FANDOM


Fašismus KortismusEditovat

Fašismus (Německy NSDAP -> německá socialistická demokratická absloutní p******a, Rusky Germanski Stalinismus)je víra, kterou vymyslel velký myslitel Adolf Hitler. Tato víra byla rozdělena z Ruského komunismu a Českého AntiDončajdismu po 1. světové válce. V roce 1926 si jistý muž v Německu vymyslel vlastní sektu (její jméno bylo NSD -> Německá Sociální Debilní), která pašovala kokain jako prací prášek do Ruska. V roce 1932 ji poprvé navštívil Adá Hitlerů, který dostatečně opil tehdejšího ředitele továrny Karla Marxe, aby zístak vedoucí místo továrny. V roce 1933 Přejmenoval NSD na NSDAP (tehdy ještě "Naco si drogy absurdně píchat"), který vaznačoval, jak se dají drogy použít též vlasy nebo ušima.

1939Editovat

V roce 1939 byla první várka Fašistů objevena za polskými hranicemi a bily poláky pobity. V polštině pak na NSDAP začali nadávat. Hitler se vydal na radnici Berlína. S Komunistickými kamarády se pak pokusily o "První Puč". Jenomže jakýsi to ko .. jot to zmrdlil na "Pivní puč", což rozčílilo souce, který miloval československou desítku (auto, které jezdilo převážně desítkou) a nechal Adolfa Hitlera jmenovat na příjmení. Adolf se vydal za prezidentem, aby uznal, že větší moc musí mít kancléř, než prezident. Očití svědci, říkají, že ho málem zabil, ale, že nic neviděli. Áda se jako kancléř vzal snějakou holkou., kterou mu později přebral Chuck Norris.

Konec FKEditovat

Fašismus Kortismus zemřel spolu s Híťou na jeho první dnem mší mši. Adolf se rozhodl, že bude farářem. Lidi, kteří ho viděli na první mši, byli rozespalí, tak to defakto přežily, ale další, které už Adolf zavřel tríznily také Adolfovy plyny a zpěv. Tvrdí se že na Adolfové druhé mši byli jen zdraví lidé, kteří by to byli za normálních okolností ochotní zapomenout, ale to co zažili, popsali jako něco nečekaného. Když se poté podařilo rozkousat zámek na dveřích a utéct, tak se zapomnělo na Adolfíka. Ten se po několika desítkách let našel v kostele. Zřejmě ho¨zabily jeho vlastní prdy.

Co se zničiloEditovat

Adolfíkovi se povedlo zničit jeden kostel a udělat chybu v několika milionech slov (První->Pivní) a zničit jeden zámek zánovní.