FANDOMNešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Right wing left wing

Setkání s Theresou May a Junckerem

Emmanuel Macron je husa, která se překvapivě stala francouzským prezidentem. V roce 2017 se zničehonic zúčastnila prezidentských voleb a porazila lidskou samici Marine Le Pen.

PolitikaEditovat

Macron vyznává opatrný centrismus. Není sice holubicí míru, pacifismus je jí však blízký. Rozhodla se nemigrovat a zůstat v Evropě, aby pomohla vyřešit zdejší potíže. Na konci roku 2017 se v USA dostal do úřadu naopak kačer a i když se objevily pochybnosti zoologů nad tím, jak spolu budou vycházet, ukázalo se, že dobře.

SýrieEditovat

Jara roku 2018 Macron schválila americké nálety na syrské vládní základny a základny islamistů.

PodobnéEditovat

  • Angela Merkel, východoněmecká kráva, která je také politicky činná


Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GoreWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninEmmanuel MacronDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace