FANDOM


Slunicka michaji barvicky

Lidé nakažení dorosteneckou nemocí

Dorostenecká nemoc (mylně označována jako nachlazení, horečka, nevolnost, aj.) je zvláštní nemoc, která napadá děti ve vývojovém stádiu velké mluvně (od dvanácti do dvaceti let), kterým zabraňuje ve školní docházce. Její příčina zatím nebyla objevena, pravděpodobně je bakteriálního původu a jen zřídka je nakažlivá. Nemoc není nijak vzácná, každoročně jí onemocní tisíce lidí a doba léčby se pohybuje od dvou dnů do dvou týdnů. Obzvláště člověk 21. století je velice náchylný k nákaze.

Projevy Editovat

Projevy dorostenecké nemoci jsou sice různorodé, ale většinou nastanou skoro všechny. Nejčastějším projevem je, že pacient o sobě tvrdí, že mu není dobře. Poměrně častým projevem jsou bolesti specifických částí těla, nejčastěji hlavy a žaludku. Nebývá výjimkou ani nepatrná odchylka tělní teploty. Zřídka se objevuje i naříkání a prosení o omluvu absence ve škole.

Přestože pacienti nesmějí provádět nic, co by souviselo se vzděláním, nemoc jim vůbec nebrání v jejich společenském životě. Zřejmě se jedná o vysoce inteligentní nákazu. Stále je totiž záhadou, jak ta nemoc pozná, jestli pacient zrovna cestuje za vzděláním, nebo za zábavou.

Příčina Editovat

O příčině dorostenecké nemoci se toho zatím moc neví. Statistiky ukázaly, že člověk je nejnáchylnější k infekci právě den před termínem konání písemky ve škole nebo termínem odevzdání práce. Naopak nejméně náchylný je v době prázdnin a o víkendech. Vysvětlení je takové, že se ve školních učebnicích nacházejí spóry dorostenecké nemoci, které se při učení uvolňují do ovzduší a následně vniknou do lidského těla. Naopak o víkendech vlivem slunečního záření vzniká protijed, který ničí spóry dorostenecké nemoci a tím chrání proti nákaze.

Konspirační teorie tvrdí, že dorostenecká nemoc je pouhým označením pro několik různých chorob, které spolu nemají vůbec nic společného. Tento názor je mylný, protože všechny formy dorostenecké nemoci mají velice podobné příznaky, zvláštní pozornost si zaslouží fakt, že ani jedna forma dorostenecké nemoci nebrání pacientovi ve společenském životě.

Jiné teorie zase tvrdí, že žádná dorostenecká nemoc neexistuje, že je to celé jenom výmysl, který umožňuje dětem se ulívat ze školy. Tato teorie také není pravdivá, protože všechny tělesné projevy dorostenecké nemoci byly prokázány. Navíc by přece tolik lidí o sobě netvrdilo, že jsou nemocní, kdyby doopravdy nemocí nebyli.

Léčba Editovat

Způsob léčby zatím není známý, nicméně všechny způsoby experimentální léčby se jeví jako funkční. K léčbě je zapotřebí hlavně zamezení styku s jakoukoliv vzdělávací institucí. Někteří lékaři experimentují s léky, které byly původně určeny pro jiné nemoci. Účinky těchto léků zatím nebyly prokázány.

Choroby
Exquisite-battery charged Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Bird hand Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Wiki logo Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

Freesex Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti