 (UTC)
uncyclopedia