Flappy Bird

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání
1 Kc zlamana Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo
FlappyBird

Co si o té hře myslí její hráči

Flappy Bird je totálně podělaná hra, na Mobily, debily i tablety.
Lidé ve vzteku z toho, že jejich soused (či sousedka) mají vyšší skóre, než oni rozbíjí svá zařízení (zejména debily.)
Vývojář této hry tuto hru stáhl z marketu, prý proto, že mu zničila život.(ovšem nezmínil se, kolik telefonů hra zničila)
FlappyBirdHighscore

VTN má pocit, že tohle skóre je naHACKované.

[editovat] Význam hry

Spekuluje se, že tuto hru zaplatila firma Semšunt, aby zvýšila odbyt své elektroniky. Cílem hry FAPy Bird je dostat vašeho ptáka co nejdále. Problém vám budou činit roury, které vašeho ptáka zabíjí, jakmile se jich dotkne. (jako v reálném životě). Pták se ovšem nevyzpytatelně komíhá a jeho ovládání činí velký problém (naštěstí si můžete stáhnout i Flappy Bird hack, a potom můžete machrovat před sousedem, že je vaše skóre vyšší, než 3 miliony).

[editovat] Vývojář

Vývojář, jehož jméno si stejně nikdo nepamatuje, publikoval na sociální síti status o tom, že mu hra Flappy Bird zkazila život. A proto stáhne kalhoty a hru z internetových obchodů. Tato hra se ovšem dá stáhnout např. na serveru UsoULOŽ.to ve formátu .apk (ale přece kradu). Autor by proto musel zablokovat více než 111 tisíc odkazů.

uncyclopedia