FANDOM


Naprostý úlet Editovat

Kdo to vybíral? Lanovka! Při jejím přečtení jsem se ani jednou nezasmál. Máme tu takovou spoustu dobrých článků. Například Dvounohý kůň, ten byl jednou článkem měsíce. Ale tohle..

--Imbus 15:29, 28. 8. 2007 (UTC)

Po delší době se zase ozývám. A kde jinde, než v diskusi. Pojem nejlepší článek na Necyklopedii nenaplňuje svou podstatu, neboť se o nejlepších článcích nehlasovalo, ale byly rovnou označeny jedním správcem Ervínem. Některé články sem vůbec nepatří a jiné tu chybí. Lanovka, morče a další jsou celkem vtipné, ale nejlepšími články vůbec nejsou. Naopak hlavořiť, to je už opravdová hrůza. Kvůli celkem vtipnému úvodu to sem rozhodně nepatří a zbytek je děs, jak ostatně řekl i Trnka. Také sem nepatří ani Chuck Norris, protože to hlavní koluje po internetu, a zbytek jsou typicky necyklopedické vycpávky, které poukazují na nejrůznější vztahy s Milošem Zemanem, Milošem Jakešem a Žakelínou Kuželkovou. Stejný případ je i MOA, protože je to okopírované z jiných stránek. Co mě mrzí, a projevím se silně sebestředně, že tu nejsou mimozemšťané, Zeleň nebo dvounohý kůň. Možná se ani není čemu divit, vždyť je vybíral jeden člověk. Mějte se milionově. --Svišť 15:37, 28. 8. 2007 (UTC)

viz Necyklopedie diskuse:Doporučený článek Kdo tam co zařadí, ten to tam dá. Můžeš taky. Nejsme tak velcí, abysme mohli o všem hlasovat. Hlavořiť se mi taky příliš nelíbí Chuck Norris sem patří, protože je Chuck Norris.... --Karkos 16:00, 28. 8. 2007 (UTC)

svět sa v kravsků p--u obracá Editovat

Mám obrovskou chuť být hodně vulgární a některým předpubertálním uživatelům sdělit, aby si podrobně prostudovali historii (zařazování do šablony nejlepší články - prý „o nejlepších článcích nehlasovalo, ale byly rovnou označeny jedním správcem Ervínem“). Na požádání jsem také něco zařadil. Udělal jsem to proto, aby tam byly alespoň některé články Karkoša, za jeho tvrdou práci. (bez jeho více než 5.000 editací by Necyklopedie nebyla tím, čím je.) Od počátku se mi ten nápad nijak zvlášť nelíbil, pro ryze subjektivní hodnocení humoru. (nelze „zvážit“) Ale snad nebudu zase vystupovat proti KluSimu, (autorovi šablony - už jsem to udělal při hlasování o správcovství, i když šlo o formální...). To mu raději pomohu. Byl jsem až třetím v řadě, co zařazoval, ale jsem asi dobrý hromosvod. Už jsem si zvykl. Doufám že Trnka i Zylby jsou pouze na prázdninách.

Přátelé nezlobte se, ale pokud do konce měsíce nevzejde přijatelný konsenzus pro hodnocení touto šablonou, bude smazána ze všech článků. --Ervinpospisil 22:15, 28. 8. 2007 (UTC)

No, to je za dva dny, to se nic nestihne. Napadá mě obecnější úvaha: občas byl na Necyklopedii problém, že čas tu běžel příliš rychle, že 2-3 dny mnohdy byla strašně dlouhá doba. Dá se toho v krátké době udělat hodně, ale: Tohle byla opravdu hurá akce. KluSi nás zpunktoval, že když to tu máme tak to musíme udělat, tak jsme vybrali co jsme každý považovali za nejlepší.... A teď chceme za dva dny vymyslet pravidla. Byl bych rád, aby se na to nechalo víc času s ohledem na ty, co sem nechodí tak často... (A nechat jim taky, ať označí, co považují za nejlepší).
Pro příště bych taky apeloval na to, aby se dodržovaly určené časy. Jestliže se článek označí k úpravě do týdne, aby se nemazal po 3 dnech, jak se to někdy stalo.
Pro Sviště: Ty máš zásluhu na tom, žes kdysi vytvořil stránku Necyklopedie:Nejlepší články. Ale paks už zanechal pokusů nás donutit něco nominovat, takže to vlastně zůstalo nedokončené. Tak se toho teď ujal KluSi a postrčil to...--Karkos 23:39, 28. 8. 2007 (UTC)
No jasně. Ráno je moudřejší večera, byl jsem jenom nezlobený Svišťovým úderem ze zálohy a ještě pod pás. Jsem pro ponechání šablony. Vypadá pěkně a šablony obecně jsou přínosem. Článků pro ni je tu minimálně 200. Pár dnů jsem procházel různé jazykové verze Necyklopedie. Je to mnohdy slabota, kvantita na úkor kvality. A anglická verze staví na hrubostech a urážkách. (dle stroj. překladu) Jsme mezi nejlepšími, tak proč to neohodnotit. Nevíte jak to funguje s těma hvězdičkama v interwiky v českopedii? --Ervinpospisil 08:31, 29. 8. 2007 (UTC)