Diskuse s uživatelem:BrutalniBagr

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledáníNazdar. Vyplňuj prosimtě shrnutí editace a používej Náhled, abys mohl uloit článek v pdoobě, v jaké ho chceš uložit.


Zdravíčko! Díky za uvítání. Jen si to tu ještě musim nějak "omakat", páč tu spoustě věcem nerozumim. Třeba bych bral nějakou diskuzi, kde bych moh s někym prohodit pár slov a třeba se informovat. Vim, že je tu Pod parou, ale nevim, jestli je to přesně tohle; navíc mi to nešlo ani editnout... --BrutalniBagr 14:46, 19. 9. 2007 (UTC)

Zdar. Každé začátky jsou těžké, podrobný návod je zde. Důležitá je praxe. Při experimentech nemusíš <ukládat>, tlačítko <Náhled> ti poskytne přesný výsledek experimentu. Zdarec --Ervinpospisil 15:19, 19. 9. 2007 (UTC)
Jj, díky, už jsem na to koukal, takže zkouším... Ale je mi ještě dost věcí záhadou. Hlavně formátování.Třeba teď mi momentálně neleze do hlavy, jak jsi udělal to odskočení při odpovědi...--BrutalniBagr 15:26, 19. 9. 2007 (UTC)
Dvojtečka navíc. Ale nesmí být vynechán řádek. Toto se ale používá hlavně v diskusích. V článcích se používají hlavně *# a kapitoly. --Ervinpospisil 15:34, 19. 9. 2007 (UTC)
Jo takhle=)! Tak to děkuji za radu!--BrutalniBagr 16:17, 19. 9. 2007 (UTC)

zdar --Ervinpospisil 22:33, 20. 9. 2007 (UTC)

Nazdar Ervíne! To se omlouvám, nevěděl jsem, co tím působím... Napříště se budu snažit ukládat minimálně. Díky za upozornění a Tobě taktéž zdar a sílu. --BrutalniBagr 22:38, 20. 9. 2007 (UTC)

[editovat] Kategorizace fotek

Zdar ty šulíšisko --Ervín 14. 8. 2009, 19:55 (UTC)

Šmankote, to jsou pořád nový informace, to není nic pro takovýho technickýho antitalenta jako jsem já:). Pokusim se ale polepšit.--BrutalniBagr 15. 8. 2009, 21:24 (UTC)

[editovat] Dlouhodobý program ČSSD

V posledních editacích tento „článeček“ prosazuješ značně hrubě. Ačkoli ti fandím, trocha dobré míry by neuškodila. --Ervín 14. 8. 2009, 20:19 (UTC)

No tak udělal jsem na něj odkazy ve více jiných článcích. Jestli jsem to nějak přestřelil, tak se omlouvám, bral jsem to tak, že čím víc odkazů, tím líp.--BrutalniBagr 15. 8. 2009, 21:20 (UTC)

[editovat] Greetings From England

Hi, we don't seem to be popular here on this Czech site, but I shall try one more time:

I'm here from Uncyclopedia to tell you about The Foreign Office. It's a page where people from the different uncyclopedias can suggest the best of their articles for translation and steal some of the suggestions that have already been made - basically just a place for exchange of ideas, to get all uncyclopedias to the highest quality.

If you're interested in cross-translation just enter some articles you think would carry across into English well, and take some of those that are already there and you think could translate well to Czech, or you can suggest ideas for the different uncyclopedias to work together. If you want to strengthen Czech relations with the rest of the community, you can also send me a message at en:user_talk:Siddhartha-Wolf Thanks! :)

Ahoj, jsi napsat na moji zdi na Uncyclopedia? Děkuji, hodně štěstí s vaší webové stránky taky:) Je tu někdo, kdo hovoří anglicky tady? (en:User_Talk:Siddhartha-Wolf)

Děkujeme Vám za Vaši zprávu BrutalniBagr jsem požádala Rada a před ErvinPopsil - they don't like me: (- I rovněž požádá chlapík, jehož jméno začíná na "Z";) Ať žije Google Překladatelského! : D en:user_talk:Siddhartha-Wolf

[editovat] Ahoj

Ahoj BrutalBagr jste přátelské čeština, proč se všichni zdají být velmi obtížné mluvit tady? --Siddhartha-Wolf 17. 8. 2009, 23:54 (UTC)#

BrutalniBagr - Ahoj, díky za odpověď, ano je to pravda, že české je těžké, ale já jsem byl hodný a pomocí Google Translate :D není to dost dobré? :( --Siddhartha-Wolf 18. 8. 2009, 00:26 (UTC)
Jsem žárlivá, protože se zdá, jste velice dobrý obsah, ale nemohu číst České :( --Siddhartha-Wolf 18. 8. 2009, 00:35 (UTC)
Ano, chápu, co chceš říct, ale je fakt, že Google Překladatelského špatné? Dokážu pochopit, co říkáme. Mluvíte jakékoliv latina-založený jazyk? Francouzština / italština / španělština? Je to hanba, protože skutečný Chtěla bych mít silnější propojení s českou komunitou, píšete některé dobré články ... --Siddhartha-Wolf 18. 8. 2009, 00:57 (UTC)
uncyclopedia