Gauching

Z Necyklopedie

Přejít na: navigace, hledání

Gauching je hooodně fér hustomegakrutopřísný sport, spadající do kategorie aktivit, které jsou tzv. dost wo pohodě. Tato nářezová sportovní disciplína, vyhledávaná především skupinkami zevlujících teenagerů, je skutečný brutální masakr.

V Gauchingu hraje jedno družstvo po čtyřech hráčích na obdélníkovém ultra Gauchi. Cílem je dosáhnout co nejhustších vymazlených jumpů a tyto pak následně elitně natočit a nastřelit na web asociace UFIMGRAH.

Hry se účastní jeden tým - Gauching Gang, tvořený sehranou partou 3 týpků a jedné slečny, kteří si ujíždějí v saltech a jumpech na staré semetrice.

SuperGesto.jpg

SuperGesto

[editovat] Průběh a pravidla hry

Couch 1.jpg

Mega brutálně pohodově bombičkově fakt férově vymazlenej gauch

Couch 2.jpg

Rebelsky :resp3ktově nářezovej gauch na pohodu

Couch 3.jpg

Dost luxusně luxusní cool high-end gauch

[editovat] Hrací plocha

Hrací plocha - jinak také "kingdom forever" (dále jen "KF") - je tvořena starou vymazlenou pohovkou o rozměrech x \cdot y \cdot z, která úplně mega péruje a případně jedním nebo více additional křeslem.

[editovat] Hráči

Gauching hrají vždy 4 hráči: 3 suproví týpci + 1 úplně nejvíc roštěnka.

  • Hráč č. 1 - "skiller" má skillz jako nikdo a do hry jde vždy po hlavě.
  • Hráč č. 2 - "řízek" - má natural talent, s jehož pomocí dává uplně všechno.
  • Hráč č. 3 - "guma" - nebo také Gauching Gangsta - jeden z nejdůležitějších hráčů, bez něhož nelze hrát.
  • Hráčka č. 4 - musí umět to co ostatní a nebo i něco navíc, třeba tancovat.

[editovat] Zahájení

Hra začíná, když rodiče hráčů odjedou na dovolenou. Nářez. Hru odstartuje hráč, který jako první ukáže ostatním SuperGesto (viz. foto - SuperGesto). Bez SuperGesta nelze dát ani ránu. Prostě soda.

[editovat] Průběh

Hra probíhá tak, že všichni hustec hráči provádějí ultimate akrobatic vychytávky zahrnující high jumpy, mega wostrý přemety a nabouchaná :respect-salta na KF. Každá vychytávka je zaznamenána do videjka/photky a nastřelenea na web pro zhodnocení rozhodčími. Ti musejí každou cool parádičku zhodnotit podle několika fucktorů a součtem mezisoučtů logaritmu odmocniny celkového dojmu děleného nulou zhodnotit celkovou performance.

[editovat] Doba hry

Utkání gauchingu se playuje na jeden poločas o 4 \cdot \left(x + 1 \right)^{n-1} minutách. Mezi every poločasem je hodinová pauzička pro kumulaci pohodový náladičky. Hrací time může každý z týmu sehraných týpků a slečny libovolně prodloužit některým fakt náserově pohodovým soda pokřikem a ultra uber gestem + SuperGestem.

[editovat] Konec hry

Hra končí ve chvíli, kdy hráči vyčerpají své mighty skillz nebo vyprší pohodovej zevling a hráči hoděj společný mega jump do KF, a ukáží ukončující SuperGesto. Fakt mazeček.

[editovat] Asociace

Gauching spravuje mezinárodní gauchingová federace UFIMGRAH (Ultimate Fédération Internationale de Mega Gauching Respect Association Hustokrutesses). UFIMGRAH pod sebou má další regionální konfederace:

  • Evropa: UEGA (Union of European Gauching Association)
  • Severní a střední Amerika a Karibik: CNCACAG (Confederation of North, Central American and Caribbean Association Gauching)
  • Asie: AGC (Asian Gauching Confederation)
  • Afrika: CAG (Confederation of African Gauching)

V jednotlivých státech gauching spravují příslušné národní asociace; v Česku je tímto málo hustým orgánem Českomoravistánský gauchingový svaz (ČMGS). Samotná vymazleně kvérová pravidla gauchingu neudržuje přímo UFIMGRAH, ale special mezinárodní hodně fér komise IMCGAB (International Mighty Cool Gauching Association Board)

[editovat] Další varianty

  • Long-time gauching - pozměněná varianta, kde se neprovádí triky a jde pouze o co nejdelší setrvání na gauchi. Podle dostupných informací je rekordmanem Arnošt Ležák s časem 42(povšimněme si, že se nejedná o prvočíslo) dní, 3 hodiny, 17 minut a 22 sekund, který tvrdí, že by to dokázal i déle, ale přerušení dodávek tekutin mu způsobilo závažnou zdravotní újmu. Po svém výkonu rekordman strávil týden na lůžkovém oddělení.

[editovat] Externí odkazy


Přímé ukázky průběhu hry v podání zástupců mezinárodní gauchingové federace UFIMGRAHSport
Mistr světa ve vodní levitaci Disciplíny AlkoholismusAtletikaBěhBaseballBasketbalBiatlonBojový styl RockyBrusleníBungee jumpingCyklistikaDOSBoxExtrémní sportyFormule 1GauchingGeocachingGolfHázenáHod granátem na plechovkuHod kilemHod hovnemHokejJezdectvíKašnobalKolováKopanáLukostřelbaObžerstvíPokyho trojbojRagbyRallyŘitní alpinismusSchodySkoky do vodySnowboardingSvátostný sedmibojŠachyVodáctvíVodní turistikaVolejbal
Sportovci Milan BarošMona BarthelováPavel BémBoryšTomáš DošekRadek DudaWayne GretzkyDominik HašekZlatan IbrahimovićInriJaromír JágrMarek KuličLionel MessiKarel PoborskýTomáš RosickýRoger FedererDjoković NovákVlastimil Vlášek
Bafuňáři Jaroslav HřebíkVlastimil KošťálStanislav Šulc
Týmy AC Sparta PrahaSlavia 071 FC SlopáckoTJ Baník Vysoká PecČeská fotbalová reprezentaceČeskej fotbalovej týmKlausubova jedenáctka (2018) • Kapří ligaArsenalČelzýReal MadridHC Sparteşcu RomâniaHC Brno Bystrc
Olympiády LOH 2008 PekingZimní olympiáda v PrazeLetní olympijské hry 2020
uncyclopedia