Eduard König

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Vědec Eduard König je původem Čech, žijící ve Středozemi. Profesor König svými znalostmi ovlivnil a stále ovlivňuje většinu oborů lidského bádání na poli vědy, i mimo ní.


Eduard König
prof. Eduard König
Prof. et Prof. Doc. HPrDoc. Mgr. Ing. PeADr. MuDr. PuDr. Bc. KiNG. MaSO. EcTOi. ZuBro. FeKDr. FeKAl. EgOCntRSt. PrOkL. ReKTaL. AnNuL. PRd. UfO. PoDfUk. MrELkO. StIG. Bar. STg. ZDr. BDr. InvNt. OR. HBr. HbO. FlSh. DiSc. HypIng. HypDoc. KlK. Plk. Gen. Ser. Voj. Kpt. Mjr. PuKLinA. POtEr. LiDoc. LiDcE. STdNkA. UltProf. DVd. MVDr. HcHKrDTn. HaCKeR. KáDr. profPrd. NFl. UeFA. CsSd. RIng. PuTIng. IlJA. BfF. MjR. NuDr. PhDr. JUDr. MuDrC. EKA. OrN. hrabě baron kníže sir Eduard Ladislav Adolf Maxmilián Mojžíš Petr Brian Hugo Ivo Karel Ježíš Miloš König von Brandenburg CSc. DiS. OdIS. GrC. PrC. TOp. KDucSl. NjS. Cd. RoM. Ea. UA. BöFh. DiSSkNzIke. JsU. DiSAk. profMuDr. profJUDR. SaK. PlUDr. NDr. KuDr. CtI. KlDr. CtIi. BbC. Nba. AciA. DrFbI. UrNa. CUKrSsU. PUsSy. MuDLa. Ac. Er. PRepR. LeJaz. Int. FoGH. Lux EUrO. BrEXiT. NuDlE. RnDr. OkuDr. MArK. StEaM. FtRMa. OrGIn. BrM. REvElL. GoDt. LEg. INTecMVDrprofGMcunDelKOnPrdEnc. CcCp. NKvD. KgBEtc. BfK. TuPl. RuS. KrKzIA. OrAL. B. HaMr. StřADr. MaLDer. UltMgr. NviDiA. GfoRCe. Brc. AdOM. GrGL. ReKtr. BmVuLK. VanDRed. AtDr. DrUDr. profDr. ManDr. PrDEl. Atd.
Biografické informace
Pohlaví

muž

Narození

17. května 1963

Rodina

není známa

Národnost

česká, středozemská

Náboženství

ateismus

Sexuální
orientace

v prostoru dobrá jinak neznámá

Tituly

nechce se mit to ani kopírovat (jsou nahoře u jména)

Přezdívka

Středozemský Cimrman

Povolání

vědec, profesor, architekt, lékař, vynálezce, politik, reformátor atd.

Zajímavosti
1

Do svých 11 let neuměl číst psát ani počítat, přesto však vynalezl svoji první rovnici.

[editovat] Soukromý život

[editovat] Dětství a mládí

Malý Eduard se rodičům Marii a Josefovu Ottovi Königovým narodil 17. května 1963 ve chlévě při hospodě Pupp v Karlových Varech. Eda hned při narození jevil úžasné známky. Hned po narození již uměl mluvit, měl plnovous a uměl chodit, což z lenosti tajil do pěti let. Již samotné Mariino těhotenství bylo zvláštní. Trvalo celkem 29 měsíců a po jeho konci následoval tříminutový porod dvanáctikilového chlupatého neoholeného Eduarda. Jména dostal podle kmotrů. Konkrétně podle Ladislava a Adolfa Maxmiliána Mojžíše Petra Brian Huga Iva Karla Ježíše Miloše. Malý Edík byl geniální, ale neuvěřitelně blbé dítě. Proto v šesti letech nastoupil do ZŠPAI (základní školy pro absolutní idioty).
Třídní fotografie profesora Königa

Třídní fotografie 9. ročníky ZŠ, kterou navštěvoval Eduard König. König na fotografii není.

Tam Eda vynikal až do svých 11 let, kdy poprvé promluvil. Od té doby začal propadat a bylo nutné jej přesunout do obyčejné základní školy. Zde již vynikal naprosto. Zde rovněž oplýval neuvěřitelným plnovousem, kterým maskoval to, že v hodinách spí. Již po půl roce na škole věděl tolik věcí, že pomáhal doučovat některé učitele. Ve svých patnácti letech již končil studium práv a dálkově také medicíny, architektury, geografie, geologie a meteorologie. V 18 letech nastoupil na Cambridge, Oxford, Yale, Harvard (jako student) a Karlovu univerzitu (jako profesor). V 21 letech byl již oprávněný k vykonávání praxe lékaře, veterináře, právníka, soudce, architekta, rosničky, novináře, ministra obrany, vedoucího obchodu Jednota, profesionálního transvestity a řidiče vojenské obrněné tříkolky.
Profesor Konig na venkovni prednasce

Tehdy ještě student König se účastní venkovní přednášky z astronomie na univerzitě v Cambridge.

[editovat] Dospělý život

V současné době žije profesor König v hlavním městě Středozemě a za podpory státních i evropských grantů bádá, zkoumá a vynalézá. Ve svém volném čase rád rybaří, zahradničí, sbírá houby, chodí na vycházky a sere se do politiky. Profesor žije sám. Jen občas jej navštěvuje několik spoře oděných společnic. Velmi cestuje po světě a to především kvůli práci, shromážděním a konziliím. Velmi často se ukazuje na veřejnosti a to především po boku ruského či středozemského prezidenta. Od roku 1997 je také členem spolku Laminátů.

[editovat] Obory

Profesor HPrDoc. Eduard König zasáhl do tolika vědeckých i nevědeckých oborů lidského snažení, že kdybychom je všechny vypsali, celá Necyklopedie by zkolabovala. Věnujme se alespoň některým.

[editovat] Sociální vědy

Roku 2008 provedl doktor König výzkum zaměřující se na pocity štěstí lidské osoby. Během několika experimentů zjistil, jak se dá počítat a měřit úroveň lidského štěstí. Tento svůj objev patentoval. Zatím se však příliš neprosadil a nepoužívá se nikde ve světě.

Obecný vzorec výpočtu štěstí:  Hpn=2+A*4( \frac{Ph^4 - p^2}{A^p*67} )- {\not \simeq} \sqrt{( \frac{f {\not \simeq} A^8 + 27}{7*93+n \sqrt {2*( \frac{g^2*5}{5/7} )}} )}

Hpn=štěstí

A=věk osoby

A^p=věk, na který se osoba chová

p=pohlaví-muž 5, žena 10

n=národ-profesor König vytvořil také tabulku, která udává jednotlivé číslo ke každému národu. To je důležité, aby mohlo být štěstí změřeno.

Žena dosahují 97 kHr štěstí

Mentálně zaostalá žena, dosahující hodnoty 97 kHr na Königově stupnici štěstí

Výsledek nám vyjde v kHr (kiloHurelech). >90 kHr tvoří maximální štěstí. Toho dosahují pouze politici a mentálně choří lidé. 89-60 kHr tvoří velmi uspokojivé hodnoty, kterých může dosáhnout relativně průměrný člověk, který krade jen lehce, nebo vůbec. 59-50 kHr tvoří, stále úspěšný průměr. Zde se nachází většina lidí. 49-30 kHr tvoří lehký podprůměr. Toho dosahují pouze lidé, jejichž televize nechytá jiný program než TV Šlágr nebo jíné ubohé existence. 29-10 kHr tvoří velký podprůměr. Zde se nacházejí lidé, jejichž televize chytají pouze polskou TV Šlágr a velmi ubohé existence. 9< kHr tvoří nejnižší třídu štěstí. zde jsou lidé v největších depresích, alkoholici, narkomani a důchodci čekající ve frontě na rohlíky v Kauflandu.

[editovat] Meteorologie

Königova metoda je metoda pro určování průběhu počasí v závislosti na čase. Cílem metody je zaznamenat, jaké počasí bylo, pro další vědecké účely. Spočívá ve shromažďování aktuálních meteorologických dat a jejich následném seskupení do celistvého souhrnu minulého počasí.

[editovat] Astronomie

Königova soustava je soustava planet v naší galaxii, kterou objevil HPrDoc König koncem roku 1996. Soustava obsahuje 11 planet a jednu hvězdu. Planety nesou jména Eduard, Ladislav, Adolf, Maxmilián, Mojžíš, Petr, Brian, Hugo, Ivo, Karel, Ježíš a slunce se jmenuje Miloš. Doktor König stále pokračuje ve zkoumání soustavy a hledá obyvatelnou planetu, na níž by byl možný život. Na největší planetě Königovy soustavy Maxmiliánovi se rozhodl prodat několik pozemků. Stavební parcelu na planetě Maxmilián tak vlastní třeba Andrej Babiš nebo Chuck Norris. Český/slovenský podnikatel Babiš zvažuje na Adolfovi založení vlastního státu a také výstavbu továrny na plastové obaly tenisových pálek.

[editovat] Astrologie

Doc. PoDfUk. König se zabýval také věštěním. Jeho Königova věštecká metoda spočívá na jednoduchém principu. Zájemce o předpověď pošle doktoru Königovi 6000 Kč v libovolných bankovkách či mincích. Doktor König z nich následně vyvěstí budoucnost člověka, který s nimi naposledy manipuloval, což musí být právě zájemce o věštbu. Tato služba je velmi oblíbená a tv Barrandov dokonce zvažuje, že doktoru Königovi vytvoří vlastní pořad na svém kanálu, kde bude telefonicky poskytovat tuto službu.

[editovat] Raketové inženýrství

Roku 2015 se profesor König rozhodl, že dorazí na severní pól v raketě vlastní konstrukce.
Raketa na odpališti

Home made raketa profesora Königa je připravená na odpališti

Jeho záměr podpořil především ruský prezident Putin. Ten se rozhodl celý projekt i následnou expedici financovat z ruského rozpočtu pro ministerstvo zdravotnictví. Doktor König se tedy, financován ruským zdravotnictvím, pustil do stavby stroje. Po necelých 9 dnech byl hotov. Vlivem politických změn se však jeho dílna, která byla při začátku výstavby ve Středozemi, dostala do České republiky. Úřad pro bezpečnost letového provozu ČR doktoru Königovi zakázal start rakety na svém území a také její převoz ze státu. Profesor König stále vyřizuje potřebná povolení ke startu své rakety, kterou nazval po svém mecenáši Putin I(Putin adin/Putin jedna). Rusko přestává věřit, že by kdy kdo doletěl na severní pól v raketě.

[editovat] Zoologie

Mezi lety 1998-2003 se profesor ZDr. König zabýval křížením zvířecích druhů. A to především křížením naprosto odlišných druhů. Většina těchto jeho experimentů však skončila nevalně. ZDr. König zjistil, že křížit žraloka a kanárka nelze. Stejně tak zjistil, že lva a stonožku nelze
Königův jednorožec

Königův jednorožec Adolf rozverně dovádí

křížit. Další jeho experiment však dopadl na úrodnou půdu. Profesor König se pokusil vyšlechtit jednorožce. Jako první možnost se mu nabízelo zkřížit koně s narvalem. To se však ukázalo jako nemožné. Zvířata si nerozuměla a navíc žila v odlišných prostředích. Další přirozenou možností byla kombinace koně a kopí. Tady již nedocházelo k problémům v komunikaci ani v prostředí. Jak kopí tak kůň spolupracovali a nenastal tudíž problém. 27 měsíců poté, co se klisna Eduard a kopí Ladislav spářili, se narodil jednorožec Adolf.

[editovat] Königova vyprazdňovací metoda

Mezi lety 1987-2006 se profesor König aktivně zabýval způsoby vyprazdňování.
Jak správně sedět na záchodě

Vizualizace Königovy vyprazdňovací metody

V těchto letech procestoval celý svět a zkoumal způsoby vyprazdňování v různých kultur a národů. Zjistil, že nejlépe a nejefektivněji se vyprazdňují především afričtí a australští domorodci, kteří nepoužívají záchody, ani kadibudky. Vypracoval komplikovanou studii, která popisuje vše, co je klíčové k co nejlepší sekreci. Tato studie také uvádí návod, jak se co nejlépe vysrat. Profesor König zjistil, že nejvhodnější úhel mezi tělem a nohami je 35°. Právě tohoto úhlu využívají domorodci v Africe a Austrílii. V této pozici se uvolní střeva a tělo opustí hovno. Dochází k odlehčení těla a dokonání potřeby. Podle doktora Königa je tento způsob nejlepší možný.

[editovat] Lingvistika

Roku 2007 dostal profesor König geniální nápad. A sice sjednotit všechny jazyky a nářečí světa do jedné velké řeči. Od začátku mu bylo jasné, že vybrat k tomuto účelu jeden ze stávajících jazyků nebude příliš spravedlivé a rozumné. Rozhodl se tedy vymyslet vlastní jazyk. Začal abecedou. Abeceda obsahovala 172 písmen, přičemž se každé písmeno dalo napsat malým, velkým, středním a sedmi styly. Dále pak ustanovil veškerá slova, včetně obecných jmen, nadávek, citoslovcí, názvů značek, počítačových kláves a not. Po dokončení své neúnavné práce přednesl svůj nápad OSN. Členové jej však zamítli, z důvodu přílišných nákladů na výrobu nových učebnic. Tento návrh byl následně zamítnut i Ruskem, KLDR, Čínou, Austrálií, Novým Zélandem, Brazílií, Islandem a oběma póly. Nakonec profesoru Königovy zbyl pouze jeden stát. Česká republika. Zde jeho návrh získal velký úspěch. Neuvěřitelných 66% přítomných poslanců hlasovalo pro zavedení nové řeči. Karel Schwarzenberg sice hlasoval proti, ale sám nemohl výsledek změnit. Česká republika v současné době plně pracuje na zavedení nového jazyka, který profesor König pojmenoval Eduardice.

