FANDOM


Square compasses
Hledani bodu G

Zde se bod G hledá obtížně.

G-Bod je velmi citlivá oblast ženské vaginy. Nachází se na přední stěně vaginy mezi stydkou kostí a dělohou. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus.

PolemikaEditovat

Názor AngličanůEditovat

Na přelomu let 2009 – 2010 se světovým tiskem přehnala bouřlivá kampaň, vyprovokovaná takzvanými vědci z anglické King´s College.

Názor FrancouzůEditovat

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Bod G na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie

Účastníci gynekologické konference v Paříži označili britský výzkum za naprosto chybný. Angláni jej prý pouze neumějí najít.

Názor VTNEditovat

Stejně jako učení kolegové v Londýně a Paříži, členové VTN přikládají velkou důležitost teorii. Za mnohem důležitější však pokládají praxi. Zjistili, že hledání tohoto bodu je mnohem efektivnější přímým aplikovaným výzkumem, než pomocí počítačových modelů.

Metody hledání bodu GEditovat

KonstrukceG

Geometrická konstrukce bodu G.

ElektrotechnickáEditovat

Písmeno $ G $ označuje elektrickou vodivost, což je převrácená hodnota odporu. Proto zde platí Ohmův zákon. Čím menší odpor k ženě, tím větší šance, že najdete bod G. A čím menší odpor ženy k Vám, tím máte větší šanci, že Vás jej hledat nechá a při nalezení bude řádně fungovat.

GravitačníEditovat

Písmeno $ g $ označuje tíhové zrychlení. Podle Českopedie dosahuje v Brně hodnota g = 9,809980 m/s². To neznamená, že by brněnské ženy měly 9,809980 bodu G, to označuje, jaké zrychlení bude působit na G-bod brněnské ženy při pádu z minaretu petrovské mešity. Popřípadě, jaké zrychlení bude působit na vás, až vás žena kopne do prdele, protože jste G-bod po dlouhém pátrání nenašli.

GeometrickyEditovat

Bod G nelze najít tradiční metodou euyklidovské geometrie – pomocí kružítka a pravítka. Obě pomůcky můžete ovšem využít při zafixování (prosím neplést si s pomalováním fixami) ženy před vlastním hledáním již vícekrát zmiňovaného bodu. Čímž můžete vyřešit jak případný vyšší odpor ženy k Vaší osobě, tak zmírnit či přímo vyloučit následky (závisí na kvalitě fixace a použitých materiálech), když již několikrát zmiňovaný bod (pro blbé: G-bod) nenajdete. V této souvislosti se jeví použití masivního pravítka i kružítka (penálové není rozměrově vhodné) z oceli či kvalitního dřeva (dřevo méně studí) jako nejvhodnější.

G bod

I PC myš má svůj G-bod.

Možné další výskyty bodu GEditovat

U PC Editovat

(neplést si s UPC »júpísí«, u kterého výzkum nebyl vykonán)

Některé myši mají také G-bod. Na klávesnici se G-bod nachází mezi F-bodem a H-bodem.

U zvířatEditovat

Nedoporučuje se pokoušet hledat zbytečněkrát zmiňovaný bod u blechy, žížaly a pitbulky (samička od pitbula).

U pravých blondýnekEditovat

Je-li partnerka pravá blondýna, vřele doporučujeme jí vysvětlit (samozřejmě jako děsné tajemství), že bod G je ve skutečnosti v její ústní dutině na patře. K jeho správnému fungování je třeba jej pravidelně dráždit. Tisíce děkovných dopisů, účinnost zaručena. Prakticky jako by to doporučoval Horst Fuchs.

Jiné zajímavé či důležité body Editovat

V případě, že se Vám nepodařilo bod-G najít či nemáte vhodný objekt, u kterého byste mohl výzkum provozovat, můžete trénovat vyhledávání na jiných, také zajímavých a hlavně dostupnějších, bodech.

Bod LEditovat

Nejzákladnější z bodů vyskytujících se v naší blízkosti, téměř na dosah, je bod L, plným jménem lednice. Dá se najít snadno. Bývá velikostně natolik významná, že ji najdete i v případě selhávajícího zraku. Její umístění se nemění příliš často (velmi důležité při chorobách stáří, kdy si pamatujeme jaké kalhotky měla naše první milenka, ale nevzpomeneme si, kam jsme dali zuby), tudíž selhání a následkem toho psychické problémy pravděpodobně nehrozí.

Bod ZEditovat

Neméně důležitým bodem v životě lidském je bod Z, čili záchod. Zde platí přímá úměra: čím častěji vyhledáváme bod L, tím častěji potřebujeme nalézt i bod Z.

Bod MEditovat

Neboli také Modrý bod. Nachází se v Kolíně (ne nad Rýnem). Což ocení zejména Pražáci, kteří pravděpodobně ani netuší, kde Kolín leží. Pro upřesnění dodávám: Jedete-li v pátek od Prahy na východ (směr Rusko – opačný směr, než je Německo; ne po dálnici) směrem od Hrdlořez kolem Kokakoly, po nějaké době (ujetí cca 50 km) narazíte na autošpunt zastoupený převážně pražskými SPZ. To je Kolín. A druhá světelná křižovatka od Hlavního města leží na právě zmiňovaném důležitém Modrém bodu. No. Snad jsem to vysvětlil dostatečně podrobně, abyste si při příštím pojíždění Kolínem mohli tuto pozoruhodnost pečlivě prohlédnout. Bohužel však nesmíte váhat, neboť se kvapem blíží dokončení obchvatu Kolína. Vzhledem ke zkušenostem s našimi stavbami už cobydup můžete o jedinečnou příležitost přijít.

Bod CEditovat

Za zmínku také stojí bod C. Měl by se správně jmenovat bod Č, ale nějaká úřednická mrška, která se vrátila ze studijního pobytu na australských či floridských plážích, pozapomněla, že už není nutné lézt amíkům do zadku. Je to náš slavný Český bod (správně česky psáno: CZECH POINT). Tento bod najdete téměř všude. To ovšem neznamená, že jeho nalezení vás naplní radostí a nadšením, jak to bývá u nalezení bodů předchozích. Zejména bych vyzdvihl již zmiňovaný bod M, čili Modrý bod, nacházející se v Kolíně (ne nad Rýnem). Nalezení tohoto bodu ve vás většinou vyvolá zlobu, vztek a nenávist zejména proto, že na tomto bodě (česky: POINTu) nenajdete žádné naplnění (Bod L), úlevu (Bod Z), nebo uspokojení (bod G). Ba ani Kolín (Bod M: neplatí pro Kolín). Najdete zde úředníka, který za použití tohoto bodu (česky: POINTu) bude chtít prachy, a to mnohonásobně více, než při použití bodu Z. A budete čekat dlouho (déle než u bodu Z: neplatí při zácpě), protože tento úředník nebyl na školení ani na Floridě, ani v Austrálii, ba ani na Mácháči. A bude rovněž zlobný, vzteklý a nenávistný jelikož bude mít rozjetého Solitéra a čas mu neúprosně odtikává.

Najdi takéEditovat

VTN Logo
Zdravotnictví
150 0 129023 Anatomie

BradaviceČakraErekceG-BodJazykKadidloKouleKoulenoKrevní plazmaMyšlenDívadloPenisPlešPlícePrsPrstySrdceStydké pyskyUherVaginaVlasyZuby

Prášky Léky na choroby

BukakeMočPlaceboVšemženPoloniumWobenzym

Krevred4 Léčebné metody

Domácí léčeníJak získat správnou liniiKardiostimulátorMasážNarkózaNeurologické vyšetřeníOperacePorodRH faktorTotální endoprotézaUrinoterapieVodková pumpaZdravíZimním spánkem proti obezitě

Doktorka Zdravotníci

LékařRadim UzelLeoš HegerMirek Oplzlák

Zelený kříž Zdravotní zařízení

Ministerstvo zdravotnictvíNemocnice na kraji městaParacelsus (lékárna a poliklinika)Pobyt v nemocniciStomatologická ambulanceVšeobecná zdravotní pojišťovna