Eutanázie

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání


Nešlápněte do hovna Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec (hovnivál), který SPRASÍ tento článek?
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Asie.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Eurasia (orthographic projection)

Eutanasie, též Eutanázie je to to zbylo z Eurasie, poté co celou Evropu ovládla radost (řecky EU).

Tento pojem byl odjakživa populární v Rusku, které se pro svou polohu na rozharní Evropy a Asie cítí být povoláno k ovládnutí celé Eurasie (teda kromě Sikkimu).

Pożegnanie Europy
Vyhnanci na hranici Evropy a Asie – tedy uprostřed Eutanázie.

Přibližně v polovině 20. století známá rapová hvězda Adolf Hitler složila svoji hitovku "Ich habe penis und automobile, what you gonna do?". Jeho vystupování okamžitě vzbudilo obrovský rozruch a několik měsíců nato vyhlísilo Somálsko Německu Druhou světovou válku. Hitler byl zničen, jeho LP spálena a Somálsko odkoupilo práva na nahrávání muziky žánru eutanázie. Od té doby se po tomto pojmu slehla zem.

V Somálsku se eutanázie stala označením pro druh pohlavního styku, kdy dotyčný neváhá zabořit svůj úd do čehokoli, co má díru. Nepleťe si to ale s nějakými úchylkami, či perverzními jednotlivci, jež se chovají nevhodně k ženám pod záminkou lásky a dlouhodobého vztahu. Nikoli. Na eutanázii jeden opravdu jen tak nenarazí. Už proto je třeba jí věnovat pár minut a přečíst si tento článek.

Dnes lidé užívají slova Eutanázie jakožto označení pro usmrcení se souhlasem poškozeného. To je samozřejmě blbost. Americká společnost na výrobu a produkci počítačových her Running with scissors dodala své hlavní postavě ve hře Postal charakter, jenž si dělá srandu ze všeho co mu přijde pod ruku. A zbytek, co mu pod ruku nepřijde, zabije. Několikrát během příběhu ho však můžeme slyšet mluvit o eutanázii. Opravdu je tomu tak!

Eutanázie tak zůstává tichým slovem v našich srdcích, pod kterým si každý představuje něco jiného. Více než 50 let se význam neustále modifikuje a mění. Proto si pod ním dnešní lidé mohou představit také sekačku na trávu, bobkový list, americkou ligu pro ochranu zvířat nebo kurz mezi českými korunami a eurem. Je jen na vás, jak s ním naložíte.

uncyclopedia