FANDOM


Erós - (latinsky Amor nebo Cupido, řecky Ἔρως) - bůh lásky a sama láska; syn boha války Area a bohyně lásky a krásy Afrodíty, uctívaný též také jako božstvo úrody. Jeho římským ekvivalentem byl Amor.

MládíEditovat

Malý Amorek byl čiperný klučina. Měl talent na řadu sportů, avšak nejlépe mu šla lukostřelba. Když střílel do terčů, bylo vše v pohodě. Na 50 metrů trefil přesný střed pevného i pohyblivého terče, ať už střílel ve stoje, vsedě, vleže, či v tom nejdivočejším letu. Jedinou bytostí, která se mu snad ve střelbě alespoň trochu vyrovnala, byl Chuck Norris.

Eros

Mládí přímo božsky nadaného lukostřelce

Jednou však někde vyštrachal začarované šípy, které u zasažených vyvolávají divokou erupci nezvladatelného sexuálního puzení, a nastalo boží dopuštění. Ten klučina rošťácký, jen co zjistil, jak se věci mají, se s potutelnou radostí trefoval do nic netušících lidí, dokonce nešetřil ani své boží kolegy i kolegyně, a to i v nejnevhodnějších chvílích. Šípem způsobená náhlá až nezvladatelná erekce (u žen stejně náhlá vlhkost a neodbytné svrbění) byla tématem mnoha veselých historek, někdy však i trapných chvil. Zvláště zasažené bohyně i nebohyně byly zachváceny neodolatelným, přímo nymfomanickým erotickým puzením a chovaly se fakt jako střelené. Být to v dobách dnešních, rozhodně by to bylo kvalifikováno jako sexuální harašení. A nezůstalo to pro onoho klučinu čiperného bez následků.

Eros y Psique Joshua reynolds 1789

Zasvětily si ho do tajů milování

Napřed ho zasvětily do tajů lásky efebofilní bohyně, neodolatelně přitahovány jeho nevinným vzhledem. Později, když už byl plně vyškolen, vzal iniciativu do svých rukou (i dalších orgánů) a nebylo snad pak alespoň trochu přijatelně vyhížející bohyně i nebohyně, které by nadzemskou rozkoší neobohatil její roztoužené snění.

Eros-god-of-love-and-Psyche

Co se v mádí naučíš, tím můžeš později splácet

Problémy s životosprávouEditovat

Gamadrill

Současnost

Závist nepřejícníků se však nevyhýbá ani sídlu bohů. Za své výstřely i výstřelky byl Erós často trestán. Někdy jej dokonce zavírali do kutlochu (Boží Loch) a občas na něj, v kutlochu uvězněného, jaksi trochu pozapomněli. Tak se také stalo, že neměl pravidelný přísun ambrozie, pokrmu řeckých bohů dávajícího nesmrtelnost a věčné mládí. Navíc když si na něj vzpomněli a propustili jej z kutlochu, oddával se orgiím obžerství. V McDonaldu strávil často týden v kuse. Není divu, že se to podepsalo na jeho figuře.

Směr PekingEditovat

Eros-future

Budoucnost

Když Amor ztratil poslední zbytky čakry, náhle se k němu štěstí obrátilo čelem. Těsně před podáním žaloby na McDonald, potkal syna člověka, Parsifala Imanuela. Ten jej obrátil na pravou víru a dal mu motivaci k životu. To vše jen za 1 tunu wolframu. Na Letních olympijských hrách 2008 v Pekingu bral samé zlato, do Londýna 2012 jej však už nepustila antidopingová komise. Ambra prý obsahuje stopy šňupajnu.

Janousek-Eros

Po drastické odtučňovací kúře dopadl chudák Eros takto

Náboženství
GBfifthteen
Křesťanství
Rabbi
Judaismus
Zz
Materialismus
Dirndl
Alkoholismus
Happysatan
Satanismus
Boboburka
Islám
Dalajláma a vejce
Buddhismus
Chuck Mohammed
Chuckmaismus
Home.goodies
Mikrobismus
Kabanos oral
Kabanosovci
Celt Arthur
Novopohanství
Kršna
Hinduismus
Semen Suds
Erotismus
1114041222495
Jediismus
Pan Tao
Taoismus
Pastafariánství ikona
Pastafariánství
Sport
Gordomarpla Disciplíny AlkoholismusAtletikaBahenní souboj s tygremBanžo žumpingBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCyklistikaDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáKulturistikaLukostřelbaObžerstvíParkourPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do hloubky na časSkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojŠachyŠermTenisTour de FranceVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićNeymarInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýChris FroomeRoger FedererNovak DjokovičDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecTJ OsvětimanyČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2014) • Zemanova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno BystrcHC Jestřábi Prostějov
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020