[editovat] Politika

Uncle Sam

Königův plakát s nápisem: "Chci, abyste platili své daně"

V roce 1990 byl profesor König osloven tehdejším americkým prezidentem Bushem, aby mu pomohl s rozsáhlým finančním problémem státní ekonomiky USA. König tehdy provedl rozsáhlou studii, při níž analyzoval rozpočet pro jednotlivé resorty státní správy USA. Zjistil, že 274,3 miliard dolarů ročně je dáváno neužitečné, nepoužívané armádě. V rámci úsporných opatření tak navrhl zahájit válku v Perském zálivu. Dalším objevem jeho studie byla nedbalost občanů země v ohledu placení daní. Bylo tedy nutné vymyslet, jak přimět Američany platit daně. Navrhl tedy ilustrovaný plakát s jedním ze symbolů americké armády a vlastenectví, strýčkem Samem.

[editovat] Königova cena

Od roku 2000 uděluje Středozemská vědecko-umělecky sociální akademie Königovy ceny. Za těmito cenami stojí samozřejmě profesor Ing. König. Podle jeho nápadu jsou udělovány ceny v nejrůznějších oblastech. Sám profesor již mnoho cen vyhrál. Do každé kategorie může být nominován kdokoli/cokoli, kýmkoli. Následně probíhá hlasování, které může odborná komise v čelem s profesorem Königem libovolně změnit. Udělování těchto cen se řadí mezi nejvýznamnější světové události a je vysíláno několika televizemi, včetně tv Polar, živě. Udělují se následující Königovy ceny: za mír, za fyziku, za literaturu, za medicínu, za lingvistiku, za logistiku, za zoologii, za nejlepšího herce, za nejlepší herečku, za nejlepšího herce v
Königova cena

Jedna z Königových cen

ženské roli, za nejlepší herečku v mužské roli, za nejlepšího domácího mazlíčka, za nejhorší auto roku, za stavebnici tří let, za nejtrvanlivější potravinu, za nejlepší smrt v CS 1.6, za nejlepší spotřebitelský test, za mimořádný počin v oblasti reklam, za letectví, za tunelování, za nejlepší anglický trávník na ploše do velikosti 10 hektarů, za nejlepšího jednorožce, za nejlepšího imitátora, za nejlepší televizní seriál, za nejvýraznější barvu, za největší počet gramatickým chyb v jedné větě, za padání bez padáku, za létání bez letadla, za nejlepšího osvětlovače, za nejlepšího ostřelovače, za nejlepší uvaděčku, za nejpoutavější sebevraždu roku, za nejneúspěšnější sebevraždu roku, za nejměkčí toaletní papír, za nejuniverzálnější vynález, za nejblbější missku, za nejblbější misku, za nejblbějšího missáka, za nejnudnější proslov, za nejhlasitější chrápání, za nejkurióznější matematický příklad, za nejlepší recept, za nejlepší scénář, za nejlepší bramboru, za nejtrapnější kostým, za odvahu v módě, za nejlepší inovaci, za nejlepší ukradený nápad, za nejúchylnější film, za vědce roku, za vůdce roku, za nejlepší bankrot, za sportovce půlroku, za paralympika měsíce, za nejlepší název pro pětinohou židli, za nejlepšího transvestitu, za nejlepší cenu, za nejlepší cenzuru, za nejlépe zahraného člověka v davu, za nejlepšího detektiva ve výslužbě, za založení nejlepší organizace pro rozdávání nezbytných cen, za nejdivnější brýle, za nejnesmyslnější křížovku, a za to ostatní.

[editovat] Königův systém

Když byla ve Středozemi vyhlášena soutěž na zakázku na vynalezení nové soustavy, která by nahradila metrický systém, doktor König se přihlásil. Protože byl jediný, byl vybrán. Doktor König vymyslel několik jednotek pro nejpoužívanější měřitelné hodnoty a tak je předal Středozemské vládě. Více informací o Königově systému naleznete v článku Středozem.[[1]]

[editovat] Vynálezy

Peel P-50
Peel P-50

Peel P-50

Třístranná lepící páska

7,3D televize

Internet

Zrzavé vlasy

Svíčka

Multifunkční toaletní papír

Datum narození

Daňový únik

Lobbismus

Kaufland

Barevné spektrum

Voda

Maďarsko

Vakuum

Miloš Zeman

[editovat] Ocenění

Profesor Doc. HPrDoc. Mgr. Ing. PeADr. MuDr. PuDr. Bc. ... Eduard... König... Atd. získal za své přínosy (nejen vědě) mnohá ocenění. Jmenujme opět jen některá.

Řád černého lva
Ruská výstava medajlí

Ruská výstava vybraných medailí profesora Königa

Řád Bílého krtka

Řád ne až tak čestné legie

Fialové srdce

Medaile za nezasloužené zásluhy

Nobelova cena: míru, chemie, zdravotnictví, fyziky, literatury, tajných nauk, za válku

Nobelova hyper-cena - cena za obdržení všech možných Nobelových cen

Velká cena Monaka

Horstova cena - za mimořádný počin v oblasti reklam

Königova cena za mír, za nejlepšího vědce, za nejvýraznější barvu, za nejuniverzálnější vynález, za nejkurióznější matematický příklad, za nejlepší cenzuru, za nejlepší herečku v mužské roli( Königovo ztvárnění herečky Matyldy Hrubé bylo tak dokonalé, že nikdo vlastně nevěděl, zda se jedná o muže hrajícího ženu, ženu hrající muže nebo novou bisexuální uklízečku.), za nejtrvanlivější potravinu, za mimořádný počin v oblasti reklam, za založení nejlepší organizace pro rozdávání nezbytných cen


[editovat] Knihy

[editovat] Vědecké a odborné publikace

Hopky, šupky, do špinavé dupky - medicína

Srdce? O tom jsem nikdy neslyšel - medicína

Jabka, hrušky - matematika
Jabka, hrušky

Ilustrační fotografie jablka a hrušky

Tečky, tečky, tečky - astronomie

Veselé převádění jednotek - průvodce Königovým systémem

Königovy koule nelžou - návod pro začínající astrology

Houby do kapsy, aneb vše je jedlé, něco jen jednou - mykologie

Jak spolu chovat tygra a ovci - zoologie

Kozy - zoologie

Tráva jak ji neznáte, aneb hned je veseleji - botanika

Všechno jinak - Eduardicko-ostravský slovník

Díra jak do prdele - příručka pro začínající tuneláře

Kniha - prostě kniha. (Potřebujete pořád nějaké vysvětlivky?!)

Ententýky dva špalíky, aneb problematika soudnictví
AndrejBabiska jpg 500x500 q95

První vydání knihy Babiška

Hur galet att tänka på ett namn - příručka pro zaměstnance IKEY

Jak poznat šmejda aneb není xindl jako xindl - příručka pro bezpečnost na předváděcích akcích

[editovat] Beletrie

Alibaba a parlament

Babiška

Velká princezna

Hnuska a zvíře

Little Boy, aneb jak šli Hirošimští na houby

[editovat] Výroky

Chybama se člověk učí. A teď už víte proč mám tolik titulů. - při návštěvě pražské MŠ

A jak sem měl vědět, že to bouchne, když zmáčnu ten červený čůdl? - na návštěvě ukrajinského města Chernobyl, duben 1986

A matika opět pomohla vyřešit problém, který by bez ní neexistoval. - dovětek k jeho učebnici matematiky, nakladatelství argo

Kostky jsou vrženy... Jů šestka. - při hraní člověče nezlob se

Dvě kilové kýty. Koupil bych si dvoukilovou, ale držím dietu. - na nákupu v Tescu

Demokracie má jen jednu chybu. A to tu, že lidé si mohou libovolně volit politiky. - na návštěvě KLDR

Díky své nové technologii dokážu snížit zpoždění vlaků ČD o polovinu. Tabulím udávajícím zpoždění v minutách tak budou stačit pouze čtyři číslovky. - zpráva pro ČD

Nejlepší recept na nulovou kriminalitu je legalizace naprosto všeho. - rada pro USA

Horste, to je úžasné! - na návštěvě RTL

A máte tuhle Förlångsvåraattkommaihågnamnsålitensaksomdennalillablåetikettsomkanvaralugnstjäla i ve žluté? - na nákupu v IKEI

Kdo bude poslední na břehu platí účet! - sázka s kapitánem výletní lodi Costa Concordia

Nemáš na pučení pero? - na návštěvě prezidenta Klause


uncyclopedia