FANDOM


Combo
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Merge-arrows Tento článek se tematicky překrývá s článkem Feministky.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Fem

Typická feministka.

Feministka je zřejmě zvláštní živočišný druh, který se pravděpodobně vyvinul z ženy. (Existují i vědecké postoje propagující teorii prof. Blindekuha o vzniku Feministek z krav. Tato studie je však širokou veřejností považována za příliš důslednou píčovinu, aby to mohla být pravda.) Vědci z KIK (Kuchyňský institut Kvoku) před nedávnem uveřejnili studii, ve které se zabývají vlivy, které pravděpodobně vedly k této transmutaci žen v nový živočišný druh.

Základní znakyEditovat

Mezi základní znaky většiny tvorů příslušících do této čeledi patří (podle prof. Milce Ochlupina): Chlupatost, Neschopnost soužití s lidskými samci, značná míra permanentní afektovanosti, potřeba se shlukovat, nepřijatelná akutní potřeba přenášet sněť, transmutace na zbytky zdravé ženské populace prostřednictvím kontaktu i médií, šíření sexuálního nechutenství. Doc. Eman Cipace k tomuto výčtu ve své studii Zachraňte Ženskost přidává ještě mimo jiné: Neschopnost efektivní komunikace, naprosto terminální neschopnost rodinného života a frigidnost. Samozřejmě jsme si vědomi, že ani tak není tento výčet úplný. Rovněž si uvědomujeme, že exempláře zpravidla nemusí vykazovat tyto druhové vlastnosti všechny.

Soužití se zbytkem ekosystémuEditovat

Pravděpodobně nejvážnějším problémem spojeným s tímto druhem je právě naprostá neschopnost utvářet zdravé partnerské svazky (na tomto místě se omlouváme všem, kteří za zdravé považují svazky lesbické), navíc jsou naprosto nevhodné k výchově mláďat. Chlapci vychovávaní těmito exempláři vykazují značné známky frustrace a zženštilosti. U dívek je základním problémem dědičnost transmutace.

Dopady na lidstvoEditovat

Nejvážnější dopad na celé lidstvo je přímo úměrný šíření této signifikantní změny a jedná se o vyhynutí ženy, posléze tedy i celého lidstva. Navíc se shluky těchto tvorů projevují jako výrazná ohniska blbosti, která zvláště v zalidněných oblastech způsobují vážné problémy.

Doporučení na závěrEditovat

Vzhledem ke stále houstnoucí populaci těchto tvorů doporučujeme zakoupení příručky prof. Adalberta Zachraňse z MMI (Mongolský Mongoloidní Institut) Základní obranné mechanismy při střetu s BLBEM!. Nejedná se sice o specializovanou publikaci, nicméně Feministky zde mají vyčleněnu celou kapitolu.


Vývoj člověka
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid